TOP30 projektów domów z darmowym kosztorysem!
Kosztorys to bardzo ważna rzecz, jeżeli decydujemy się na budowę domu. Mając go, możemy bardzo szczegółowo kontrolować swoje wydatki. Z drugiej strony, jeżeli nie zaopatrzymy się w ten dokument, nie będziemy mogli wziąć kredytu, który dla wielu jest niezbędną częścią inwestycji. W artykule zebraliśmy 30 najlepszych projektów z darmowym kosztorysem, dzięki czemu możemy nie tylko zaoszczędzić, ale równocześnie cieszyć się w pełni wygodnym i funkcjonalnym domem. Zachęcamy do przeczytania!
Czym jest kosztorys inwestorski?
Przygotowany przez specjalistę kosztorys to jeden z podstawowych dokumentów, bez którego nie warto rozpoczynać budowy domu. Bez niego nie można również starać się o kredyt! Przydaje się również w trakcie negocjacji z wykonawcami, ułatwia zaplanowanie poszczególnych etapów inwestycji oraz kontrolę jej realizacji. Chociażby z tych powodów warto skorzystać z naszej oferty specjalnej, w ramach której do projektów dołączamy darmowy kosztorys!
Dokument ten pokazuje również przybliżone ceny materiałów oraz koszty robocizny, dzięki czemu możemy nie tylko przewidzieć ceny, ale również kontrolować je na bieżąco. Warto mieć jednak na uwadze, że mogą się one różnić w zależności od miasta oraz danego kwartału roku. Również ilości danego materiału, które będą potrzebne, są uwzględnione w dokumencie. Podczas budowy domu łatwo pogubić się w kosztach, które musimy ponieść. Dlatego warto skorzystać z tej opcji przede wszystkim dlatego, że nasz budżet jest pod stałą kontrolą i wiemy, czego możemy spodziewać się w przyszłości.
Co zawiera kosztorys inwestorski do budowy domu?
Profesjonalny kosztorys jest skonstruowany tak, by mogła z niego wygodnie skorzystać każda osoba, nawet ta spoza branży. Skrócona i szybka w korzystaniu część to kosztorys uproszczony, w którym wycenia się poszczególne prace, nie uwzględniając materiałów, które będą potrzebne do budowy domu, czasu pracy oraz kosztów sprzętu. Jest on wystarczający, gdy chcemy ubiegać się o kredyt w banku na budowę naszego wymarzonego domu. Z kolei brakujące w tym zestawieniu detale można znaleźć w kosztorysie szczegółowym.
Kosztorys powinien zawierać również przedmiar. Co to takiego? Lista wszystkich prac potrzebnych do wybudowania domu oraz ich ilość. Osobno wykonuje się zestawienie materiałów budowlanych (razem z cenami) i zestawienie kosztów robocizny (ilość czasu pracy wszystkich członków ekipy razem z wyceną). W kosztorysie figuruje również zestawienie sprzętów. W tym przypadku również określa się szacowany czas pracy maszyn oraz prawdopodobną cenę za ich wynajem.
W kosztorysie znajduje się również tabela elementów, w której zawarte są konkretne etapy budowy domu oraz koszty. Jest to maksymalnie skrócone podsumowanie dla inwestora, którego na pierwszy rzut oka może przerazić rozbudowany kosztorys z wieloma obcymi danymi.
Kosztorys wykonują zazwyczaj fachowcy, gdyż to właśnie oni mają najlepszy, globalny ogląd sytuacji na rynku budowlanym i są w stanie wycenić etapy każdego etapu pracy. Biura projektowe orientują się w bieżących cenach materiałów budowlanych oraz w tych jakie oferują wykonawcy. Fachowe podejście do tematu sprawia, że mają też dostęp do specjalistycznych projektów, które są w stanie wyliczyć poszczególne wskaźniki. Zlecenie takiego sporządzenia kosztorysu pozwala zaoszczędzić sporo czasu i znacząco ułatwić realizację projektu. Kosztorys nie jest jednak tani, a cenę ostateczną zazwyczaj określa się wyceniając stałą stawką każdą pozycję w dokumencie! Średnia cena dokumentu wynosi około 450 zł. Na szczęście, nasze TOP 30 przedstawia projekty, które kosztorys inwestorski posiadają w zestawie z projektem ZA DARMO! Korzystając z tego rozwiązania, kupienie projektu domu pociąga za sobą oszczędność z której warto skorzystać… tym bardziej, jeżeli na wizualizacji widzimy dom naszych marzeń.
