Wrześniowe propozycje architektów

W naszej bazie gotowych projektów domów znajdą Państwo kilkanaście tysięcy propozycji. Każda z nich jest inna i wyjątkowa. Aby ułatwić Państwu zadanie związane z wyborem projektu, postanowiliśmy co miesiąc przygotować dziesięć najciekawszych ofert, specjalnie w tym celu wytypowanych przez zespół architektów Tooba.pl.

Są to projekty, które zyskały najwyższe uznanie u specjalistów zajmujących się ich przygotowaniem – projektantów. Stanowią przy tym szeroki przekrój naszej oferty, reprezentują bowiem różne style, technologie wykonania, posiadają rozmaitą wielkość powierzchni użytkowej. Różnią się więc architekturą i układem funkcjonalnym. Kilka pierwszych, które otrzymały wyróżnienia naszych architektów, przedstawiamy poniżej.

Projekt Edwin II G1 Energo (81,27 m2)

   

Nowoczesny dom pełen minimalistycznego wdzięku. Pozwala na skorzystanie z dofinansowania w ramach programu Mieszkanie dla młodych. Na uwagę zasługuje jego prosta, lecz niebanalna bryła, która sprzyja wykonaniu energooszczędnych rozwiązań instalacyjnych. Pełny program funkcjonalny zawarto tutaj na jednej kondygnacji.

Projekt Luzzi II (137,28 m2)

   

Komfortowy dom parterowy. Posiada nieskomplikowaną bryłę zwieńczoną wielospadowym dachem oraz doskonale zaplanowany układ wnętrz z wyraźnie wyodrębnioną częścią dzienną i prywatną. Ciekawe rozwiązanie polega na centralnym usytuowaniu łazienek, z których jedna posiada wejście od strony salonu, a druga – od sypialni.

Projekt Amaranta G2 Energo (140,42 m2)

   

Parterowy budynek z poddaszem użytkowym o tradycyjnej formie wykończonej w elegancki, wysmakowany sposób. Jego zwarta bryła, sprzyjająca zastosowaniu energooszczędnych rozwiązań instalacyjnych, została urozmaicona dwiema stylowymi lukarnami z balkonami. Wnętrza zaplanowano z myślą o codziennym komforcie czteroosobowej rodziny, nad garażem dodatkowo pozostawiono strych do wykorzystania na dowolne cele.

Projekt Chmielniki małe dw17 (139,21 m2)

   

Ekologiczny dom z bali, zapewniający wyjątkowy mikroklimat, korzystny nawet dla alergików. Wbrew nadal pokutującym stereotypom – bardzo trwały i solidny. Architektura tego obiektu nawiązuje do stylu dawnych dworków. Wnętrza są jasne i przestronne, uzupełnione o przydatne pomieszczenia pomocnicze oraz dodatkowy pokój na parterze.

Projekt Hektor (159,3 m2)

   

Urocza willa o finezyjnej bryle z przeszklonym wykuszem oraz obszernym podcieniem tarasowym. Poddasze zostało doskonale doświetlone czterema lukarnami, dzięki którym każda sypialnia posiada dostęp do balkonu. Najbardziej komfortowo prezentuje się zaplanowana nad garażem sypialnia gospodarzy połączona z własną garderobą oraz łazienką.

Projekt Południowy (277,8 m2)

   

Przestronna rezydencja o śródziemnomorskim charakterze. Dzięki frontowemu usytuowaniu pokoju dziennego – idealna na działkę z wjazdem od strony południowej. W środku zaplanowano interesujące pomieszczenia dodatkowe - pokój rekreacyjny, oranżerię, bibliotekę, a na zewnątrz – kilka tarasów; w tym jeden z kominkiem.

Projekt Dilios (123,64 m2)

   

Wygodny dom jednorodzinny o klasycznej bryle wykończonej zgodnie z najnowszymi, modnymi trendami. Uwagę przykuwają eleganckie lukarny z balkonami, ozdabiające prosty w swej konstrukcji dach dwuspadowy. Część mieszkalną połączono z garażem, nad którym pozostawiono pomieszczenie nieużytkowe – doskonałe miejsce na dodatkową sypialnię lub pokój rekreacyjny.

Projekt Anka dr-ST (117,6 m2)

   

Prosty, ekonomiczny budynek zaprojektowany w technologii szkieletu drewnianego. Zaplanowaną na rzucie w kształcie prostokąta bryłę przekrywa dach dwuspadowy. Wewnątrz zawarto układ precyzyjnie rozlokowanych pomieszczeń z czytelnym podziałem na część dzienną oraz prywatną. Na parterze wygospodarowano miejsce na dodatkowy pokój.

Projekt Riwiera 3 (214,39 m2)

   

Przestronna willa swym kształtem nawiązująca do budownictwa śródziemnomorskiego. Dzięki usytuowaniu salonu w części frontowej może zainteresować właścicieli działek z wjazdem od strony południowej. We wnętrzach szczególnie wyróżnia się przestronny pokój dzienny z otwarciem przestrzennym i antresolą.

Komentarze

Ten artykuł nie został jeszcze skomentowany.