W komplecie najlepiej! Bramy, okna, drzwi i ogrodzenia w doskonałej ofercie i ratach RRSO 0%

To ostatni moment w tym roku, by zrealizować planowane od dawna inwestycje. Najlepiej zrobić to kompleksowo – oszczędzając czas i pieniądze. W jesiennej promocji firmy WIŚNIOWSKI „Podnosimy Standardy” kupisz bramy, okna, drzwi i ogrodzenie na doskonałych warunkach, a dodatkowo będziesz mógł zapłacić za nie w nawet 10 ratach RRSO 0%!

Zacznijmy od bramy garażowej. To największy element frontu budynku. Odpowiada za utrzymanie ciepła, chroni przed hałasem i wpływa na wygląd całego budynku. W promocji firmy WIŚNIOWSKI możesz zdobyć bramę segmentową klasy premium wyposażony dodatkowo w inteligentny napęd SMART io – UniTherm.

Wystarczy, że dopłacisz 15% do ceny podstawowej bramy UniPro, by cieszyć się zaawansowanym produktem stworzonym specjalnie dla budownictwa energooszczędnego i pasywnego. UniTherm łączy w sobie doskonałą termoizolację, najlepsze rozwiązania dla bezpieczeństwa, nowoczesny design i funkcjonalność technologii inteligentnych. UniTherm może zostać włączona do systemu inteligentnego domu.

Parametry bramy UniTherm w całym dostępnym zakresie wymiarowym pozwalają na rozliczenie jej zakupu w ramach programu "Czyste powietrze"

Szybki napęd do bramy wjazdowej

Poranny pośpiech? Nic wtedy nie irytuje bardziej niż oczekiwanie na otwarcie się bramy ogrodzeniowej. W promocji WIŚNIOWSKI możesz oszczędzić sobie stresu. Kupując bramę przesuwną w kolekcji Home Inclusive dostaniesz od nas szybki napęd AWSo2018 Pro Fast w cenie wersji Pro!

Co daje szybki napęd? Krótsze oczekiwanie (nawet o 20%) na otwarcie lub zamknięcie bramy i mniejsza szansa, że przed wolną sunącym skrzydłem z twojej posesji ucieknie np. pies. Wracając do domu nie będziesz musiał długo czekać na wjazd na działkę – a to szczególnie ważne, jeśli Twój dom znajduje się przy ruchliwej lub wąskiej drodze.

Inteligentne drzwi? U nas dostaniesz je w standardzie!

Masz w planach kupić drzwi wejściowe z zamkiem elektrycznym i sterowaniem zewnętrznym? Jeśli nie, to przemyśl raz jeszcze swoją decyzję. Zyskasz nie tylko niebywały komfort codziennego otwierania i zamykania, ale również sterownik w technologii io homecontrol całkowicie za darmo!

Drzwi CREO w wersji inteligentnej łączą w sobie zalety doskonałych drzwi zewnętrznych i elementu domu, który wpływa na komfort i bezpieczeństwo codziennego życia całej rodziny. CREO to pełnia możliwości wykreowania własnego designu drzwi (wzór 300), wysoka termoizolacja (próg z przegrodą termiczną) oraz pełne bezpieczeństwo.

Po co Ci inteligentne drzwi? Przede wszystkim dla świętego spokoju, bo możesz sterować nimi z dowolnego miejsca na świecie – wystarczy smartfon z aplikacją i internet. Masz również dostęp do informacji czy drzwi są zamknięte czy otwarte. To koniec ciągłego zastanawiania się: „czy na pewno zamknąłem drzwi?”.

Jeszcze lepsze okno na świat

Zadbałeś, by widok za oknem był atrakcyjny? Zadbaj o to, by patrząc z zewnątrz na okna Twojego domu, również można było zachwycić się widokiem. Zacznijmy jednak od początku…

Okna to pierwszy element stolarki, który montuje się w budynku. To przede wszystkim one odpowiadają później za właściwą termoizolację domu, ale mocno wpływają również na jego wygląd. Nie ma mowy o oszczędzaniu na oknach – chyba że akurat trafia się ku temu doskonała okazja, np. korzystna promocja.

W jesiennej promocji okna PVC WIŚNIOWSKI gwarantują jeszcze więcej ciepła dzięki ciepłej ramce i jeszcze więcej piękna z modnym kolorem ciemnoszary jedwab bez dopłat. Co daje ciepła ramka? Podnosi termoizolację okien o nawet 10% – to niższe rachunki za ogrzewanie i przykładna ekologiczna postawa.

Ciemnoszary jedwab to z kolei kolor, który z roku na rok zyskuje na popularności jako alternatywa dla antracytu. Teraz możesz wybrać go dla swoich okien w standardzie, bez jakichkolwiek dopłat!

…a za wszystko zapłać w wygodnych ratach!

Masz już komplet doskonale dobranych bram, okien, drzwi i ogrodzeń dla swojego domu. Boisz się tak poważnego, jednorazowego wydatku? Żaden problem! Mamy dla Ciebie system ratalny 10 rat RRSO 0%.

Wydatek rozłożony na darmowe raty jest dużo lżejszy dla domowego budżetu. Dostajesz zestaw stolarki i ogrodzenie dla swojego domu, płatność rozkładasz na 10 rat, a Ty już teraz możesz cieszyć się zrealizowaną inwestycją i pięknym domem.

Dlaczego warto kupować w komplecie?

Dlaczego promocja firmy WIŚNIOWSKI obejmuje aż tyle produktów? Bo w komplecie jest najlepiej, najwygodniej i najtaniej. Od lat myślimy o domu jak o całości, a nie zbiorze pojedynczych elementów. Stworzyliśmy unikalny system Home Inclusive, który łączy wzorniczo i kolorystycznie bramy, okna, drzwi i ogrodzenia WIŚNIOWSKI.

Dlaczego to takie ważne? Kupując zestaw, masz pewność, że wszystkie elementy do siebie pasują, są tak samo trwałe i piękne. Oszczędzasz sporo czasu, kupując je w jednym miejscu u jednego dystrybutora i od jednego producenta. Potem masz więc jeden kontakt, który jest dla Ciebie dostępny w razie problemów. Komplety są piękne, znajdź taki dla siebie!

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3 000 zł, całkowita kwota do zapłaty 3 000 zł, oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu 0 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 0 zł), 10 miesięcznych równych rat w wysokości 300 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 08.09.2020 r. na reprezentatywnym przykładzie. Przy składaniu wniosku o kredyt mogą być potrzebne dokumenty poświadczające dochody. Wysokość przyznanego kredytu zostanie wyliczona po zbadaniu zdolności kredytowej. Lista akceptowanych przez bank dokumentów znajduje się na stronie internetowej Credit Agricole Bank Polska S.A. pod adresem www.credit–agricole.pl oraz w punkcie sprzedaży partnera. Podany materiał ma charakter informacyjny. Oferta dostępna u wybranych partnerów WISNIOWSKI Sp. z o.o S.K.A., którzy w imieniu Credit Agricole Bank Polska S.A. wykonują czynności faktyczne związane z zawarciem umowy kredytu na zakup towarów i usług.

Proponowane dla Ciebie

Komentarze

Ten artykuł nie został jeszcze skomentowany.