Jak willa, to tylko z basenem

Przestronna willa z komfortowym salonem, dużym tarasem, pokojem bilardowym, domową siłownią, a może także z basenem? Gdy korzysta się z bazy gotowych projektów, wszystko jest możliwe. Wśród naszych propozycji znajdą Państwo również rezydencje z basenami.

Podczas upalnego lata nie ma miejsca bardziej sprzyjającego relaksowi niż basen pod gołym niebem. Jednak w naszym klimacie ogrodowy basen spełnia swoją funkcję tylko podczas dość krótkiego sezonu, lepszym rozwiązaniem może więc okazać się budowa pływalni w zamkniętym pomieszczeniu. Niezależnie od tego, na którą opcję padnie wybór, w naszej bazie znajdą Państwo odpowiednie propozycje. Poniżej prezentujemy projekty reprezentacyjnych willi z pływalniami krytymi oraz z basenami zaplanowanymi w bezpośrednim sąsiedztwie domu.

Projekt Bursztyn CE (287,2 m2)

   

Rezydencja o śródziemnomorskim klimacie. W swej wysmakowanej, eleganckiej bryle kryje przestronne wnętrza. Obok otwartej strefy dziennej i wygodnych sypialni zaplanowano tutaj także atrakcyjną część rekreacyjną z krytym basenem, sauną i oranżerią w obniżonej części budynku oraz pomieszczeniem rekreacyjnym na poddaszu.

Projekt Virginia (587,3 m2)

   

Współczesna wersja pełnego niepowtarzalnego uroku dworku. Do architektury dawnych budynków szlacheckich nawiązano charakterystycznie akcentując strefy wejściowe. Rezydencja imponuje wielkością powierzchni użytkowej, zaprojektowanej tak, by zapewnić maksymalny komfort wszystkim domownikom. Basen i sauna znajdują się na parterze, na poddaszu natomiast przewidziano salę bilardową.

Projekt Mag 2G (192,3 m2)

   

Najmniejszy z zaproponowanych domów z basenem. Wyróżnia się oryginalną bryłą z zaokrągloną elewacją frontową. Dzięki temu zabiegowi budynek nie tylko prezentuje się niebanalnie z zewnątrz, ale jednocześnie ciekawy kształt przyjmują także jego wnętrza - pomieszczenia usytuowane przy zaokrąglonej ścianie. W tym przypadku basen zaprojektowano w ogrodzie – tuż przy tarasie.

Projekt Heliodor G (790,11 m2)

   

Okazała posiadłość przykuwająca wzrok nieregularną linią dachów. Budynek posiada częściowe podpiwniczenie, w którym zaplanowano strefę gospodarczą oraz winiarnię. Otwarta klatka schodowa dzieli powierzchnię parteru na salon, jadalnię oraz hol. Przy basenie zaplanowano pomieszczenia, które umożliwiają prowadzenie gabinetu rehabilitacyjnego. W pobliżu basenu przewidziano także miejsce na jacuzzi oraz saunę.

Projekt Mistral CE (238,8 m2)

   

Pełen klasycznego uroku dom z nowoczesnymi rozwiązaniami zastosowanymi we wnętrzach. W tradycyjnej bryle zawarto niebanalny układ pomieszczeń z otwartym salonem, z którego poprzez przeszkloną ścianę z kominkiem można obserwować pływalnię. Przy basenie umieszczono saunę oraz zadaszony taras. Nad basenem pozostawiono otwartą przestrzeń, a antresola jest kolejnym miejscem, z którego roztacza się widok na pływalnię.

Projekt Willa z basenem (414,96 m2)

   

Komfortowa rezydencja, której architektura budzi skojarzenia z budownictwem znanym z krajobrazów śródziemnomorskich. Budynek składa się ze zwartej jednopiętrowej bryły, do której dobudowano dwa parterowe skrzydła. Na dole przewidziano dodatkowy apartament z osobnym wyjściem na zewnątrz. Basen ulokowano w bocznym skrzydle budynku.

Projekt BR-030 (199 m2)

   

Elegancki dom o tradycyjnej, lecz niebanalnej formie. Może zostać zrealizowany nawet na węższej działce. Jego wnętrza zaskakują bogactwem udogodnień, w tym zachwycają pokojem widokowym, zaplanowanym w charakterystycznej wieży. Pod częścią mieszkalną znajduje się piwnica przeznaczona na cele rekreacyjne. Przewidziano tutaj basen, barek, saunę, pokój rekreacyjny i bilardowy.

Projekt Hidalgo (550 m2)

   

Luksusowa rezydencja z oryginalnym półokrągłym portalem umieszczonym nad strefą wejściową. Boczną elewację ozdabia niewielki ryzalit. Pomieszczenia rekreacyjne znajdziemy w dwóch lokalizacjach: w piwnicy – salę fitness i saunę, na parterze natomiast - basen z dużymi przeszkleniami i wyjściem na taras. Nad basenem pozostawiono strych do adaptacji na dowolne cele.

Komentarze