10 majowych nowości

Wydatek na zakup projektu to jedynie niewielki ułamek całego budżetu przeznaczonego na budowę domu. Jednocześnie projekt, kosztując w gruncie rzeczy niewiele, ma niebagatelny wpływ na dalszy przebieg inwestycji. Dlatego też nie warto żałować czasu poświęconego na jego wybór.

Projekty gotowe to obecnie tysiące propozycji. Znajdują się wśród nich różnego rodzaju obiekty, nie tylko domy jednorodzinne. Ale tych ostatnich jest oczywiście najwięcej. Przedstawiają pełen przekrój różnych ofert: od najmniejszych domów (także letniskowych), po największe rezydencje. Klasyczne, nowoczesne, murowane, z bali, szkieletowe, bliźniaki, dwurodzinne, szeregowe, parterowe, z poddaszem i piętrowe. Do tej bogatej i zróżnicowanej bazy stale są dodawane nowe projekty. Jeśli to właśnie od nowości zamierzają Państwo rozpocząć przeglądanie projektów, to polecamy poniższe zestawienie. Znalazło się w nim dziesięć najbardziej interesujących propozycji, które wzbogaciły naszą ofertę w maju.

Projekt Ambrozja 5 (166,45 m²)

   

Parterowa willa z piwnicą oraz dużym garażem. Idealna dla pięcioosobowej rodziny. Wszystkie pomieszczenia są wygodne i ustawne. Salon i główna sypialnia posiadają wyjścia na taras. Kuchnia jest pomieszczeniem zamkniętym, wyposażonym w dużą spiżarnię.

Projekt Ekonomiczny 1B (92,6 m²)

   

Interesująca propozycja na tzw. wąską działkę. Ten prosty, elegancki budynek może powstać na nieruchomości o szerokości 16,19 m. W środku kryje oryginalny układ funkcjonalny. Nietuzinkowo prezentuje się zwłaszcza strefa dzienna z antresolą.

Projekt BW-27 wariant 2 (144,8 m²)

   

Klasyczny dom jednorodzinny z nowocześnie wykończonymi elewacjami. Jego sylwetka nawiązuje do tradycyjnego stylu, kolorystyka oraz drewniane okładziny wprowadzają natomiast modną, współczesną stylistykę.

Projekt Eco 02 (129,18 m²)

   

Prosty dom z poddaszem użytkowym, zwieńczony stromym dachem dwuspadowym. Nieskomplikowana bryła sprzyja wyeliminowaniu mostków cieplnych. Jednym z atutów projektu jest wygodny podział na strefę dzienną na parterze oraz prywatne zacisze na poddaszu.

Projekt Galia drewniana (74,2 m²)

   

Niedrogi i nietrudny w budowie dom parterowy. Zaprojektowany w technologii szkieletu drewnianego. Obok strefy dziennej przewidziano w nim dwie sypialnie, a także jednostanowiskowy garaż oraz dużą kotłownię.

Projekt Kendra XS (111,71 m²)

   

Reprezentacyjna siedziba, w której może wygodnie zamieszkać nawet sześcioosobowa rodzina. W tym przypadku dodatkowy pokój zaplanowano na parterze. Na cele mieszkalne (lub inne) można przeznaczyć również strych nad garażem.

Projekt Flavio (124,2 m²)

   

Tradycyjny, solidny dom z piwnicą i poddaszem. Dobra oferta dla właścicieli niedużych działek, którzy chcieliby garaż umieścić w piwnicy. Na najniższej kondygnacji ponadto zaplanowano pralnię i kotłownię. Na parterze zaprojektowano duży taras, który jest dostępny z salonu oraz z sąsiadującego z nim pokoju.

Projekt Tamarillo 3 G1 (119,59 m²)

   

Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym oraz jednostanowiskowym garażem. Na uwagę zasługują m.in. balkony dostępne ze wszystkich sypialni, strychy nad garażem oraz otwarty salon z centralnie usytuowanym kominkiem.

Projekt Amor Bis (136,43 m²)

   

Uniwersalna i zarazem ekonomiczna propozycja, która znakomicie wpasuje się w każde otoczenie. W nieskomplikowanej, gustownie wykończonej bryle kryje się bogaty i precyzyjnie przemyślany program funkcjonalny, w którym zadbano o odpowiednie wykorzystanie każdego metra kwadratowego.

Projekt Itsy Bitsy (47,49 m²)

   

Maleńki, energooszczędny domek zaprojektowany w technologii szkieletu drewnianego. Idealny dla trzyosobowej rodziny. Ze względu na lokalizację salonu (od strony frontowej) doskonale sprawdzi się na działce z wjazdem usytuowanym od strony południowej.

Komentarze

Ten artykuł nie został jeszcze skomentowany.