TOP 30 projektów domów z darmowym kosztorysem
Projekt domu Abra (97,06 m²)
Projekt domu Abra to elegancki oraz ekonomiczny projekt. Jest niedrogi zarówno na etapie realizacji, jak i później, na etapie eksploatacji. Dzięki prostej i zwartej bryle budynku na rzucie prostokąta, jest to rozwiązanie klasyczne, sprawdzone i cenione przez inwestorów.
Wewnątrz domu zastosowano przemyślany układ wnętrz. Do środka prowadzi wiatrołap, a do niego przylega praktyczne pomieszczenie gospodarcze. Tuż obok znajduje się niewielkie WC. Salon wypoczynkowy z kominkiem oraz jadalnią (28,83 m²) przechodzi w kuchnię. Dodatkowym udogodnieniem jest spiżarnia, przydatna i pomocna w utrzymaniu porządku. Do dyspozycji mieszkańców są trzy duże sypialnie (najmniejsza ma 10,05 m², a największa 17,93 m²).
Projekt domu Domek Pani Darii 047 ES (85,06 m²)
Projekt Domek Pani Darii 047 ES to parterowy dom zaprojektowany w popularnej technologii szkieletu drewnianego. Jego niewielka powierzchnia (85,06 m²) sprawia, że idealnie pasuje on również do małych działek. Już od pierwszego spojrzenia, uwagę przykuwa wyjątkowa strefa wejściowa, zdobiona drewnianą okleiną oraz zadaszeniem.
Wewnątrz zaprojektowano: pomieszczenie techniczne, WC, aneks kuchenny, pokój dzienny (ponad 25 m²) i trzy sypialnie - w tym jedna z garderobą oraz łazienką. To opcja nawet dla czteroosobowej rodziny, która poszukuje ciekawej alternatywy dla mieszkania w mieście.
Projekt domu Darlena (143,55 m²)
Projekt Darlena to solidny i wygodny dom. Ten parterowy budynek posiada poddasze użytkowe oraz praktyczny, dwustanowiskowy garaż. Podczas projektowania zwrócono szczególną uwagę na proporcje bryły, ale również na funkcjonalne rozplanowanie pomieszczeń. Dodatkowo, dom jest energooszczędny.
W projekcie zawarto wyraźny podział na strefę nocną oraz dzienną. Na parterze budynku znajdują się: pomieszczenie gospodarcze, łazienka, pokój/gabinet, salon z jadalnią (ponad 27 m²), spiżarnia, kuchnia i wiatrołap. Na poddaszu zaprojektowano: cztery pokoje (największy ma aż 16,66 m², a najmniejszy 12,74 m²), łazienkę i pralnię lub suszarnię - w zależności od potrzeb inwestorów.
Projekt domu Mini 4 Energo (109,88 m²)
Projekt Mini 4 Energo to niewielki i energooszczędny dom o powierzchni użytkowej 109,88 m². Nieskomplikowana konstrukcja oparta na rzucie prostokąta sprawia, że prezentuje się elegancko i surowo. Stylowa elewacja i okładzina drewniana pięknie komponują się z resztą domu oraz kopertowym dachem.
Na parterze domu znajdują się pomieszczenia, takie jak: kotłownia, łazienka, trzy sypialnie (każda ponad 13 m², największa aż 15,62 m²!), toaleta, pokój dzienny z jadalnią, spiżarnia, kuchnia oraz wiatrołap. W projekcie znajdują się też dwa praktyczne podcienie: jedno w strefie wejściowej, a drugie przy tarasie. To idealne miejsce na posiłek z rodziną lub odpoczynek po wyczerpującym dniu.
