Wybuduj garaż przed jesienią

Baza z gotowymi projektami garaży liczy obecnie blisko 1500 różnych propozycji. Są to rozmaite budynki – od najprostszych, małych garaży dla jednego samochodu, po wielofunkcyjne obiekty przeznaczone także dla aut dostawczych.

Każdy inwestor, który planuje uzupełnić zabudowę swojej działki o dodatkowy budynek, może skorzystać z gotowych propozycji, nie musi zamawiać projektu przygotowanego na indywidualnego zamówienie. Oferta jest rozbudowana. W wielu budynkach oprócz garażu zaplanowano również pomieszczenie gospodarcze (na parterze, poddaszu, czasem w piwnicy), w niektórych także zadaszoną przestrzeń rekreacyjną. Propozycje są rozmaite, nietrudno więc znaleźć taką, która w pełni sprosta oczekiwaniom inwestora. Do poniższego zestawienia wybraliśmy dziesięć projektów interesujących budynków garażowych. Warto je przejrzeć, aby zdobyć orientację w aktualnie dostępnej ofercie. I zbudować garaż jeszcze przed jesienią. 

Projekt G65 (46,25 m²)

   

Wygodny garaż dla dwóch samochodów. W środku przewidziano jedno pomieszczenie, w którym obok samochodów pozostawiono miejsce na narzędzia ogrodnicze lub innego rodzaju sprzęt. W tym celu zaplanowano wnękę, która znajduje się za podcieniem wejściowym.

Projekt G10a (18,98 m²)

   

Maksymalnie prosty budynek zaplanowany na rzucie w kształcie prostokąta i zwieńczony symetrycznym dachem dwuspadowym. Nietrudny i niedrogi w budowie. Zaplanowany jako garaż dla jednego samochodu.

Projekt G19 (45,55 m²)

   

Garaż z zapleczem gospodarczym. Jego wnętrze podzielono na dwie części. W jednej znajduje się jednostanowiskowy garaż, w drugiej - pomieszczenie gospodarcze o zbliżonej wielkości powierzchni. Wejście do części gospodarczej umieszczono od strony frontowej.

Projekt G47 (73,91 m²)

   

Propozycja, która może zainteresować właścicieli samochodów dostawczych. Wymiary garażu pozwalają na zaparkowanie w nim nie tylko aut osobowych, ale również większych pojazdów. Obok dwóch stanowisk parkingowych zaplanowano w nim obszerne pomieszczenie gospodarcze.

Projekt AT-G12 (25 m²)

   

Niewielki garaż dla jednego samochodu. Budynek ma prostą konstrukcję, a wieńczy go dach czterospadowy. W środku znajduje się pojedyncze miejsce parkingowe oraz nieduże pomieszczenie gospodarcze.

Projekt AG G15 (22,58 m²)

   

Interesująca oferta dla inwestorów, którzy cenią mniej typowe rozwiązania. W tym przypadku nad garażem przewidziano antresolę, która może pełnić funkcję magazynu na rzadziej używane sprzęty. W budynku oprócz frontowej bramy wjazdowej zaplanowano też tylne drzwi wejściowe.

Projekt G59 (30,32 m²)

   

Wielofunkcyjny budynek, który sprosta oczekiwaniom inwestorów planujących uzupełnienie zabudowy swojej działki nie tylko o garaż, ale także o zaplecze gospodarcze oraz przestrzeń rekreacyjną. Tę ostatnią funkcję będzie pełnić wiata z kuchnią letnią.

Projekt MS-G12 (50,8 m²)

   

Garaż z piwnicą. Na poziomie parteru znajduje się pomieszczenie garażowe dla dwóch samochodów, a za nim – obszerne wnętrze gospodarcze z wyjściem na zewnątrz. Budynek jest częściowo podpiwniczony, na dole znajduje się jedno pomieszczenie piwniczne.

Projekt AG G23 (26,13 m²)

   

Nietrudny i niedrogi w budowie garaż jednostanowiskowy. Obiekt został zaplanowany na rzucie w kształcie prostokąta i przekryty płaskim dachem. Na tyłach garażu wydzielono pomieszczenie gospodarcze z wyjściem na zewnątrz.

Projekt G-T2d (27,02 m²)

   

Budynek, który został tak zaprojektowany, aby z łatwością można go było dobudować do innego obiektu lub usytuować bezpośrednio w granicy działki. Przeznaczony dla jednego samochodu, posiada też miejsce na regały na narzędzia oraz zewnętrzny schowek.