Ile to będzie kosztować?

Dom w cenie mieszkania - niemożliwe? Niejeden inwestor udowodnił, że jak najbardziej możliwe. Najpierw jednak trzeba dokładnie wybrać projekt i oszacować koszty jego realizacji. Z profesjonalnie przygotowanym kosztorysem będzie łatwiej.

Dom ma być solidny, wygodny, niedrogi w utrzymaniu i najlepiej – tani w budowie. Połączenie tych wszystkich wymogów, łącznie z uwarunkowaniami związanymi z kształtem i położeniem działki, nie jest łatwym zadaniem. Jeśli projekt spełnia oczekiwania, trzeba upewnić się, czy koszty jego realizacji nie przekroczą planowanego budżetu. Na wstępnym etapie pomocna może okazać się informacja nt. wskaźnikowych kosztów budowy, którą podajemy pod projektami. Do każdego projektu oferujemy także przygotowany przez fachowców szczegółowy kosztorys inwestorski budowy domu. Do wybranych projektów, tak jak do prezentowanych poniżej, dołączamy go bezpłatnie. 

Projekt Patryk G1 (130,44 m²)

   

Doskonałe połączenie tradycji z nowoczesnością. Przykuwa uwagę wysmakowanymi detalami i starannym wykończeniem elewacji. Wnętrza funkcjonalnie podzielono na poszczególne strefy. Na parterze dodatkowo wydzielono pokój przeznaczony na gabinet.

Projekt Magnolia (154,53 m²)

   

Elegancka willa z ozdobnymi lukarnami, ażurowymi balkonami i oknami ze szprosami. Zachwyca doskonałymi proporcjami i nietuzinkowymi elementami architektonicznymi. Na parterze króluje przestronny salon z jadalnią, u góry na domowników czekają trzy sypialnie.

Projekt Willa na Borowej (206,93 m²) 

   

Komfortowa rezydencja o dwóch pełnowymiarowych kondygnacjach, bez poddasza. Na parterze, obok rozległej strefy dziennej, znajdziemy m.in. łazienkę z sauną, a u góry – wyjątkowy apartament gospodarzy z garderobą oraz łazienką.

 Projekt Tytus (106,81 m²)

   

Uroczy dom z piękną frontową lukarną i eleganckim półokrągłym wykuszem. Na miłośników wypoczynku na świeżym powietrzu czekają dwa balkony oraz taras. Dom stosunkowo niedrogi i nietrudny w budowie.

Projekt Edgar wersja A paliwo stałe (90,9 m²)

   

Parterowy budynek z wygodnie rozplanowanym układem funkcjonalnym dla trzyosobowej rodziny. Prosta konstrukcja budynku i dwuspadowy dach sprawiają, że dom jest tani w budowie i późniejszej ekslpoatacji. Dodatkowo do bryły doprojektowano jednostanowiskowy garaż.

Projekt Otylia G1 (134,6 m²)

   

Piękna willa z poddaszem. Do środka domu prowadzi stylowy ganek. Przy prawej elewacji zaplanowano garaż, nie przewidziano jednak jego bezpośredniego połączenia z mieszkaniem. Nad garażem pozostawiono strych, w którym można zaaranżować np. pracownię.

Projekt Aronia 2 (130,57 m²)

   

Atrakcyjny budynek o ciekawym detalu, prostej architekturze oraz ciepłej kolorystyce elewacji. Energooszczędny, funkcjonalny i niedrogi w budowie. Od strony ogrodu pomieszczenia łączą się z rozległym tarasem. Dodatkowo zaprojektowane poddasze użytkowe sprawia, że dom będzie idealny dla czteroosobowej rodziny. 

Projekt Colorado (111,7 m²)

   

Parterowa siedziba dla czteroosobowej rodziny. Przykuwa uwagę doskonałymi proporcjami i starannym wykończeniem, ale jej największym atutem są świetnie zaplanowane wnętrza, w których sypialnię rodziców pomysłowo odseparowano od pozostałych dwóch pokoi prywatnych. Projekt z powyższego zdjęcia nie posiada skomplikowanej bryły i dachu, przez co jest stosunkowo szybki i tani w realizacji.

Projekt Iskra 2 (97,4 m²)

   

Kompaktowy dom o klasycznej bryle i nowoczesnym wykończeniu. Prosta konstrukcja, zwarta forma i sprawdzone rozwiązania gwarantują sprawny przebieg budowy i zamknięcie jej budżetu na niewygórowanym poziomie.

Komentarze

Ten artykuł nie został jeszcze skomentowany.