Letnie nowości 2016

Projekty gotowe cieszą się ogromną popularnością. Są ich tysiące i stale pojawiają się nowe. Przedstawiają domy jednorodzinne, ale nie tylko. Kupując projekt gotowy, można zbudować także garaż, inny budynek gospodarczy, inwentarski lub handlowo-usługowy.

Wizualizacje i podstawowe informacje na temat projektów gotowych można obejrzeć i przeczytać na stronie internetowej. Wybrany projekt otrzymamy w ciągu kilku dni od zamówienia. Wszystkie projekty gotowe wymagają adaptacji, ta usługa trwa jednak krócej niż przygotowanie projektu indywidualnego. Kupując projekt gotowy, można więc znacznie skrócić czas oczekiwania na opracowanie dokumentacji, a tym samym przyspieszyć realizację inwestycji. W naszej bazie nowe projekty pojawiają się niemal codziennie. Poniżej prezentujemy najbardziej interesujące nowości.

Projekt Koncept-39 (147,46 m²)

   

Parterowy dom zaplanowany z myślą o czteroosobowej rodzinie. W budynku zachowano wyraźny podział na dzienną oraz prywatną część pomieszczeń. Salon posiada zewnętrzne przedłużenie w postaci oryginalnie zacienionego tarasu.

Projekt Anulka N z garażem (106,4 m²)

   

Nieduży, nietrudny i niedrogi w budowie jednokondygnacyjny dom z dachem dwuspadowym. Przy jednej ze ścian bocznych zaprojektowano garaż, który został wygodnie połączony z mieszkaniem. W części prywatnej, obok trzech ustawnych sypialni, umieszczono dużą garderobę.

Projekt Eco 06 (130,44 m²)

   

Komfortowy i przytulny parterowy budynek z poddaszem użytkowym. Jego charakterystyczny styl podkreślają jasne elewacje, czerwony dach oraz lukarna z balkonem. Salon został połączony z kuchnią. Prywatna część pomieszczeń znajduje się na poddaszu, a przy prawej elewacji umieszczono garaż.

Projekt Celia (116,96 m²)

   

Parterowy dom zaprojektowany na rzucie w kształcie kwadratu. Zwartą bryłę urozmaica podcień wejściowy, a chłód bieli tynku elewacyjnego ożywiają fragmenty ścian pomalowane na czerwono. Wzdłuż elewacji ogrodowej ciągnie się taras, który jest dostępny z pokoju dziennego oraz z dwóch sypialni.

Projekt Sowa 8 z garażem dwustanowiskowym (137,7 m²)

   

Tradycyjna forma połączona ze współczesnym wykończeniem. Dzięki temu zestawieniu budynek zyskuje ponadczasowy styl, który ma szansę zachować świeżość mimo upływającego czasu. Częścią projektu jest dwustanowiskowy garaż, nad którym przewidziano strych.

Projekt Heros bez garażu (131,6 m²)

   

Interesująca propozycja dla inwestorów, którzy chcieliby zachować możliwość szybkiej rozbudowy mieszkania. W tym przypadku, aby zyskać dodatkową powierzchnię użytkową, wystarczy adaptować poddasze. Na dole natomyast znajdują się trzy pokoje oraz otwarta strefa dzienna.