Projekt + kosztorys

W jakiej technologii budować dom? A przede wszystkim – jaki dom budować? Parterowy, piętrowy, a może z poddaszem użytkowym? Czy 130 m2 zapewni naszej rodzinie wygodę? A może to za dużo? Inwestorzy muszą odpowiedzieć na dziesiątki podobnych pytań. Jedno z najbardziej kluczowych brzmi: ile to będzie kosztować?

Zasobność portfela, a dokładniej – posiadana zdolność kredytowa, determinuje kształt całej inwestycji oraz poszczególne rozwiązania wybierane podczas kolejnych etapów jej realizacji. Decydując się na budowę wybranego domu, inwestorzy chcą upewnić się, czy zmieszczą się w założonym budżecie. Temu celowi służy kosztorys inwestorski – dokument niezbędny podczas ubiegania się o kredyt, a przydatny na każdym etapie budowy. Profesjonalny kosztorys można zamówić do wszystkich projektów, do wybranych jest dodawany gratis. Poniżej prezentujemy interesujące projekty, które w pakiecie zawierają bezpłatny kosztorys inwestorski. 

Projekt Kendra Mała (126,87 m²)

   

Piękna, klasyczna willa o ponadczasowym uroku i atrakcyjnie zaplanowanym układzie funkcjonalnym. Wysmakowaną elegancję prostej formy podkreśla stylowa lukarna, na uwagę zasługuje także sposób wykończenia ścian zewnętrznych, ozdobionych drewnianą okładziną.

Projekt Sezam 2 (102,2 m²)

   

Nietrudny i niedrogi w realizacji parterowy dom, idealny dla czteroosobowej rodziny. Na jednej kondygnacji zachowano tutaj wyraźny podział na strefę dzienną oraz prywatną. Na uwagę zasługuje kotłownia wyposażona w niezależne wyjście na zewnątrz.

 Projekt Endo 2 (112,75 m²)

   

Komfort pełnowymiarowych pomieszczeń rozplanowanych na jednej kondygnacji, uzupełnionych o dwustanowiskowy garaż dobudowany do frontowej elewacji. Dzienna część wnętrz zachwyca przestronnością, atrakcyjnie prezentuje się również centralnie usytuowany kominek.

Projekt Anzio Termo (98,76 m²)

   

Propozycja z niezwykle bogatym programem funkcjonalnym zawartym na stosunkowo niewielkiej powierzchni użytkowej. W budynku, obok strefy dziennej, zaplanowano cztery ustawne sypialnie, przy czym w układzie wnętrz zachowano wyraźny podział na strefę dzienną oraz prywatną.

Projekt Alwin (171,57 m²)

   

Doskonała oferta dla właścicieli tzw. wąskich działek, bowiem budynek zmieści się na posesji o szerokości 17,05 m. Dom posiada charakterystyczny dla takich budowli układ z frontową ścianą szczytową oraz występującą z niej formą dwustanowiskowego garażu.

Projekt Poliklet 2 (140,91 m²)

   

Piętrowa willa o architekturze budzącej skojarzenia z budownictwem znanym z krajobrazów śródziemnomorskich. Na parterze króluje elegancki salon z jadalnią, natomiast najbardziej komfortowym pomieszczeniem na piętrze jest apartament gospodarzy z garderobą oraz łazienką.

Projekt Słoneczny z poddaszem (89,78 m²)

   

Parterowy dom z poddaszem do adaptacji. Nietrudny i niedrogi w budowie oraz późniejszej eksploatacji. Na dole zaplanowano trzy sypialnie i salon, dodatkowe pokoje można zaaranżować na górze, gdzie do wykorzystania pozostawiono 41,21 m².

Projekt Celina (43,16 m²)

   

Przytulny, niewielki domek, który może zostać wykorzystany jako obiekt całoroczny lub może powstać jako dom letniskowy na działce rekreacyjnej. Posiada prosty i funkcjonalny układ pomieszczeń, a jednym z jego atutów jest duży, zadaszony taras.

Projekt Groszek bez garażu (109 m²)

   

Interesująca oferta dla inwestorów, którzy w swoim przyszłym domu chcieliby zachować możliwość powiększenia powierzchni mieszkalnej, w tym budynku pozostawiono bowiem poddasze do adaptacji. Na dole natomiast zawarto układ funkcjonalny idealny dla czteroosobowej rodziny.

Komentarze

  • Gość 2015-05-15T20:38:36Z

    witam chciałbym projekt z piwnicą i balkonami na poddaszu

    • Tooba.pl 2015-05-18T05:59:40Z

      Zapraszamy do kontaktu 52 384 49 90 lub za pośrednictwem formularza kontaktowego - pomożemy w wyborze projektu.