Prezentacja paneli na podczerwień

Drukuj

Firma Redwell oferuje nowoczesny system ogrzewania, na który składają się panele przystosowane do montażu zarówno na ścianach, jak i na sufitach, co pozwala oszczędzić miejsce w domu czy mieszkaniu.

Funkcjonalność i energooszczędność

Firma Redwell oferuje cienkie panele (1,4–1,7 cm), których źródłem grzania jest prąd. Porównując ogrzewanie Redwell z tradycyjnym ogrzewaniem elektrycznym, dostrzeżemy jednak ogromną różnicę. Panele Redwell zbudowane są w nanotechnologii. Co to znaczy? To znaczy, że źródłem ciepła są fale podczerwone emitowane przez wbudowane w panel nanorurki z włókna węglowego, które te fale podczerwone wytwarzają. Dzięki temu uzyskujemy ciepło przez całą dobę, podczas gdy panele pobierają prąd jedynie przez około 5–6 godzin.

Poza argumentem, że ogrzewając podczerwienią emitowaną przez panele Redwell, można zaoszczędzić mnóstwo energii, nasz system przekonuje przede wszystkim łatwą instalacją (montaż naścienny na czterech uchwytach – wiercimy cztery otwory, wkręcamy cztery kołki, zawieszamy panel i gotowe) oraz długim i niezawodnym funkcjonowaniem (żywotność urządzeń przy braku spadku mocy grzewczej to około 70–80 lat). Ogrzewanie firmy Redwell jest bardzo zdrowe dla ludzkiego organizmu. Zalecane jest szczególnie dla alergików (podczas funkcjonowania nie unosi się kurz, poza tym fale ciepła emitowane poprzez panele Redwell pozytywnie oddziałują na nasz system odpornościowy.

W przeciwieństwie do tradycyjnych grzejników panele Redwell nie ogrzewają bezpośrednio powietrza, lecz ściany i przedmioty w danym pomieszczeniu oraz ludzi. Ściany utrzymują ciepło o wiele dłużej niż powietrze, a następnie oddają je z powrotem do pomieszczenia. Dzięki temu mury pozostają suche, a pleśń czy grzyb nie ma szans się rozprzestrzeniać.

Po włączeniu paneli przyjemne ciepło odczuwamy w pomieszczeniu już po około 15–20 minutach. Dzieje się tak dlatego, że urządzenie grzewcze działa bezpośrednio na nas samych, co sprawia, że bardzo szybko czujemy komfort grzewczy. Żeby osiągnąć zadowalającą nas temperaturę oraz zminimalizować koszty grzewcze, do paneli należy podłączyć termostat, który będzie regulował zarówno temperaturę, pobór mocy urządzenia, jak i częstotliwość jego włączania się. W ten sposób oszczędności w stosunku do tradycyjnego ogrzewania będą kształtowały się na poziomie 50–75%.

Gwarancja jakości

Panele Redwell jako jedyne na rynku polskim i światowym zbudowane są w całości w nanotechnologii, co daje olbrzymią przewagę nad konkurencją. W przypadku innych firm oferujących panele na podczerwień wewnątrz paneli stosowane są różnego rodzaju grzałki, maty grzewcze, panele ociepla się od wewnątrz watą bądź wełną, tak aby uniknąć strat ciepła. Dodatkowo nadmienić należy, że elementy takie jak grzałki czy maty grzewcze nie są zbyt wytrzymałe i szybko ulegają przepaleniu. Zupełnie inaczej jest w przypadku paneli Redwell. Panele zbudowane są z mikronanorurek wytworzonych z włókna węglowego pokrytego grafenem (ponad 100 razy mocniejszy od stali, używany do budowy statków kosmicznych i samolotów). Daje to gwarancję żywotności urządzeń na poziomie 70–80 lat bez utraty jakości grzewczej. Jest to tak zaawansowana technologia, że zbędne jest ocieplanie własnego panelu, dzięki czemu Redwell jest pod względem jakościowym bezkonkurencyjny.

www.redwellonline.pl
Panele grzewcze w postaci ozdobnych kul podwieszonych pod sufitem

Rodzaje paneli grzewczych

Panele Redwell występują w różnych formach i o różnych mocach grzewczych. Najmniejszym panelem jest panel o mocy 250 W i wymiarach 70 x 30 cm, który ogrzeje małą łazienkę lub nieduży przedpokój, garderobę czy spiżarnię. Największym panelem jest panel o mocy 1400 W i wymiarach 200 x 80 cm. Jest on w stanie ogrzać pomieszczenie do 25 m². Klienci często montują taki panel w salonie lub jadalni. Żeby uzmysłowić sobie różnicę paneli Redwell do ogrzewania elektrycznego, trzeba zwrócić uwagę na fakt, że w przypadku paneli Redwell na każdy 1 m³ przyjmujemy zazwyczaj 20 W, w przypadku ogrzewania elektrycznego około 80–90 W. Różnica jest zatem kolosalna.

Panele Redwell można podzielić na panele sufitowe i ścienne. Panele sufitowe to przede wszystkim okrągłe białe panele, które wieszamy na suficie za pomocą specjalnych uchwytów, które znajdują się w komplecie razem z dostarczanym panelem. Jeżeli chodzi o panele ścienne, to wybór takich paneli jest bardzo szeroki. Dostępne są panele okrągłe, kwadratowe, prostokątne, zarówno białe, jak i kolorowe. Część paneli jest bez ram, część z nich ma ramy aluminiowe pasujące do nowoczesnych wnętrz, część zaś to panele drewniane pasujące do bardziej klasycznych wystrojów. Z szerokiej gamy produktów każdy na pewno znajdzie coś, co go zadowoli. Redwell ma do zaoferowania również lustra grzewcze, szczególnie polecane do przedpokoju i do łazienek. Są to panele wykonane z bardzo dobrego jakościowo szkła, a powłoka lustrzana jest niezaparowująca, co sprzyja umiejscowieniu takich paneli w bardziej wilgotnych pomieszczeniach. Spośród innych modeli na uwagę zasługują modele przenośne. Są to

www.redwellonline.pl
Panele grzewcze mogą także pełnić funkcję ozdobną. Istnieje możliwość namalowania na nich pięknego obrazu

panele w elegancko obudowanym drewnie i dodatkowo na kółkach, co umożliwia nam ich przemieszczanie i ustawienie w tym pomieszczeniu, który akurat chcemy ogrzać albo w którym akurat przebywamy. Wielkim zainteresowaniem cieszą się również panele w postaci regałów grzewczych, ekskluzywnych kolumn grzewczych czy bardzo ozdobnych kul grzewczych zawieszanych pod sufitem. Z urządzeń grzewczych Redwell można też zrobić sztukę. Panele można pomalować w dowolne motywy (od van Gogha, Moneta, Picassa, po obrazy naszego dziecka, małżonka, psa, kota itd.). Można sobie również zamówić dowolny krajobraz, na przykład zachód słońca, czy też przysłać dowolne zdjęcie, na przykład zdjęcie z wakacji, a firma Redwell naniesie je na wybrany przez Państwa panel.

Reasumując, panele Redwell wyprzedzają naszą epokę pod względem grzewczym. Są połączeniem efektywności z efektownością i dzięki swoim wszystkim zaletom przekonują do siebie kolejnych zadowolonych klientów.

www.redwellonline.pl