Dom co do grosza

Czy kosztorys budowy domu można przygotować we własnym zakresie? Teoretycznie tak, ale dla osób, które nie dysponują odpowiednim doświadczeniem i rozeznaniem w rynku budowlanym to może być trudne. Lepiej zlecić wykonanie tego zadania profesjonaliście.

Kosztorys można zamówić za pośrednictwem naszego serwisu. Do każdego projektu za dodatkową opłatą oferujemy szczegółowy kosztorys inwestorski. Do niektórych projektów kosztorys jest dołączany bezpłatnie. Nasze kosztorysy są przygotowywane przez fachowców, którzy legitymują się wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej. Profesjonalnie przygotowane szczegółowe zestawienie kosztów pozwala nie tylko oszacować budżet budowy, ale ułatwia także późniejsze sprawowanie kontroli nad przebiegiem prac. Poniżej prezentujemy kilka wybranych projektów z kosztorysem w cenie.

Projekt Filadelfia (127,5 m²)

   

Piękny przykład niezwykle udanego połączenia tradycji z nowoczesnością. Bryła budynku zachwyca doskonałymi proporcjami i gustownym wykończeniem, wnętrza natomiast wyróżniają się przestronnością i przemyślanym rozplanowaniem.

Projekt Bellino II Termo (104,1 m²)

   

Tradycyjny dom jednorodzinny z podpiwniczeniem rozciągającym się pod całą powierzchnią mieszkalną. Do klasycznych rozwiązań nawiązuje nie tylko kształtem, ale również sposobem wykończenia oraz układem pomieszczeń.

Projekt Tebe II (88,88 m²)

   

Ujmująco prosty dom parterowy z dobudowanym do bocznej elewacji garażem. Budynek zaprojektowano na rzucie w kształcie prostokąta i zwieńczono symetrycznym dachem dwuspadowym. Na poddaszu przewidziano możliwość urządzenia strychu.

 Projekt Rawena (134,1 m²)

   

Elegancka willa, która równie dobrze może wpisać się w miejskie otoczenie, jak i w dużo rzadziej zabudowany krajobraz. Jednym z jej atutów jest ciekawie zaplanowany układ wnętrz. Interesująco prezentuje się zwłaszcza strefa dzienna z umieszczoną w wykuszu kuchnią i usytuowaną pośrodku spiżarnią.

Projekt KM-100 (99,76 m²)

   

Jeden z projektów, który można zrealizować przy wykorzystaniu dofinansowania z programu Mieszkanie dla młodych. Zaskakuje drobnymi, ale bardzo funkcjonalnymi rozwiązaniami, takimi jak drewutnia przy garażu czy pralnia z suszarnią przy łazience.

Projekt Arkansas (131,2 m²)

   

Przyjemny dom z dobrze przemyślanym układem funkcjonalnym. Z przodu umieszczono podłużną kuchnię z wyspą, dalej rozciąga się strefa dzienna, część prywatna natomiast znajduje się w głębi budynku.

Projekt Zaszczytny – C302 (137,2 m²)

   

Wygodny dom z dużym tarasem i dwustanowiskowym garażem. Wszystkie pomieszczenia zaplanowano na parterze, poddasze można wykorzystać na strych. W budynku zaplanowano cztery sypialnie, w tym jedną z wyodrębnioną garderobą.

Komentarze

Ten artykuł nie został jeszcze skomentowany.