Kontroluj wydatki z kosztorysem inwestorskim
Przystępując do budowy domu, warto dokładnie zaplanować wydatki. W tym celu niezwykle pomocny okaże się kosztorys inwestorski. Dokument przyda się także podczas starań o kredyt hipoteczny lub inną formę dofinansowania.
Kosztorys pozwoli na dokładne opracowanie budżetu inwestycji. Umożliwi precyzyjne zaplanowanie kolejnych etapów prac i dostosowanie ich tempa do dostępności środków finansowych. Może być przydatny również podczas prowadzenia negocjacji z firmami wykonawczymi. Zespół naszych specjalistów specjalnie dla Państwa przygotował szczegółowe kosztorysy inwestorskie. Przy zakupie jednego z poniższych projektów, pakiet z kosztorysem otrzymają Państwo bezpłatnie.
Projekt Aksamit CE (133,3 m2)
Komfortowy, parterowy dom o bardzo czytelnym układzie pomieszczeń. Dzięki usytuowaniu pokoju dziennego we frontowej części budynku jest to idealna propozycja dla właścicieli działek z wjazdem od strony południowej.
Projekt Dora (138,8 m2)
Elegancki budynek jednorodzinny, w którym zaplanowano dwie kondygnacje – parter oraz poddasze. Do głównej bryły dobudowano garaż, nad którym pozostawiono strych do zaadaptowania na dowolne cele.
Projekt E-124 (150,9 m2)
Piętrowa willa swym stylem nawiązująca do architektury śródziemnomorskiej. Foremną, elegancką bryłę domu uatrakcyjniono w tym projekcie nowoczesną elewacją i przekryto dachem wielospadowym. Powierzchnię salonu urozmaica przeszklony wykusz, a program parteru uzupełnia zacisznie ulokowany gabinet.
Projekt Pchełka z garażem (83,13 m2)
Uroczy dom z pięknym, niesymetrycznym dachem dwuspadowym. Z jednej strony połać dachu wydłużono tak, aby przekrywał także garaż. Drewniana okładzina oraz okiennice dodają budynkowi przytulności. Powierzchnia domu umożliwia skorzystanie z dofinansowania w ramach programu Mieszkanie dla młodych.
Projekt Armanda (133,85 m2)
Tradycyjna willa o bardzo prostej bryle z nieskomplikowanym konstrukcyjnie dachem (tanim w budowie), urozmaiconym elegancką lukarną z ażurowym balkonem. W układzie pomieszczeń zachowano funkcjonalny podział na strefy. Na parterze dodatkowo wydzielono gabinet oraz kotłownię z wyjściem do ogrodu.
Projekt Nowe możliwości – M176 (129 m2)
Wygodny dom o komfortowym układzie pomieszczeń zaplanowanych na jednej kondygnacji. Do elewacji frontowej dobudowano tutaj duży garaż. W projekcie umieszczono również obszerną kotłownię z wyjściem na zewnątrz. Atrakcyjnym elementem jest częściowo zadaszony taras przylegający do dziennej części pomieszczeń.
Projekt Madera (155,4 m2)
Parterowa rezydencja, która wyróżnia się interesującym układem pomieszczeń. Apartament gospodarzy został odseparowany od pozostałych sypialni i umieszczony w odrębnym skrzydle budynku, dostępnym z pokoju dziennego. Na uwagę zasługuje również centralne usytuowanie kominka w domu, a także zaciszny taras przylegający do salonu.
Projekt Kamea (139,95 m2)
Pełen klasycznego wdzięku dom z poddaszem użytkowym. Elegancka bryła przykuwa uwagę reprezentacyjnym dachem wielospadowym ze stylowymi lukarnami. W części ogrodowej połać dachu wydłużono, tworząc zadaszenie nad tarasem. Dwie sypialnie na poddaszu wyposażono w prywatne garderoby.
Projekt Kiwi 3 (137,43 m2)
Dom tani w budowie i późniejszej eksploatacji, w którym może wygodnie zamieszkać cztero-, pięcioosobowa rodzina. W układzie funkcjonalnym znalazło się miejsce na przydatne pomieszczenia pomocnicze; oprócz kotłowni wydzielono spiżarnię, pralnię, a w jednej sypialni – garderobę.
Projekt Paulinka (60,1 m2)
Niewielki domek o tradycyjnej architekturze, niedrogi i nietrudny w budowie. Może posłużyć jako obiekt całoroczny lub zostać zrealizowany na działce letniskowej. Elementami dodającymi mu przytulności są białe okiennice. Główna sypialnia znajduje się na parterze, a dwa dodatkowe pokoje - na poddaszu.
Komentarze
Ten artykuł nie został jeszcze skomentowany.