Luksus w ekskluzywnych wnętrzach

Baza projektów gotowych składa się z tysięcy propozycji. Bardzo różnorodnych, dodajmy, bo znajdują się wśród nich budynki większe i mniejsze, reprezentujące rozmaite style i wykonane w różnych technologiach. Osobną kolekcję tworzą projekty domów ekskluzywnych.

Dom ekskluzywny kojarzy się przede wszystkim z przestronnymi i komfortowymi wnętrzami. To elegancka willa, w której nie może zabraknąć ogromnego salonu. Pozostałe wnętrza również posiadają odpowiednie proporcje, a program użytkowy bywa wzbogacany dodatkowymi pomieszczeniami: oranżerią, zapleczem rekreacyjnym czy basenem. Poniżej prezentujemy najciekawsze projekty z kolekcji domów ekskluzywnych. Różnią się między sobą wieloma szczegółami, jedną cechę posiadają jednak wspólną – zapewniają komfort na najwyższym poziomie.

Projekt Willa Anna Maria (294,56 m2)

   

Elegancka, klasyczna, piętrowa rezydencja, w której zawarto bardzo atrakcyjne wnętrza. Na uwagę zasługuje zwłaszcza przestronna część dzienna z pustką nad jadalnią, komfortowy apartament gospodarzy na poddaszu oraz rodzinny pokój kąpielowy z sauną.

Projekt Cis CE (438,5 m2)

   

Reprezentacyjny budynek o rozłożystej parterowej bryle z poddaszem użytkowym. Dla gospodarzy przewidziano osobny apartament. Ponadto w układzie wnętrz wyróżnia się salon z dużymi przeszkleniami i pustką sięgającą sklepienia nad drugą kondygnacją. Ciekawym uzupełnieniem tego wnętrza jest oranżeria.

Projekt Gandalf II (242,7 m2)

   

Piętrowy dom z płaskim dachem o bardzo interesującej, nietypowej bryle. Jej kształt znajduje odzwierciedlenie w oryginalnym układzie wnętrz. Pomieszczenia są tutaj rozlokowane wokół okrągłego holu z reprezentacyjną klatką schodową i antresolą. Program użytkowy drugiej kondygnacji wzbogaca pomieszczenie rekreacyjne z oranżerią.

Projekt Castelammare (403,35 m2)

   

Parterowa rezydencja z poddaszem użytkowym, która swoją architekturą, z królującym nad głównym wejściem tympanonem, nawiązuje do stylu dawnych dworków. Na parterze obok przestronnego salonu zaplanowano pokój rekreacyjny z łazienką i sauną. Wszystkie sypialnie na poddaszu posiadają własne łazienki.

Projekt Dionizy G3 (363,1 m2)

   

Nowoczesna willa o rozległej bryle. W tym przypadku kubiczne kształty zestawiono z wieloma przeszkleniami i dachem o łagodnym kącie nachylenia. Na uwagę zasługuje bardzo duży garaż na trzy samochody, z warsztatem. Apartament gospodarzy jest wyjątkowo przestronny, połączony z pokojem kąpielowym i sauną.

Projekt Gdów nowy 9 (383,49 m2)

   

Elegancki dworek we współczesnym wydaniu. Pod połową powierzchni mieszkalnej utworzono tutaj podpiwniczenie, gdzie przeniesiono wszystkie pomieszczenia gospodarcze. Salon z jadalnią to w tym przypadku niezwykle komfortowe wnętrze o powierzchni imponującej swą wielkością.

Projekt San Marino (466,03 m2)

   

Ekskluzywna willa o interesująca bryle, składającej się z dwóch skrzydeł zbiegających się w centralnej części środkowej, gdzie umieszczono imponujący hol z krętymi schodami prowadzącymi na poddasze. Program użytkowy drugiej kondygnacji wzbogacono o pomieszczenie rekreacyjne z sauną.

Projekt Rezydencja Parkowa (258,96 m2)

   

Pełen niezaprzeczalnego uroku budynek zaprojektowany w stylu nawiązującym do cenionych, klasycznych rozwiązań. Zapewnia luksus mieszkania na jednej kondygnacji, przy czym strych również można zaadaptować na cele użytkowe. Komfortową przestrzeń dzienną uzupełnia obszerny, zadaszony taras z kominkiem.

Projekt Kaj G2 (654,81 m2)

   

Nowoczesny dom piętrowy o powierzchni użytkowej imponującej swą wielkością i doskonale doświetlonej ogromnymi przeszkleniami. Szczególnie atrakcyjną część wnętrz tworzy niemały basen z sauną. Na piętrze wydzielono tutaj m.in. osobny apartament, do którego prowadzi oddzielna klatka schodowa.

Komentarze

Ten artykuł nie został jeszcze skomentowany.