Projekt domu Tryton (98,96 m²)
Projekt Tryton to wygodny dom parterowy, często wybierany przez inwestorów. Budynek zbudowany został na planie kwadratu. Całość wieńczy nieskomplikowany dach czterospadowy. Dzięki zastosowaniu sprawdzonych rozwiązań, dom jest niedrogi i prosty w realizacji. Ponadczasowa forma sprawia, że idealnie wpisze się on w każdy krajobraz.
Na parterze domu znajdują się: kotłownia, trzy pokoje, pralnia, łazienka, salon z jadalnią (ponad 27 m²), kuchnia, spiżarnia i wiatrołap. Przedłużeniem pokoju dziennego jest częściowo zadaszony taras. Na uwagę zasługuje również kominek, który zimą znacząco ułatwia ogrzewanie. Spiżarnia pomaga zachować porządek i kontrolę nad przestrzenią.
Projekt domu Endo drewniany (114,19 m²)
Projekt domu Endo drewniany to parterowy, stosunkowo niewielki dom jednorodzinny, wykonany w technologii szkieletu drewnianego. Jest odpowiedni dla nawet czteroosobowej rodziny. Atutem projektu jest niewątpliwa prostota nie tylko w układzie pomieszczeń, ale również rozwiązaniach konstrukcyjnych i elewacyjnych.
Na parterze domu znajdują się: trzy pokoje, łazienka, WC, salon (ponad 22 m²), kuchnia, spiżarnia, kotłownia i wiatrołap. Wyraźny podział na strefę nocną i dzienną sprawia, że dom jest w pełni funkcjonalny i odpowiada potrzebom inwestorów. Atutem projektu jest również taras, idealny na spokojne wieczory w towarzystwie najbliższych.
Projekt domu Lisandra Mała 2M (115,48 m²)
Projekt Lisandra Mała 2M przedstawia atrakcyjny i funkcjonalny parterowy dom z poddaszem użytkowym. Ten elegancki i znakomicie zaplanowany budynek przykuwa uwagę znakomitymi proporcjami bryły oraz jej starannym wykończeniem. Drewniana okładzina zdobiąca białe elewacje jest urokliwa, a jednocześnie elegancka.
W projekcie domu znajduje się również praktyczny garaż mający dwa stanowiska. Na parterze domu zaprojektowano: kotłownię, pokój lub gabinet (w zależności od potrzeb inwestorów), schowek, łazienkę, salon z jadalnią, kuchnię ze spiżarką i wiatrołap. Na poddaszu za to: strych, łazienkę i trzy pokoje (największy z nich ma 12,34 m²).
Projekt domu Astrid (mała) II G2 (99,44 m²)
Astrid (mała) II G2 to dom o zgrabnej formie, modnej estetyczne i przestronnym oraz przytulnym wnętrzu. Codzienna wygoda, funkcjonalność i nowoczesność - to słowa, jakimi można określić ten wyjątkowy projekt. Bryła budynku nie jest skomplikowana, dzięki czemu projekt jest nietrudny w realizacji.
Dom ten posiada poddasze do późniejszej adaptacji oraz dwustanowiskowy garaż. Na parterze znajdują się pomieszczenia, takie jak: kotłownia, pomieszczenie gospodarcze, łazienka, dwie sypialnie, toaleta, pokój dzienny, kuchnia i wiatrołap. Poddasze jest świetną opcją dla tych, którzy chcą podzielić swoje wydatki - w późniejszym czasie rozbudowując dom, lub planują powiększenie rodziny, ale na ten moment nie potrzebują dodatkowych pokoi.
Projekt domu BW-49 wariant 2 (99,1 m²)
Przedstawiony projekt można śmiało nazwać: eleganckim, ekonomicznym i wygodnym. To parterowy dom z poddaszem użytkowym oraz jednostanowiskowym garażem. Jest on stosunkowo nietrudny oraz niedrogi w budowie, co zawdzięcza prostej, lecz stylowej konstrukcji.
