Listopadowo-grudniowe nowości

Baza gotowych projektów domów zawiera kilkanaście tysięcy propozycji i codziennie wzbogaca się o nowe. Każdy ma więc szansę wybrać taki projekt, który będzie dokładnie odpowiadać jego preferencjom oraz lokalnym warunkom zabudowy.

Jaki dom zbudować – parterowy, piętrowy, a może z poddaszem użytkowym? Murowany czy drewniany? Jego architektura ma nawiązywać do tradycyjnego budownictwa jednorodzinnego czy może ma wyróżniać się nowoczesnym kształtem i modnym wykończeniem? Podobnych pytań jest więcej, wszystkie muszą znaleźć swoje odpowiedzi. Dzisiaj prezentujemy Państwu najnowsze propozycje, specjalnie wybrane przez naszych architektów. Być może któraś z nich okaże się najlepiej dopasowaną do Państwa wymagań.

Projekt Astrid mała II G2 (99,44 m²)

   

Zgrabny parterowy dom z doskonale zaplanowanym układem pomieszczeń oraz dwustanowiskowym garażem. Kompletny program użytkowy zawarto na parterze, ale przewidziano jednocześnie możliwość adaptacji poddasza, co pozwoli na rozłożenie finansowania inwestycji na etapy.

 Projekt Artus (136,81 m²)

   

Wysmakowany minimalizm połączony z przemyślaną funkcjonalnością. Budynek jest parterowy, zwieńczony płaskim dachem. W jego przestronnych wnętrzach komfortem wyróżnia się główna sypialnia z własną garderobą oraz łazienką. Mocną stroną projektu jest także rozległy, częściowo zadaszony taras.

Projekt Demeter 2 PS (153,83 m²)

   

Wygodny dom piętrowy z dołączoną do bocznej elewacji formą dwustanowiskowego garażu. Zachwyca gustownym wykończeniem, efektownymi przeszkleniami i doskonałymi proporcjami. Prostą bryłę ciekawie urozmaica ryzalit, powiększający powierzchnię salonu na parterze oraz łazienki na piętrze.

Projekt Aksamit 4 (138,5 m²)

   

Ze względu na usytuowanie salonu od strony frontowej - znakomita propozycja dla właścicieli działek z wjazdem od strony południowej. We wnętrzach kryje optymalny program użytkowy dla czteroosobowej rodziny.

Projekt Andaluzja wersja B (159,3 m²)

   

Elegancka rezydencja o ciekawej konstrukcji składającej się z dwóch połączonych ze sobą brył. Na uwagę zasługuje usytuowanie na parterze niezależnego apartamentu gospodarzy, znacznie oddalonego od pozostałych sypialni.

Projekt WM B05 Cyranka (59,4 m²)

   

Przytulny, niewielki dom w zabudowie bliźniaczej. W tym przypadku dwa identyczne segmenty ujęto we wspólnej bryle, która z zewnątrz sprawia wrażenie budynku jednorodzinnego. Projekt niedrogi i nietrudny w realizacji.

Projekt Mokka (98,84 m²)

   

Wygodny parterowy dom ze strychem, wyposażony w energooszczędne rozwiązania. Ekonomiczny w budowie oraz późniejszej eksploatacji. Prosta bryła zawiera bardzo funkcjonalny, czytelny układ wnętrz z wyraźnie zachowanym podziałem na część prywatną oraz dzienną.

Projekt Panay (210 m²)

   

Komfortowa rezydencja o dwóch pełnowymiarowych kondygnacjach. Przypominającą sześcian bryłę urozamicają podcienie, przeszklone balkony, a duże okna dodają jej lekkości. Całość wieńczy wielospadowy dach o łagodnym kącie nachylenia. Jednym z atutów projektu jest stosunkowo niewielka powierzchnia zabudowy w stosunku do powierzchni użytkowej.

Projekt House 17 (177,86 m²)

   

Parterowy dom o podstawie w kształcie litery L. Zapewnia miejsca parkingowe dla dwóch samochodów: jedno pod wiatą i drugie w garażu. W układzie pomieszczeń zaproponowano funkcjonalny podział na strefę prywatną w jednym skrzydle oraz dzienną w drugim.

Projekt BW-44 z frontem południowym (133,2 m²)

   

Klasycznie elegancka willa z układem pomieszczeń korzystnym w przypadku działek z wjazdem od strony południowej. Prostej bryle z dwuspadowym dachem uroku dodaje frontowa lukarna, a efekt przytulności gwarantują drewniane elementy wykończeniowe.

Komentarze

Ten artykuł nie został jeszcze skomentowany.