Projekt domu z kosztorysem

Kosztorys inwestorski może zostać przygotowany do każdego projektu gotowego. Do wybranych jest dodawany bezpłatnie. Korzystając z promocji „Kup projekt z kosztorysem”, inwestorzy zyskują niezwykle przydatny dokument, bez którego trudno wyobrazić sobie realizację tak skomplikowanego przedsięwzięcia, jak budowa domu.

Budowa domu to często największe przedsięwzięcie inwestycyjne w życiu rodziny. Wiąże się z ogromnym wysiłkiem finansowym, ale nie tylko. To także konieczność dopełnienia szeregu formalności związanych z budową domu i przebrnięcia przez odpowiednie procedury. Na dodatek budowa domu nierzadko jest prowadzona systemem gospodarczym, czyli przy maksymalnym zaangażowaniu inwestorów. Jeśli przy tym nawale pracy można ułatwić sobie realizację przedsięwzięcia, to warto to zrobić. Dokumentem przydatnym na każdym etapie budowy domu jest kosztorys inwestorski. Poniżej prezentujemy dziesięć projektów domów, do których kosztorys jest darmowy. Do wszystkich pozostałych można go zamówić. 

Projekt E4 G1 Economic wersja A (136,15 m²)

   

Nowocześnie zaaranżowany dom z poddaszem użytkowym. Elegancki, wygodny, minimalistycznie wykończony. W bryłę tego projektu domu wkomponowano jednostanowiskowy garaż, a we wnętrzach zachowano funkcjonalny podział na strefę dzienną na parterze oraz prywatną na poddaszu.

Projekt Tori II (67,35 m²)

   

Przytulny, nieduży dom parterowy. Idealny dla trzyosobowej rodziny, która chciałaby wybudować dom za cenę zbliżoną do kosztów zakupu mieszkania. Na stosunkowo niedużej powierzchni użytkowej zaplanowano w nim komplet pomieszczeń użytkowych oraz gospodarczych.

Projekt Noelia Bis (129,43 m²)

   

Klasyczny dom z poddaszem użytkowym. Prosta, zwarta bryła sprzyja wyeliminowaniu mostków cieplnych i jednocześnie stanowi interesującą ofertę dla inwestorów, którzy dysponują niewielką działkę, ponieważ budynek zajmie stosunkowo niedużo miejsca na działce.

Projekt Bilbo (99,24 m²)

   

Dom, który przykuwa uwagę zgrabną, nowocześnie wykończoną bryłą. Jego pełna wysmakowanej elegancji prostota sprawia, że jest niedrogi w realizacji. Wewnątrz zaplanowano trzy wygodne sypialnie, łazienkę i w.c., dużą kotłownię oraz komfortowy salon z kuchnią.

Projekt Grenada (130,6 m²)

   

Przytulny dom parterowy, którego wnętrza zostały zaplanowane z myślą o zapewnieniu codziennego komfortu czteroosobowej rodzinie. Jednym z jego atutów jest obszerny taras przylegający do tylnej elewacji, dostępny z pokoju dziennego oraz z sypialni gospodarzy.

Projekt Amaro (128,78 m²)

   

Tradycyjny, murowany dom z podpiwniczeniem. Na dole umieszczono kotłownię oraz wszystkie pomieszczenia gospodarcze, w piwnicy ponadto zaplanowano garaż dla jednego samochodu. W budynku znajduje się kilka balkonów oraz przyjemny taras na parterze.

Projekt Przemyślany – wariant I – M42a (137,7 m²)

   

Wygodna willa, w której komplet pomieszczeń mieszkalnych utworzono na parterze. W budynku zaprojektowano również duży garaż. Na szczególną uwagę zasługuje przestronna część dzienna z kominkiem, nie mniej przyjemnym miejscem jest przylegający do niej zadaszony taras.

Projekt Sójka II z garażem jednostanowiskowym (106,2 m²)

   

Uroczy dom z poddaszem użytkowym. Niepowtarzalny urok nadają mu oryginalne kolumny ozdabiające strefę wejściową oraz podtrzymujące półokrągły balkon. Cechą charakterystyczną tego budynku są zaokrąglenia – znajdziemy je nie tylko na balkonie, ale także w dodatkowym pokoju na parterze.

Projekt Bazylia C (104,1 m²)

   

Interesująca propozycja projektu domu dla właścicieli tzw. wąskich działek. Aby zbudować ten dom, wystarczy dysponować nieruchomością o szerokości 13,48 m2. Przed frontową elewacją umieszczono jednostanowiskowy garaż, w środku natomiast zaproponowano bardziej tradycyjny układ pomieszczeń, kuchnię bowiem oddzielono od pozostałych pomieszczeń.

Projekt Promyczek (109,8 m²)

   

Ekonomiczny, znakomicie zaprojektowany i nietrudny w budowie dom. Wyróżnia się maksymalnie prostą konstrukcją. Stanowi przy tym propozycję, którą można zrealizować na działce o szerokości 13,7 m. Na poddaszu posiada trzy sypialnie, na dole, oprócz salonu, dodatkowy pokój.

Komentarze

Ten artykuł nie został jeszcze skomentowany.