Garaże z poddaszem

Inwestorzy, którzy zamierzają zbudować garaż wolno stojący, niejednokrotnie chcieliby, aby w nowym budynku znalazło się także miejsce na pomieszczenia pomocnicze. W dodatkowych wnętrzach można zaaranżować nawet niewielkie mieszkanie.

Garaż z mieszkaniem na poddaszu to niewątpliwie interesujący pomysł. Niezależny apartament z własną łazienką i kuchnią, umieszczony w osobnym budynku swoim lokatorom zagwarantuje maksymalną prywatność i komfort. Doskonale więc sprawdzi się jako mieszkanie dla gości. W garażach z poddaszem drugą kondygnację można przeznaczyć również na cele gospodarcze. Niezależnie jednak od tego, czy zdecydujemy się na opcję z mieszkaniem, czy ze strychem, budując garaż z poddaszem zyskamy budynek, którego atutem będzie zwarta bryła z dwiema kondygnacjami. Poniżej prezentujemy kilka propozycji różnych wariantów tego rodzaju projektów. 

Projekt AG G20 (46,54 m²)

   

Elegancki garaż dwustanowiskowy z praktycznym podcieniem prowadzącym do pomieszczenia gospodarczego. W tym ostatnim przewidziano składane schody na strych.

Projekt DP-G2-02 (68,67 m²)

   

Klasycznie piękny budynek wyróżniający się charakterystycznie zaznaczoną strefą wejściową. W środku znajdziemy dwa pojedyncze garaże, a nad nimi – dwa pomieszczenia o charakterze gospodarczym.

Projekt AT-M7 (46,3 m²)

   

Garaż jednostanowiskowy, przy którym zaprojektowano wygodne mieszkanie z salonem i kuchnią na parterze oraz dwiema sypialniami na poddaszu. Obiekt niewielki i niedrogi w realizacji.

Projekt G-14 (29,81 m²)

   

Budynek, który łączy w sobie kilka funkcji. Obok jednostanowiskowego garażu oferuje zadaszony taras z atrakcyjnym kominkiem. W ulokowanym tuż za nim pomieszczeniu gospodarczym znajdują się schody na poddasze.

Projekt G41 (65,64 m²)

   

Ciekawie zaprojektowany garaż jednostanowiskowy. Jego charakterystycznym elementem jest niesymetryczny dach dwuspadowy, wydłużony z jednej strony tak, aby zadaszyć obszerny podcień. Na poddaszu znajduje się pomieszczenie gospodarcze.

Projekt ARP 02 (134,67 m²)

   

Duży garaż z atrakcyjnym mieszkaniem. Na dole zaparkują trzy samochody, znajdzie się także miejsce na rowery i kosiarkę, a w pomieszczeniu gospodarczym – na opony. Mieszkanie na poddaszu składa się z dwóch pokoi, aneksu kuchennego i łazienki z piecem gazowym.

Projekt MS-G14 (119,9 m²)

   

Budynek o atrakcyjnym wyglądzie zewnętrznym i nie mniej precyzyjnie zaplanowanych wnętrzach. Podwójna brama wjazdowa znajduje się w obszernym podcieniu. Na parterze ulokowano kilka pomieszczeń o charakterze gospodarczym, a na poddaszu – komfortowe mieszkanie.

Projekt G164 (68,58 m²)

   

Wielofunkcyjny budynek z jednostanowiskowym garażem oraz obszernym zapleczem gospodarczym. Dwa pomieszczenia na parterze posiadają osobne wejścia z zewnątrz. Z kolei ze strychu na poddaszu dostępny jest balkon.

Komentarze

  • wesele w remiza szit

    Projekt G164 (68,58 m²) - super , akurat ten balkon fajna sprawa.