Nowe projekty z aranżacjami wnętrz

Jak urządzić salon? Zamknąć kuchnię czy pozostawić ją otwartą? Jak zaaranżować sypialnie? Czy w wiatrołapie zmieści się porządna szafa? Gdy buduje się dom, trzeba znaleźć odpowiedzi na te i wiele innych pytań. Podpowiedzi i inspiracji można szukać na załączonych do projektów aranżacjach.

Aranżacje wnętrz, które są dołączane do niektórych projektów, cieszą się ogromnym zainteresowaniem, ponieważ prezentują to, co trudno sobie wyobrazić, gdy przegląda się jedynie rzuty budynku. Na aranżacjach są przedstawione niektóre pomieszczenia; najczęściej te najważniejsze, czyli salon, kuchnia, sypialnie, czasem również łazienka. To znaczne ułatwienie dla inwestorów, którzy z wizualizacji mogą czerpać inspiracje i znacznie łatwiej wyobrazić sobie swój przyszły dom. Poniżej prezentujemy kilka nowych projektów, przy których umieszczono aranżacje części wnętrz. 

Projekt Alto (125,15 m²)

   

Wygodny, ekonomiczny i przytulny domek z poddaszem użytkowym. Prostą bryłę zaplanowano na rzucie w kształcie prostokąta i przekryto dachem dwuspadowym. Elewację frontową urozmaicono podcieniem, od strony ogrodowej natomiast zaplanowano stylową pergolę.

Projekt Hary I (128,94 m²)

   

Parterowa willa, która może zostać zrealizowana także na stosunkowo wąskiej działce (o minimalnej szerokości 19,96 m). Strefa dzienna zachwyca przestronnością, część prywatna natomiast tworzy dobrze odseparowany, zaciszny zakątek.

Projekt Tytan 3 (149,61 m²)

   

Wyjątkowy dom piętrowy. Elegancki, przestronny, doskonale zaplanowany. Z efektownymi, dużymi przeszkleniami. Na dole znajduje się duży, otwarty pokój dzienny oraz osobny gabinet, u góry cztery sypialnie. W projekcie przewidziano także dwustanowiskowy garaż.

Projekt Ekonomiczny 2A (104,1 m²)

   

Idealny dom na wąską działkę. Minimalna wymagana szerokość nieruchomości to w tym przypadku 16,19 m. Budynek jest parterowy, nie ma w nim więc schodów ani skosów. Wszystkie pomieszczenia są pełnowymiarowe, ustawne i doskonale doświetlone dużymi przeszkleniami.

Projekt Praktyczny 4A (174,4 m²)

   

Tradycyjna forma w nowoczesnej aranżacji. Projekt może zainteresować właścicieli tzw. płytkich działek. Układ wnętrz zaplanowano w taki sposób, aby jak najlepiej wykorzystać każdy dostępny metr kwadratowy. Zagospodarowano nawet przestrzeń pod schodami, umieszczając tam łazienkę.

Projekt Koncept-2 G2 EN (166 m²)

   

Nietuzinkowy dom parterowy z poddaszem użytkowym. Przykuwa uwagę m.in. sposobem zlokalizowania garażu, wyróżnia się także ogromnymi przeszkleniami i pustką nad częścią salonu. Idealny dla czteroosobowej rodziny, która ceni nowoczesne rozwiązania.

Projekt Oryginalny D7 (187,41 m²)

   

Kolejny przykład śmiałych rozwiązań zastosowanych w budownictwie jednorodzinnym. Dom jest piętrowy, doskonale zaplanowany i minimalistyczne wykończony. Wyposażono go w dwa tarasy, po jednym na każdej kondygnacji.

Projekt Jantar MDM wersja A paliwo stałe (99,89 m²)

   

Wygodny dom parterowy z poddaszem użytkowym. Nietrudny i niedrogi w budowie. Podczas jego budowy można skorzystać z dofinansowania z programu Mieszkanie dla młodych. Na stosunkowo niedużej powierzchni zaplanowano komplet pomieszczeń, które mogą usatysfakcjonować nawet pięcioosobową rodzinę.

Projekt Słonka z garażem jednostanowiskowym (120 m²)

   

Dom zaplanowany z myślą o czteroosobowej rodzinie. Trzy sypialnie znajdują się w prawym skrzydle, a salon po przeciwnej stronie. W projekcie przewidziano dwa kominki; jeden w pokoju dziennym oraz drugi na tarasie.

Komentarze

Ten artykuł nie został jeszcze skomentowany.