TOP10 Projektów domów w promocji - początek 2018 roku

Początek nowego roku to bardzo dobry czas na zakup projektu domu. Wtedy bowiem pracownie projektowe najczęściej oferują atrakcyjne rabaty. Niektóre z nich wiążą się ze sporymi oszczędnościami, ponieważ zniżki mogą sięgnąć nawet 850 zł. Na które projekty domów otrzymasz rabat w styczniu 2018 roku? Zobacz poniżej.

Promocje na projekty domów 2018
Promocje na projekty domów 2018

Poza atrakcyjną ceną zawsze zwracaj uwagę na to, czy dom jest zaprojektowany funkcjonalnie. Spośród ogromnej oferty rynku projektu domów trudno jest wybrać taki, który będzie jednocześnie tani i dobry. Z drugiej strony inwestorzy nie powinni bać się zakupić projekt domu z promocji - ogromna konkurencyjność rynku projektowego sprawia, że pracownie często przeceniają nawet swoje najlepsze i najpopularniejsze projekty.

Spośród ogromnej oferty rynku projektu domów trudno jest wybrać taki projekt, który będzie jednocześnie tani i dobry.

Na potrzeby artykułu nasz architekt wybrał najlepsze projekty domów, które objęte są zniżką na początku 2018 roku. Niektóre z promocji trwają tylko do 7 stycznia, inne do końca miesiąca, a sporą część z poniższych projektów kupimy z rabatem nawet w ciągu kilku kolejnych miesięcy.

Projekt domu Logan G1 (139,83 m²)

   

Propozycja świetnie zaplanowanego projektu domu z poddaszem użytkowym. Projekt posiada bowiem kilka niezaprzeczalnych atutów, takich jak stosunkowo niski koszt budowy, funkcjonalne wnętrza i nowoczesny wygląd. Dodatkowo do bryły domu dobudowany został garaż z tarasem na dachu.

Wnętrza standardowo podzielono na wyraźne dwie strefy, gdzie dzienna znajduje się na parterze, a poddasze stanowi strefę intymną. Ponadto w prawym skrzydle parteru - poza częścią gospodarczą - znajduje się dodatkowy pokój, który można zaaranżować na gabinet, sypialnię lub pokój gościnny. Projekt idealnie sprawdzi się w przypadku 4-5 osobowej rodziny, gdyż na poddaszu zaprojektowano 3 ustawne sypialnie. Jedna z nich posiada dodatkowo garderobę oraz piękne wyjście na taras umieszczony nad garażem.

Projekt tego domu kupimy z 300 zł rabatem. Promocja trwa do 10 stycznia 2018 roku.

Projekt domu Minimalny (83 m²)

   

Powyższy projekt domu to odzwierciedlenie najnowszych trendów w architekturze domów jednorodzinnych. Występuje tutaj bowiem silna inspiracja domami skandynawskimi, nazywanymi potocznie „stodołami”. Projekt osadzony jest na planie prostokąta oraz nie posiada zbędnych elementów konstrukcyjnych, dzięki czemu koszty budowy i użytkowania nie będą wysokie.

Wszystkie wnętrza zostały tutaj zaprojektowane na jednym poziomie. Wejście do budynku znajduje się w prawym skrzydle, a do wszystkich pomieszczeń zapewniony jest dostęp z długiego korytarza, który łączy strefę dzienną z nocną. Projekt przeznaczony jest dla 3-4 osobowej rodziny.

Ten projekt domu kupimy w ramach promocji na projekty domów energooszczędnych NF40 w cenie projektów standardowych. Rabat wynosi w tym przypadku aż 30 proc., czyli 850 zł.

Projekt domu Umbra KO (88 m²)

   

Kolejna propozycja domu parterowego bez poddasza. Tym razem jednak projekt domu jest utrzymany w bardziej klasycznym stylu - najchętniej wybieranym przez inwestorów. Mimo tego, że dom nie został osadzony na całkowicie prostym planie, jego budowa nie pochłonie dużych środków.

Niewielka powierzchnia nie okazała się przeszkodą dla projektującego architekta. Wnętrza są tutaj bowiem niezwykle funkcjonalne i rozsądnie oddzielone od siebie. Wystarczy zauważyć, że sypialnia gospodarzy oddzielona jest od pozostałej części domu łazienką i pomieszczeniem gospodarczym, co zapewni mieszkańcom intymność - o którą niełatwo w domu zaplanowanym na jednym poziomie.

Projekt tego domu kupimy z 300 zł rabatem. Promocja trwa tylko do 7 stycznia 2018 roku.

Projekt domu BW-36 (99,1 m²)

   

Tym razem chcemy przedstawić projekt domu, który nawiązuje do rustykalnej stylistyki. Prosta bryła została tutaj urozmaicona bowiem pięknym belkowaniem i innymi drewnianymi elementami (np. drewniane okna i balustrada). Dom posiada ponadto poddasze użytkowe, które połączone zostało z tarasem znajdującym się nad garażem.

Architekt świetnie zaplanował otwory okienne i układ wnętrz, dzięki czemu w domu zapewniony będzie doskonały dostęp do światła dziennego, przy zachowaniu przytulnego charakteru. Innym atutem tego projektu jest zaplanowany na parterze dodatkowy pokój, który może służyć jako domowe biuro, sypialnia, bądź pokój gościnny. Na poddaszu natomiast znajdują się 3 ustawne sypialnie oraz duża łazienka z wanną.

