Darmowy kosztorys do projektu domu

Czy budżet budowy domu można zamknąć w kwocie 135,5 tys. zł? Tak, o ile zamierza się zrealizować mały, prosty domek. Ale nawet przy tak niedużej inwestycji niezbędne są dokładne wyliczenia, precyzyjny plan budowy i profesjonalny kosztorys.

Przygotowany przez specjalistę kosztorys to jeden z podstawowych dokumentów, bez którego nie warto rozpoczynać budowy, nie mówiąc o uzyskaniu kredytu. Kosztorys jest niezbędny podczas ubiegania się o kredyt na budowę domu. Przydaje się także w trakcie negocjacji z wykonawcami, ułatwia zaplanowanie poszczególnych etapów inwestycji i kontrolę jej realizacji. Warto więc skorzystać z naszej oferty specjalnej, w ramach której do części projektów dołączamy darmowy kosztorys. Poniżej prezentujemy kilka takich projektów. Według szacunkowych obliczeń koszt realizacji najtańszego z nich wyniesie zaledwie 135,5 tys. zł. 

Projekt Amadej Krak (100,1 m²)

   

 

Uroczy, niepozbawiony indywidualnego rysu dom z poddaszem, zwieńczony dachem czterospadowym z trójkątną lukarną. Urozmaicony geometrycznym wykuszem, niebanalnie wykończony, z zawartym w bryle garażem.

Projekt Wariantowy – M132 (128,2 m²)

   

 

Parterowa willa z czterema sypialniami. Zachwyca dokładnie przemyślanym i precyzyjnie zaplanowanym programem użytkowym. Zewnętrznym przedłużeniem komfortowej części dziennej jest zadaszony taras.

Projekt Jarosław (73,4 m²)

   

 

Przytulny, niewielki domek, do tego nietrudny i niedrogi w budowie. Utworzony na rzucie w kształcie prostokąta, przekryty dachem dwuspadowym, z garażem w bryle. W środku przewidziano układ funkcjonalny, który zagwarantuje komfort trzyosobowej rodzinie.

Projekt Andrea II G1 (113,94 m²)

   

 

Oferta dla inwestorów, którzy chcieliby zachować możliwość powiększenia powierzchni mieszkalnej w przyszłości. W tym przypadku wszystkie pomieszczenia zaplanowano na parterze, ale przewidziano również możliwość adaptacji poddasza.

Projekt Szmaragd (133,87 m²)

   

 

Piętrowa rezydencja z dużym garażem, przekryta dachem czterospadowym. Nieskomplikowaną bryłę połączono z atrakcyjnymi detalami architektonicznymi, tworząc dom o niebanalnym wyglądzie. Na parterze zaplanowano przestrzeń dzienną, u góry – prywatną.

 Projekt Malibu (84,56 m²)

   

 

Pełen niewątpliwego uroku niewielki dom parterowy, zaprojektowany z myślą o czteroosobowej rodzinie. Dzięki charakterystycznie zaakcentowanej strefie wejściowej może nieco kojarzyć się z dawnymi dworkami.

Projekt Olimpia (133,65 m²)

   

 

Elegancka willa z pięknymi lukarnami, ażurowymi balkonami oraz jednostanowiskowym garażem dobudowanym do prawej ściany szczytowej. Przytulności budynkowi dodaje drewniana okładzina oraz duże okna ze szprosami i szerokimi opaskami.

Projekt Sosenka (53,54 m²)

   

 

Mały, biały, zgrabny domek. Może powstać na działce letniskowej lub pełnić funkcję budynku całorocznego. Maksymalnie prosty, tani w budowie, niedrogi w eksploatacji. Oszczędna architektura sprawia, że z łatwością wkomponuje się zarówno w miejski, jak i podmiejski krajobraz.

Projekt Pauza (105,21 m²)

   

 

Klasycznie elegancki, wygodny dom z poddaszem. Jego bryłę zaplanowano na rzucie w kształcie prostokąta i przekryto stromym dachem dwuspadowym. We wnętrzach zachowano funkcjonalny podział na strefę dzienną na parterze oraz prywatną na poddaszu.

UWAGA! Podane kwoty są cenami przybliżonymi, pochodzą z ogólnodostępnych w Internecie zestawień kosztów, dlatego mogą odbiegać od aktualnych cen oraz nie stanowią oferty handlowej.

Komentarze

Ten artykuł nie został jeszcze skomentowany.