Z aranżacją mu do twarzy

Aranżacje wnętrz nie są obowiązkowym elementem dokumentacji projektowej. Stanowią dodatek, bardzo ceniony przez inwestorów. Przedstawiają wybrane pomieszczenia – wykończone i z kompletnym wyposażeniem.

Aranżacje wnętrz pozwalają zdobyć lepsze wyobrażenie na temat ustawności i wzajemnego usytuowania poszczególnych pokoi, mogą też stanowić inspirację w ich urządzaniu. Najczęściej prezentują – uważaną za najważniejszą – dzienną część pomieszczeń. Projektanci przygotowują także wizualizacje innych pomieszczeń: sypialń, pokoi dziecięcych, łazienek. Aby ułatwić Państwu przeglądanie projektów z aranżacjami wnętrz, zgrupowaliśmy je w jednej kategorii. Poniżej prezentujemy kilka specjalnie wybranych propozycji z tej kolekcji. Są to projekty różnej wielkości domów, które łączy wspólna cecha - do wszystkich załączono aranżacje wnętrz.

Projekt Mati G1 (125,61 m²)

   

Interesujące połączenie nowoczesnego szyku oraz przytulnego wnętrza. Ten energooszczędny budynek zachwyca wyszukaną elegancją. Na uwagę zasługują m.in. pulpitowa lukarna, przeszklony wykusz oraz taras nad garażem.

Projekt Koncept-28 (269,3 m²)

   

Komfortowa, reprezentacyjna willa ze znakomicie zaplanowanymi wnętrzami. W tym przypadku sypialnie umieszczono zarówno na parterze, jak i na poddaszu. Nad częścią pokoju dziennego pozostawiono otwarcie na drugą kondygnację, a na antresoli przewidziano dodatkowe pomieszczenie rekreacyjne.

Projekt Dom z widokiem (269,44 m²)

   

Luksusowa siedziba dla rodziny, która ceni nowoczesne rozwiązania i dobrze czuje się w przestronnych, dobrze oświetlonych wnętrzach. Nad salonem zaprojektowano antresolę, która łączy dwie kondygnacje. W domu nie ma poddasza. Projekt może zostać zrealizowany na działce z wjazdem od strony południowej.

Projekt Abra 2 (109,62 m²)

   

Wygodny dom parterowy z dużym garażem umieszczonym przed frontową elewacją. Układ funkcjonalny zaplanowano z myślą o czteroosobowej rodzinie. Budynek jest stosunkowo niedrogi w budowie oraz – dzięki zastosowaniu energooszczędnych rozwiązań – ekonomiczny w utrzymaniu.

Projekt Wiliam II (139 m²)

   

Piękna architektura i niezwykle funkcjonalne wnętrza. Nietuzinkowy dom z poddaszem. Jednym z jego najbardziej charakterystycznych elementów jest doświetlona podłużnymi oknami klatka schodowa, uwagę przykuwają również duże lukarny.

Projekt Ekonomiczny 2B (106,1 m²)

   

Interesująca, nowoczesna propozycja dla właścicieli tzw. wąskich działek. Aby zrealizować ten projekt, wystarczy działka o szerokości 16,19 m. Wszystkie pomieszczenia mieszkalne znajdują się na parterze, na antresoli natomiast przewidziano dodatkową strefę rekreacyjną.

Projekt Ofelia 2 (170,05 m²)

   

Klasyczna willa, która stanowi współczesne nawiązanie do stylu dawnych dworków polskich. Wejściowy portyk, proste kolumny, czerwony, spadzisty dach, eleganckie lukarny, duże okna ze szprosami tworzą spójną, reprezentacyjną całość.

Projekt Della (164,33 m²)

   

Parterowy budynek z ciekawie zaplanowanymi wnętrzami. Jednym z jego atutów jest zadaszony taras, na który można wyjść zarówno z salonu, jak i z apartamentu gospodarzy. W tym ostatnim sypialnię połączono z garderobą oraz łazienką.

Projekt Bilbo drewniany (98,02 m²)

   

Nieskomplikowany, niedrogi w budowie dom zaprojektowany w technologii szkieletu drewnianego. Idealny dla czteroosobowej rodziny. Może zostać zrealizowany przy wsparciu z programu Mieszkanie dla młodych.

Komentarze

  • NIna 2016-04-08T07:18:08Z

    Proszę o realizację wnętrza domu August 2 PS.