Fantazja precyzji

Dzisiejsze łazienki muszą być nie tylko funkcjonalne, ale zastosowane w nich rozwiązania mają się wpisywać w najnowsze trendy projektowania wnętrz. Coraz częściej sięgamy więc po sprawdzone projekty światowych marek. Połączeniem stylu, precyzji i niezawodności są produkty niemieckiej firmy Kessel.

Łazienka to miejsce, w którym instalacja wodno-kanalizacyjna odgrywa kluczową rolę. To właśnie od jej funkcjonowania zależy w dużej mierze komfort codziennych kąpieli. Niezawodne działanie, wszystkich ściśle dopasowanych do siebie elementów instalacji, sprawi, że chwila przyjemności pod prysznicem będzie trwać wiecznie, a szybkie i sprawne odprowadzenie wody pozwoli zachować jego pożądaną czystość. Funkcjonalność i prostota rozwiązań doskonale współgra z wyrafinowanymi nowoczesnymi trendami obowiązującymi w dzisiejszym projektowaniu wnętrz. Kessel to gwarancja spełnienia oczekiwań wobec Twojej łazienki.

Jakość estetyki Kessel

Nawet najpiękniejsze elementy odpowiadające wysublimowanym gustom użytkowników muszą spełniać najwyższe rygorystyczne normy techniczne zapewniające sprawne funkcjonowanie całej instalacji łazienkowej. Zastosowanie najwyższej jakości materiałów oraz unikatowych autorskich rozwiązań to wizytówka niemieckiej firmy Kessel od ponad 50 już lat specjalizującej się w urządzeniach wodno-kanalizacyjnych. Certyfikowane produkty, spełniające nawet najbardziej rygorystyczne normy techniczne, są równie piękne. Dbałość o każdy ich element, precyzja w wykończeniu nawet najdrobniejszych części, sprawia, że nie tylko montaż jest łatwy i prosty, ale przede wszystkim korzystanie z nich, na co dzień nie wymaga zbędnej ingerencji. To naprawdę urządzenia z najwyższej półki!

Rosnąca popularność odpływów liniowych

Choć w bogatej ofercie Kessel znajdziemy m.in. wpusty łazienkowe, syfony, nasadki czy kołnierze do uszczelnień to firma systematycznie poszerza propozycje związane z brodzikami typu „walk-in”. To natychmiastowa odpowiedź na zmieniające się trendy aranżacji wnętrz. Projektanci odchodzą od dotychczas stosowanych brodzików na rzecz estetycznych rozwiązań nieingerujących tak bardzo w konstrukcję podłogi. Odpływy liniowe, np. w popularnej serii Kessel BlueLine zakłada się szybko, w bardzo intuicyjny sposób, a poszczególne etapy prac opisane są w przystępnie przygotowanej instrukcji. Należy pamiętać o zastosowaniu spadku podłoża prysznica tak, aby woda spływając po podłodze trafiała do odpływu i została szybko odprowadzona przez zamontowany w jego korpusie syfon.

Zastosowanie odpływów liniowych firmy Kessel zapewni wysoką estetykę nie tylko powierzchni pod prysznicem, ale także i całej łazienki. Czystość, niezawodność i przyjemny dla oka wygląd to połączenie pracy przemysłowych stylistów i praktyków hydraulicznych instalacji. Wysoka jakość zastosowanych materiałów w zestawieniu z prostotą mechanizmów jest gwarantem długiego korzystania z kąpieli bez najmniejszych usterek i awarii. Znaczącą przewagą odpływów liniowych nad tradycyjnymi rozwiązaniami jest łatwość ich czyszczenia. Produkty Kessel cechują się więc bardzo gładką powierzchnią i wysokim stopniem samooczyszczania. Ze względu na różne wymiary kabin oferta odpływów liniowych dostępna jest w najczęściej spotykanych wymiarach.

Szybki zakup i prosty montaż

Produkty firmy Kessel nie pochłaniają dużo czasu. Tak jak ich montaż jest intuicyjny i prosty, tak i ich zakup w naszym sklepie internetowym ogranicza się do kilku kliknięć. Zaawansowana pomoc techniczna, krótki czas dostawy i dostępność produktów to atuty, które są decydujące, szczególnie w kontekście napiętych terminów ekip budowlanych. Nie trać więc pieniędzy, czasu i nerwów. Decydując się na produkty Kessel już wkrótce przekonasz się sam o wysokiej jakości zaproponowanych rozwiązań.