Na parterze domu znajdują się: schowek, garaż ze składzikiem, kotłownia, łazienka, pokój, spiżarnia, kuchnia i pokój dzienny (w pełni wygodne 22 m²). Na poddaszu zaprojektowano: łazienkę oraz trzy pokoje (najmniejszy z nich ma 8,60 m², a największy 11,70 m²). Wyraźny podział na strefę dzienną oraz nocną sprawia, że projekt domu BW-49 jest w pełni funkcjonalny i wygodny dla całej rodziny.
Projekt domu Terrier 3 z garażem (98,5 m²)
Projekt Terrier 3 to parterowy dom z garażem jednostanowiskowym. Prezentuje się elegancko i surowo, łącząc sprawdzone i cenione przez inwestorów rozwiązania. To budynek idealny dla nawet czteroosobowej rodziny. Strefa wyjściowa przyciąga wzrok, ponieważ została osłonięta trójkątnym zadaszeniem, wspartym na dwóch kolumnach. Podobne zadaszenie znajduję się nad tarasem budynku.
Na parterze domu zaprojektowano: kotłownię, garaż, łazienkę, trzy pokoje, pokój dzienny (25,40 m²), kuchnię, garderobę oraz wiatrołap. Taras w kształcie litery L jest przedłużeniem części mieszkalnej. Pozwala na odpoczynek w gronie rodzinnym lub relaks z widokiem na własny ogród.
Projekt domu Dom przy Przyjemnej 18 bis (97,06 m²)
Projekt Dom przy Przyjemnej 18 bis to elegancki dom parterowy z jednostanowiskowym garażem o powierzchni 97,06 m². Posiada prostą bryłę opartą na rzucie prostokąta, zwieńczoną dwuspadowym dachem. To budynek w którym wygodnie może zamieszkać czteroosobowa rodzina.
Wewnątrz znajdują się pomieszczenia, takie jak: kotłownia, trzy pokoje, pokój dzienny, kuchnia, łazienka i wiatrołap. Taras jest dodatkowym udogodnieniem, które zasługuje na uwagę. Stylowa pergola zapewnia lekkie zacienienie. To idealne miejsce na urządzanie przyjęć, rodzinnego grillowania i wypoczynek w otoczeniu ogrodu.
Projekt domu Jaskółka 5 z garażem (119,7 m²)
Projekt Jaskółka 5 to parterowy dom z poddaszem użytkowym, strychem oraz jednostanowiskowym garażem. Został przystosowany do potrzeb cztero- lub nawet pięcioosobowej rodziny. Wejście głównie i taras osłania stylowy podcień, chroniący przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Elewację można wykończyć wedle własnego uznania - np. drewnianą okleiną lub płytkami klinkierowymi.
Na parterze domu znajdują się: wiatrołap, salon z jadalnią (30,80 m²), kuchnia, spiżarnia, pokój, garderoba, łazienka, garaż i kotłownia. Na poddaszu użytkowym zaprojektowano za to: strych, łazienkę i trzy pokoje. Strych to świetne miejsce na składzik, pomieszczenie gospodarcze lub dodatkową sypialnię czy gabinet - żależnie od potrzeb inwestora.
Projekt domu Tamara Modern B (112,21 m²)
Projekt Tamara Modern B to parterowy dom ze strychem oraz jednostanowiskowym garażem. Budynek posiada prostą bryłę oraz nieskomplikowany, dwuspadowy dach. Dzięki temu jest stosunkowo niedrogi w budowie oraz na późniejszym etapie eksploatacji. To wspaniały dom, który zapewni wygodę każdemu mieszkańcowi.
Na parterze domu znajdują się: garaż, kotłownia, łazienka, trzy pokoje (największy z nich ma 15,08 m²), pralnia, salon z jadalnią, kuchnia, spiżarnia, WC i wiatrołap. Strych to dodatkowe 46,29 m², które można zagospodarować wedle własnego uznania.
Projekt domu Daktyl 2 (110,91 m²)
Projekt domu Daktyl 2 to parterowy dom idealnie dostosowany do potrzeb cztero- lub pięcioosobowej rodziny. Jego główną zaletą jest prosta bryła na rzucie prostokąta przykryta dwuspadowym dachem. Prosta konstrukcja budynku wpływa na krótki czas realizacji i stosunkowo niedrogie wykonanie.
