Garaże małe i duże

Decydując się na budowę domu bez garażu, inwestorzy często liczą na to, że z czasem uzupełnią brakujący element zabudowy i zrealizują projekt garażu wolno stojącego. Gdy w końcu nadchodzi odpowiedni moment, mają ułatwione zadanie, mogą bowiem skorzystać z oferty gotowych projektów garaży.

Kolekcja garaży jest na tyle zróżnicowana, że każdy może wybrać coś dla siebie. Znaleźć tutaj można projekty najprostszych i najmniejszych obiektów jednostanowiskowych, przez wielostanowiskowe garaże, także dla tirów, aż po wielofunkcyjne budynki z bogatym zapleczem gospodarczym, rekreacyjnym czy nawet mieszkalnym. Poniżej prezentujemy gotowe projekty garaży; od najmniejszych po największe. To interesujący przegląd oferty, z której warto skorzystać, planując budowę dodatkowego garażu. 

Projekt G10 (24,7 m²)

   

Zgrabny i funkcjonalny budynek z miejscem parkingowym dla jednego samochodu. Nietrudny i niedrogi w realizacji. Prostą bryłę zaplanowaną na rzucie w kształcie prostokąta przekrywa równie nieskomplikowany dach dwuspadowy.

Projekt G292 (50,87 m²)

   

Projekt, w którym obok garażu na dwa samochody zaplanowano obszerne pomieszczenie gospodarcze zaopatrzone w osobne wyjście. W budynku można zatem zorganizować praktyczne zaplecze dla ogrodu. 

Projekt G22 (36,24 m²)

   

Wygodny garaż dwustanowiskowy. Jego uniwersalna architektura oraz estetyczny sposób wykończenia sprawiają, że może stać się atrakcyjnym elementem uzupełniającym każdy rodzaj zabudowy.

Projekt G26 (90,63 m²)

   

Propozycja, która zainteresuje właścicieli tirów lub innych samochodów ciężarowych. Gabaryty budynku sprawiają, że w jego wnętrzach wygodnie zaparkują dwa pojazdy o ponadstandardowych rozmiarach.

Projekt AT-G04 (75,8 m²)

   

Budynek, w którym na parterze zaplanowano dwustanowiskowy garaż, a obok – pomieszczenie gospodarcze ze schodami na strych. Na dole można więc przechowywać np. narzędzia ogrodnicze, poddasze natomiast może służyć jako magazyn na rzadziej używane sprzęty.

Projekt AT-G05 (23,1 m²)

   

Niewielki, ekonomiczny obiekt z miejscem garażowym dla jednego samochodu. Swym kształtem, pozbawionym niepotrzebnych urozmaiceń i detali, które mogłyby podnieść koszty budowy, nawiązuje do najbardziej popularnych i cenionych przez inwestorów form architektonicznych.

Komentarze

  • r3miza wesele szit

    Dwa projekty spodobały mi się. Szkoda tylko, że brakuje orientacyjnego kosztu.