Projekt domu kupimy z rabatem w wysokości 120 zł w ramach „Promocji na nowe projekty”. Czas trwania zniżki nie został określony.

Projekt domu Amarylis 2 CE (148,05 m²)

   

To jeden z najpopularniejszych projektów domów z poddaszem użytkowym. Nic dziwnego, ponieważ dom według tego projektu może być postawiony nawet na wąskiej działce. Sama bryła jest prosta, ale nie banalna - urozmaiceniem jest nowoczesna elewacja będąca połączeniem kamienia i drewna.

Wnętrza tego projektu są nowoczesne i przestronne. Na parterze znajdziemy pięknie doświetlony salon połączony z otwartą kuchnią z barkiem. Na poddaszu natomiast zaprojektowano aż 4 duże sypialnie oraz osobną - ogólnodostępną - garderobę. Ten projekt zdecydowanie zasługuje na znalezienie się w TOP10.

Projekt tego domu kupimy z 300 zł rabatem. Promocja trwa do 7 stycznia 2018 roku.

Projekt domu Daniel V G2 Energo Plus (180,58 m²)

   

Kolejny projekt posiada sporą powierzchnię użytkową, dzięki czemu będzie idealny nawet dla wielopokoleniowej rodziny. Co więcej, w domu mogą zamieszkać także rodziny ze starszymi osobami, ponieważ na parterze znajduje się duża sypialnia z garderobą i łazienka oraz dodatkowy pokój - dla gości lub do zaaranżowania na biuro czy sypialnię.

Poddasze natomiast podzielone zostało na 2 duże pokoje, gdzie każdy posiada prywatną garderobę. Co więcej, znajdziemy tutaj otwarty pokój wypoczynkowy na antresoli, którą zaprojektowano nad salonem.

Projekt tego domu kupimy z 300 zł rabatem. Promocja trwa tylko do 10 stycznia 2018 roku.

Projekt domu Kardamon z garażem (172,68 m²)

   

Klasyczny, nawiązujący do tradycyjnej stylistyki projekt domu z poddaszem użytkowym oraz garażem na dwa samochody. Ogromna powierzchnia domu pozwoliła na maksymalnie funkcjonalne zaprojektowanie wnętrz.

Na parterze znajduje się przepiękny, duży salon, częściowo otwarty na pozostałą część domu. Nieformalną granicą jest tutaj wąska ścianka z kominkiem oraz kontrastowa podłoga oddzielająca salon od kuchni. Na parterze zaprojektowano także jedną dużą sypialnię. Poddasze natomiast stanowi niemal osobne mieszkanie. Znajdziemy tutaj bowiem 3 duże sypialnie, garderobę, pralnię z suszarnią i dwie przestronne łazienki. Dzięki temu poddasze można zaaranżować na drugie mieszkanie.

Projekt domu Kardamon kupimy z rabatem w wysokości 100 zł do końca stycznia 2018 roku.

Projekt domu Torina Mała 2M (127,99 m²)

   

Jeden z najpopularniejszych projektów domów z poddaszem użytkowym również jest w promocji. Projekt z zewnątrz odznacza się przede wszystkim elegancją i rozsądnym umiarem. Urozmaiceniami bryły są tutaj elementy na elewacji oraz lukarna po frontowej stronie domu. Wnętrza prezentują się równie dobrze.

Parter w dużej mierze stanowi otwarta część dzienna. Znajduje się tutaj przestronny salon połączony z kuchnią i jadalnią, funkcjonalny hol oraz dodatkowy pokój. Na poddaszu natomiast zaprojektowano aż 4 ustawne sypialnie i dużą łazienkę, dzięki czemu w domu może zamieszkać nawet 6-osobowa rodzina.

Na ten projekt domu otrzymamy 100 zł rabatu. Czas trwania promocji nie został określony.

Projekt domu Sezam 2 (102,2 m²)

   

Nieduży, prosty i bardzo tani w budowie. To idealna propozycja dla 4-osobowej rodziny, która nie lubi zbędnych urozmaiceń i stawia na oszczędności. Dzięki prostej konstrukcji dom będzie bowiem nie tylko tani w budowie, ale i późniejszym użytkowaniu. A co znajdziemy w środku?

Rzuty projektu domu „Sezam” zaskakują. Na małej powierzchni udało się architektowi zaprojektować naprawdę przestronną strefę dzienną. Do tego na strefę nocną złożyły się 3 ustawne sypialnie i 2 łazienki. Co więcej, trochę ponad 6 m2 zajmuje wydzielone między strefami domu pomieszczenie gospodarcze.

Oferta promocyjna tego projektu domu obejmuje darmowy kosztorys, który otrzymamy do zakupu projektu. Czas trwania promocji nie jest określony.

Projekt domu Kiwi 4 (115,39 m²)

   

Nowoczesny projekt domu parterowego z pięknymi przeszkleniami doświetlającymi wnętrza. Ten dom będzie idealny dla młodego małżeństwa z dwójką dzieci, ponieważ w projekcie zaplanowano 3 sypialnie. Strefa dzienna natomiast to otwarty na kuchnię salon, z którego mieszkańcy mają dostęp do ogrodu.

Atutem projektu jest wiele miejsc, które można zaaranżować na schowki. Znajdują się w przedpokoju, kuchni oraz sypialniach. Co więcej, do domu doprojektowano duży garaż, w którym z powodzeniem zmieszczą się 2 samochody.

Promocja na ten projekt domu wynosi 300 zł, a rabat aktualny jest do 7 stycznia 2018 roku.

Komentarze