Wewnątrz domu znajdują się: garderoba, WC, łazienka, trzy pokoje, salon z kuchnią (44,25 m²), pomieszczenie gospodarcze i wiatrołap. Do tylnej części budynku przylega taras, będący świetnym miejscem na odpoczynek w ciepłe miesiące.
Projekt domu Madera (168,2 m²)
Projekt Madera to parterowy dom z dwustanowiskowym garażem, idealny dla dużej rodziny. Rozłożysta bryła została przykryta wielospadowym dachem. Taras posiada obszerne zadaszenie. To idealne miejsce na wspólne posiłki, przyjęcie lub grill w towarzystwie przyjaciół.
W tym projekcie wszystkie pomieszczenia zawarto na jednej kondygnacji. Do środka wchodzi się przed przedsionek połączony z garderobą. W budynku jest też: WC, dwie łazienki, cztery sypialnie, kotłownia, pralnia, salon, dodatkowy pokój (mogący być np. gabinetem), kuchnia, spiżarnia oraz wiatrołap. To dom dla tych, którym zależy przede wszystkim na całkowitej wygodzie: swojej oraz reszty domowników.
Projekt domu Tamarillo (109,9 m²)
Projekt Tamarillo to uroczy, przytulny i w pełni ekonomiczny domek. Wyróżnia się on uniwersalną bryłą, która znakomicie wpisze się w każde otoczenie. Funkcjonalny układ oraz ilość pomieszczeń ma zapewnić całkowitą wygodę cztero- lub nawet pięcioosobowej rodzinie.
Na parterze domu znajdują się: pokój, kotłownia, łazienka, praktyczna spiżarnia, kuchnia, salon i wiatrołap. Na poddaszu zaprojektowano: garderobę, trzy pokoje i łazienkę. Atutem salonu jest centralnie usytuowany kominek. Dzięki podziałowi na strefę dzienną i nocną, każdy znajdzie tu czas i przestrzeń zarówno na wspólną rozrywkę, jak i relaks w swoim pokoju.
Projekt domu Mokka (98,84 m²)
Projekt Mokka to ekonomiczny, uroczy i niewielki dom parterowy, który idealnie wpasuje się w każdy krajobraz. Jednocześnie dzięki prostej formie jest on niedrogi i nietrudny w realizacji. W projekcie znajduje się również strych.
Wewnątrz domu znajduje się funkcjonalny układ pomieszczeń z wyraźnym podziałem na strefę dzienną oraz nocną. Do użytku mieszkańców zaprojektowano: garderobę, łazienkę, trzy pokoje (największy ma 12,84 m²), pomieszczenie gospodarcze, WC, spiżarnię, salon z kuchnią (prawie 40 m²!) i wiatrołap.
Projekt domu Domidea 1 w2 (109,99 m²)
Projekt Domidea 1 w2 to przytulny dom parterowy z poddaszem do późniejszej adaptacji oraz jednostanowiskowym garażem. Budynek dzięki swojej nowoczesnej formie, łączącej sprawdzone rozwiązania z oryginalnymi, wpasuje się w każdy krajobraz.
Na parterze domu znajdują się pomieszczenia, takie jak: garaż, kotłownia, pomieszczenie gospodarcze, garderoba, dwie łazienki, trzy pokoje (największy ma 13,70 m²), WC, spiżarnia, kuchnia, salon (równo 30 m²!) oraz wiatrołap. Funkcjonalny układ sprawia, że każdy członek rodziny będzie mógł zrelaksować się w przestrzeni wydzielonej na wspólny czas, jak i odpocząć w swojej sypialni.
Projekt domu Zawoja mk7gx dws (99,53 m²)
Projekt domu Zawoja mk7gx dws to parterowy dom z poddaszem użytkowym i jednostanowiskowym garażem. Zwarta bryła budynku i dwuspadowy dach sprzyjają stosunkowo taniej oraz szybkiej budowie, jak i niskim kosztom eksploatacji. To dom, który pasuje do każdej okolicy.
