Zaprojektuj swoją kuchnię z darmowym kreatorem kuchni Imello

Projektowanie wnętrz to Twoje marzenie? Teraz jego spełnienie staje się proste, jak nigdy wcześniej! Poznaj zupełną nowość – automatyczny kreator kuchni online od Imello.pl, zrealizuj swoje plany o kuchennym remoncie i poczuj się przy tym jak profesjonalny projektant.

null

Zaledwie kilka minut wystarczy, by móc stanąć w swojej wymarzonej kuchni. Takie możliwości daje Ci Kreator Kuchni imello.pl. To technologiczna rewolucja, dzięki której możesz zamienić się w prawdziwego designera i to bez specjalistycznej wiedzy i umiejętności. imello.pl udostępniło właśnie darmowy program do projektowania kuchni, który doskonale orientuje się we wszystkich zasadach planowania stylowych i funkcjonalnych wnętrz.

Dla Ciebie pozostaje tylko dobra zabawa! W kilka chwil otrzymujesz gotowy projekt, który – jeżeli tylko chcesz – możesz zmodyfikować, jeszcze bardziej dostosowując go do swoich upodobań. Ale to nie wszystko! Bo dostajesz także fotorealistyczną wizualizację kuchni oraz kod QR, który pozwala zobaczyć projekt w rozszerzonej rzeczywistości. Co najlepsze, nie musisz mieć specjalnych okularów. Jedyne, czego potrzebujesz, to smartphone lub tablet. Zobacz, jak to działa!

null

Planer Kuchni imello.pl: wymarzona kuchnia jest na wyciągnięcie ręki

Kreator Kuchni imello.pl otwiera zupełnie nowy rozdział w projektowaniu domowych wnętrz. Cały proces odbywa się automatycznie w oparciu o wprowadzone przez Ciebie informacje i trwa dosłownie kilka chwil. Na początek podajesz wymiary pomieszczenia i wybierasz jego kształt, następnie możesz dodać drzwi, okna oraz przyłącza, później – bazując na pokazanych fotografiach – wskazujesz wnętrzarski styl, który najbardziej Ci się podoba, a na końcu określasz swoje wymagania co do mebli i sprzętów AGD.

null

– Finalnie otrzymujemy gotowy projekt, wizualizację oraz kod QR, dzięki któremu jesteśmy w stanie zobaczyć kuchnię w rozszerzonej rzeczywistości, osadzając ją w realnym pomieszczeniu. Możemy też pobrać listę szafek oraz sprzętów AGD, a projekt skonsultować ze studiem w okolicy z naszej bazy – wylicza Krystian Karwacki z imello.pl i jak dodaje, to niespotykane dotąd rozwiązanie na rynku programów do projektowania kuchni. Jeszcze większe możliwości zyskują zarejestrowani użytkownicy, którzy są w stanie zapisywać projekty na swoim koncie, by wrócić do nich w dowolnej chwili.

null

imello.pl. Witaj w domu

Co prawda kreator kuchni to serce imello.pl, ale jest o wiele więcej powodów, dla których warto zaglądać na stronę. Portal to przestrzeń stworzona dla wszystkich poszukujących wiedzy odnośnie do urządzania domowych przestrzeni i inspiracji, ale też dla specjalistów, którzy ich plany mogą wcielić w życie.

null

– Stworzyliśmy wyjątkowe miejsce w sieci, gdzie zgromadziliśmy wszelkie niezbędne informacje, praktyczne wskazówki, inspirujące galerie, ale także opracowaliśmy bazę sprzętów AGD najlepszych marek i studiów kuchennych z całej Polski, w których można zrealizować swoje plany. Wszystko po to, by urządzanie kuchni stało się prawdziwą przyjemnością – wyjaśnia Barbara Jacek. Na imello.pl znajdziemy też najnowsze promocje i informacje o rabatach na urządzenia AGD, które obowiązują w salonach meblowych współpracujących z portalem.

null

Komentarze

Ten artykuł nie został jeszcze skomentowany.