Nowe projekty garaży

Projekty gotowe to oferta, w skład której wchodzą nie tylko różnej wielkości domy, ale także obiekty o innym przeznaczeniu – budynki inwentarskie, handlowo-usługowe i gospodarcze, w tym również garaże. Tych ostatnich jest szczególnie wiele i regularnie pojawiają się nowe.

Oferta gotowych projektów garaży jest bardzo zróżnicowana. Obok prostych garaży jedno-, dwu- i wielostanowiskowych jest także wiele propozycji, w których zaplanowano dodatkowe pomieszczenia. Najczęściej są to wnętrza o charakterze gospodarczym, ale pojawiają się także projekty z przestrzenią rekreacyjną – altaną czy nawet kuchnią letnią z prawdziwego zdarzenia. Są także projekty garaży z częścią mieszkalną. Te ostatnie to interesująca opcja dla inwestorów, którzy przy okazji budowy garażu chcieliby stworzyć wygodne mieszkanie dla gości. W poniższym zestawieniu prezentujemy dziesięć propozycji spośród najnowszych projektów garaży.

Projekt ZG-49 (20,2 m²)

   

Prosty i ekonomiczny budynek garażowy, który może zostać wykorzystany na dowolne cele gospodarcze. Jego konstrukcja z dachem jednospadowym sprawia, że może zostać dobudowany do innego obiektu.

Projekt G321 (72,57 m²)

   

Wielofunkcyjny budynek wolno stojący. W jego wnętrzach zaplanowano garaż dla dwóch samochodów oraz obszerne pomieszczenie gospodarcze. Na zewnątrz z kolei umieszczono wnękę przeznaczoną do składowania drewna opałowego oraz zadaszoną altanę z atrakcyjnym kominkiem.

Projekt MS-G6 (19,2 m²)

   

Maksymalnie prosty, niepozbawiony uroku garaż jednostanowiskowy kryty dachem dwuspadowym. Nietrudny i niedrogi w realizacji. Na prawej elewacji umieszczono okienko, które zapewnia optymalne oświetlenie wnętrza.

Projekt G121 (48,96 m²)

   

Garaż przeznaczony dla jednego samochodu. Oprócz bramy wjazdowej posiada także dodatkowe wejście, które znajduje się na ścianie bocznej. Spośród innych wariantów garaży jednostanowiskowych wyróżnia się obecnością poddasza, na którym przewidziano strych.

Projekt BG02 (32,23 m²)

   

Garaż jednostanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym. Budynek posiada prostą konstrukcję; jest zaplanowany na rzucie w kształcie prostokąta i przekryty dachem dwuspadowym z kalenicą równoległą do drogi. Tradycyjny styl obiektu został podkreślony przez zestawienie czerwonej dachówki z bielą tynku elewacyjnego.

Projekt AT-M6 (83,2 m²)

   

Budynek garażowy z niewielką powierzchnią mieszkalną. Parter w większości zajmuje przestrzeń garażowa. Na dole jest także łazienka z kabiną prysznicową oraz sień z klatką schodową. U góry natomiast zaplanowano jeden duży pokój oraz aneks kuchenny.

Projekt MS-G8 (44,2 m²)

   

Obiekt, który znakomicie pasuje do architektury utrzymanej w stylu dawnych dworków polskich. Prostą bryłę wieńczy elegancki dach czterospadowy, a od frontu zdobią masywne kolumny. W środku znajduje się garaż dwustanowiskowy oraz obszerne pomieszczenie gospodarcze z wyjściem na zewnątrz.

Projekt GR-4.12 budynek gospodarczy (32 m²)

   

Budynek gospodarczy o nieskomplikowanej konstrukcji, w którym wyznaczono kilka pomieszczeń o różnym przeznaczeniu. W lewej części obiektu znajduje się garaż dla jednego samochodu, w prawej natomiast umieszczono niewielką komórkę oraz nieco większy składzik.

Projekt G322 (42,12 m²)

   

Wygodny garaż z dodatkową powierzchnią gospodarczą i rekreacyjną. Obok miejsca garażowego dla jednego samochodu wydzielono w nim także pomieszczenie gospodarcze. Na zewnątrz umieszczono natomiast werandę z grillem oraz składzik na drewno.

Projekt DP-G2-01 (38,7 m²)

   

Dwustanowiskowy garaż utrzymany w tradycyjnym stylu. Budynek będzie idealnie korespondować z domem zaprojektowanym w podobnej stylistyce. Na ścianie frontowej zaplanowano dwie pojedyncze bramy wjazdowe, a z lewej strony - dodatkowe wejście. Wnętrze doświetlają dwa duże okna ze szprosami.

Komentarze

  • remiza wesele bida 2020-03-16T10:11:03Z

    G321 jest super, estetyka projektu bardzo miła dla oka.