Na parterze budynku znajdują się: kotłownia, garaż, pomieszczenie gospodarcze, łazienka, pokój, duży salon z aneksem kuchennym oraz wiatrołap. Na poddaszu zaprojektowano: strych (4,26 m²), trzy pokoje (najmniejszy z nich ma 8,31 m², a największy 13,96 m²) oraz łazienkę.
Projekt domu Tebe (83,89 m²)
Projekt Tebe to niewielki dom parterowy, który jest niedrogi w budowie, jak i na późniejszym etapie eksploatacji. Bryła budynku na planie prostokąta została pokryta dwuspadowym dachem. Jego klasyczna architektura wkomponuje się w każdy krajobraz. Jasna elewacja budynku może zostać wykończona zarówno tradycyjnie, jak i nowocześnie - w zależności od decyzji inwestorów.
To idealny dom dla trzy- lub czteroosobowej rodziny. Wewnątrz znajdują się: łazienka, trzy pokoje, salon z kuchnią, kotłownia ze spiżarnią i wiatrołap. Dzięki temu, każdy znajdzie tu miejsce dla siebie, a jednocześnie strefę, gdzie może odpocząć w towarzystwie rodzinny.
Projekt domu Dom przy Przyjemnej 5 (82,23 m²)
Dom przy Przyjemnej 5 to niewielki, parterowy budynek bez poddasza i z jednostanowiskowym garażem. Zaprojektowano go z myślą o czteroosobowej rodzinie. Jego bryła zachwyca prostotą, a w połączeniu z dwuspadowym dachem, jest rozwiązaniem dla tych, którzy szukają pozycji ekonomicznej i prostej w realizacji.
Na parterze domu znajdują się pomieszczenia, takie jak: kotłownia, garaż, trzy pokoje, pokój dzienny, kuchnia, spiżarnia, łazienka, pralnia oraz wiatrołap. Funkcjonalny układ pomieszczeń z podziałem na strefę nocną i dzienną, zapewnia maksymalny komfort.
Projekt domu Dom na Alasce 1 (69,55 m²)
Dom na Alasce 1 to parterowy dom z poddaszem do późniejszej adaptacji i jednostanowiskowym garażem. Dzięki użyciu klasycznych i sprawdzonych rozwiązań oraz dwuspadowego dachu, jest to projekt stosunkowo tani oraz prosty w realizacji.
Na parterze domu znajdują się: garaż, kotłownia, dwa pokoje, łazienka, salon, kuchnia oraz wiatrołap. To jeden z tych projektów, który idealnie nadaje się dla młodego małżeństwa, pary seniorów, singla lub trzyosobowej rodziny. Jeżeli będzie potrzebna rozbudowa domu np. z powodu powiększenia rodziny, można skorzystać z opcji dobudowania poddasza użytkowego.
Projekt domu D186A (144,27 m²)
Projekt D186A to wygodny dom dwulokalowy, parterowy z poddaszem użytkowym oraz dwustanowiskowym garażem. Połączenie sprawdzonych rozwiązań sprawia, że realizacja projektu jest stosunkowo niedroga oraz nietrudna.
Na parterze projektu znajdują się: kotłownia, garaż, spiżarnia, pralnia, łazienka, kuchnia, salon, pokój i wiatrołap. Na poddaszu zaprojektowano za to: dwie łazienki, cztery pokoje, kuchnię, salon oraz schody z praktycznym schowkiem. To wyjątkowe rozwiązanie, któremu warto poświęcić swoją uwagę.
Projekt domu Dom z widokiem 3 (186,93 m²)
Dom z widokiem 3 to piękna willa, która gwarantuje całkowity komfort. To piętrowy budynek z dwustanowiskowym garażem, zaprojektowany z zastosowaniem jak największej ilości udogodnień oraz energooszczędnymi rozwiązaniami.
Na parterze domu znajdują się pomieszczenia, takie jak: garaż, kotłownia, łazienka, pokój, spiżarnia, kuchnia, salon z jadalnią (ponad 46 m²) oraz garderoba. Na piętrze zaprojektowano: strych (ponad 12 m²), dwie łazienki, garderobę i trzy wygodne sypialnie - każda ponad 15 m²! To dom, który spełnia wysokie standardy, oferując niezawodny komfort, wygodę i funkcjonalność.
