Czerwcowe nowości

Nie ma dnia, aby w bazie z gotowymi projektami domów nie pojawiły się nowe oferty. Są wśród nich rozmaite propozycje – od prostych, niewielkich domów parterowych po dwukondygnacyjne budynki o sporej powierzchni użytkowej i niebanalnej bryle. Spośród ostatnich nowości wybraliśmy dziesięć najciekawszych propozycji.

Tym razem do naszego comiesięcznego przeglądu trafiły propozycje, które mogą zainteresować między innymi właścicieli nieruchomości uważanych za nieco trudniejsze do optymalnego zagospodarowania. Wśród czerwcowych nowości znalazł się budynek, który doskonale sprawdzi się na działce z wjazdem od strony południowej, a także dom, który może powstać na bardzo wąskiej działce. W naszym zestawieniu znalazły się domy parterowe, z poddaszem użytkowym i z poddaszem przeznaczonym do adaptacji, z piwnicą i bez, o klasycznej bryle, modnie wykończone, a także nowoczesne, minimalistyczne formy z płaskim dachem. Zapraszamy do obejrzenia najnowszych projektów.

Projekt Magnus G2 Energo Plus (189,7 m²)

   

Interesująca propozycja dla właścicieli działek z wjazdem od strony południowej, dzienną część pomieszczeń usytuowano bowiem we frontowej części budynku. Na uwagę zasługuje wydzielony na parterze apartament, w którym sypialnię połączono z garderobą oraz łazienką.

Projekt Dom na miarę 2 (102,48 m²)

   

Parterowy budynek z możliwością wykorzystania dodatkowej powierzchni na poddaszu. Układ funkcjonalny został precyzyjnie zaplanowany, a pomieszczenia prywatne ukryte w bardziej zacisznej części – z tyłu domu.

Projekt Kalmar (133,88 m²)

   

Uroczy dom o klasycznie eleganckiej bryle, którą wykończono zgodnie z najnowszymi trendami. Nietrudny i niedrogi w budowie. Prostą formę urozmaicają dwa praktyczne podcienie, a do prawej ściany szczytowej przylega jednostanowiskowy garaż.

Projekt TK 70 (152,05 m²)

   

Elegancki i funkcjonalny dom parterowy, w którym pozostawiono możliwość adaptacji poddasza. Wyróżnia się mniej typowym rozkładem wnętrz, w którym pokoje prywatne rozlokowano wokół centralnie usytuowanego salonu z jadalnią i kuchnią.

Projekt Koliber 3 (112,24 m²)

   

Idealna oferta dla właścicieli bardzo wąskich działek – ten dom może zostać zbudowany nawet na posesji o szerokości 10,9 m. W środku udało się optymalnie wykorzystać całą dostępną powierzchnię, w bryłę wkomponowując garaż, a do pokoju dziennego dołączając zacieniony pergolą taras.

Projekt Tracja (103,9 m²)

   

Komfort pełnowymiarowych wnętrz rozmieszczonych na jednej kondygnacji. Obok dużego salonu z kuchnią znajdują się dwie łazienki, trzy sypialnie oraz pralnia i kotłownia z wyjściem na zewnątrz. Na górze natomiast pozostawiono strych, dostępny za pośrednictwem schodów opuszczanych.

Projekt L-94 (119,2 m²)

   

Wygodny dom z poddaszem użytkowym oraz pełnym podpiwniczeniem. Jego charakterystycznymi elementami są stylowe lukarny oraz frontowy ganek. Na uwagę zasługują też drewniane elementy wykończenia, które nadają całości bardzo przytulny wygląd.

Projekt Odważny D16 (180,09 m²)

   

Oryginalna propozycja dla zwolenników minimalistycznych rozwiązań. Bryła budynku jest szykowna, a wnętrza – bardzo funkcjonalne. Towarzyszą im dwa tarasy - jeden o powierzchni ponad 100 m², a drugi – osłonięty ze wszystkich stron ścianami – tworzy zaciszne patio.