Projekt domu Niko (85,78 m²)
Projekt Niko to parterowy dom z jednostanowiskowym garażem, który został stworzony z myślą o trzyosobowej rodzinie. Budynek zachwyca funkcjonalnym wnętrzem, ale również klasyczną elegancją podkreśloną przez świetnie dobrane materiały wykończeniowe.
Na parterze domu znajdują się pomieszczenia, takie jak: kotłownia, łazienka, dwie sypialnie, spiżarnia, kuchnia, salon, WC i wiatrołap. Jest to dom niedrogi i nietrudny w budowie, co na pewno ucieszy wielu inwestorów.
Projekt domu Dawid III (91,8 m²)
Projekt Dawid III to parterowy dom z poddaszem użytkowym i dwustanowiskowym garażem. Przeznaczony jest dla rodziny czteroosobowej. Dzięki swojemu klasycznemu wyglądowi, czerpiącemu ze sprawdzonych rozwiązań, dom ten wpasuje się w każdy krajobraz.
Na parterze domu zaprojektowano: pomieszczenie gospodarcze, pokój dzienny z jadalnią, kuchnię, spiżarnię, WC, garderobę i wiatrołap. Na poddaszu za to: strych (ponad 30 m²), łazienkę i trzy pokoje.
Projekt domu Dom przy Pastelowej 12 (140 m²)
Dom przy Pastelowej 12 to elegancki projekt domu parterowego z dwustanowiskowym garażem. Elewację budynku pokryto okleiną drewnianą oraz betonową, dzięki czemu prezentuje się nowocześnie i stylowo.
Wszystkie pomieszczenia znajdują się na jednej kondygnacji. Dom jest w pełni funkcjonalny, a strefa dzienna widocznie oddzielona od nocnej. Wewnątrz zaprojektowano: kuchnię, pokój dzienny, dwie garderoby, trzy pokoje, łazienkę, toaletę, pomieszczenie gospodarcze, kotłownię i wiatrołap.
Projekt domu Groszek 2 (80,5 m²)
Projekt Groszek 2 to parterowy dom z poddaszem użytkowym. To idealny budynek dla tych, którzy szukają wygodnego, lecz niewielkiego domu o tradycyjnej formie. Mimo niewielkich rozmiarów, mieści praktyczne rozwiązania funkcjonalne, a dzięki zwartej bryle jest w pełni ekonomiczny - zarówno w budowie, jak i na późniejszym etapie eksploatacji.
Na parterze domu znajdują się: kotłownia, WC, kuchnia, salon i wiatrołap. Na poddaszu zaprojektowano: trzy pokoje (w tym jeden z garderobą) oraz praktyczną łazienkę.
Projekt domu Egon (176,47 m²)
Projekt Egon to parterowy dom ze strychem i dwustanowiskowym garażem. Duże otwory okienne pozwalają wprowadzić otaczającą przestrzeń do wnętrza budynku. W projekcie znajdują się też dwa zadaszone tarasy, dostępne z jadalni od strony wejścia i z salonu - od strony ogrodu.
Wewnątrz domu zaprojektowano pomieszczenia, takie jak: kotłownia, pralnia, WC, dwie łazienki, trzy pokoje - w tym jeden z garderobą, salon, jadalnia, kuchnia oraz wiatrołap.
Projekt domu Willa diamentowa (134,49 m²)
Projekt Willa diamentowa to piętrowy dom z dwustanowiskowym garażem. Łączy w sobie najlepsze cechy stylu klasycznego, parterowych willi oraz niedużych piętrowych budynków. Taki dom zawsze będzie wyglądał stylowo, a dodatkowo dopasuje się do każdej okolicy - będąc jej niewątpliwą ozdobą.
Na parterze domu zaprojektowano: pomieszczenie gospodarcze, WC, kuchnię, pokój dzienny i jadalnię. Na piętrze za to: cztery wygodne sypialnie (w tym jedną z garderobą) i łazienkę.
Komentarze
Ten artykuł nie został jeszcze skomentowany.