Nowe, nowsze, najnowsze projekty

Projekty parterowych domów z poddaszem użytkowym są jednymi z najczęściej i najchętniej wybieranych przez inwestorów. Architekci wychodzą naprzeciw temu zainteresowaniu i przygotowują coraz nowsze propozycje budynków ze skosami na piętrze.

Domy z poddaszem użytkowym cieszą się największą popularnością. Ale wśród sierpniowych nowości znajdziemy nie tylko projekty z poddaszem. Znalazły się wśród nich również obiekty jednokondygnacyjne, z możliwością adaptacji poddasza i piętrowe. Przeglądając najnowsze projekty, każdy ma więc szansę, aby znaleźć coś dla siebie. W poniższym zestawieniu prezentujemy dziesięć najciekawszych propozycji, które dołączyły do naszej bazy w ostatnich tygodniach. Każda z nich jest godna zainteresowania i warta zrealizowania. 

Projekt Rodzinny 2A (138,9 m²)

   

Nowocześnie zaaranżowany dom parterowy. Zachwyca umiarem w dekoracyjności bryły i świetnie zaplanowanym układem funkcjonalnym. Wszystkie pokoje prywatne oraz salon otwierają się na rozległy, częściowo zadaszony taras.

Projekt Domidea 53 w2 (118,74 m²)

   

Wygodny i elegancki dom z poddaszem. Prosta bryła i nieskomplikowany dach czynią go nietrudnym w realizacji. Budynek przykuwa uwagę między innymi zgrabną bryłą o wyważonych proporcjach oraz wysmakowanym sposobem wykończenia.

Projekt Tamarillo 4 (122,48 m²)

   

Uroczy domek, który świetnie wpisze się w każde otoczenie. Oryginalny, ale zarazem maksymalnie prosty i dzięki temu – niedrogi w budowie. Na dole obok przestronnego salonu znajdziemy dodatkowy pokój, u góry natomiast umieszczono zaciszną część prywatną.

Projekt Kalipso Re (177,7 m²)

   

Wyjątkowa oferta dla zwolenników domów ze skosami. Parterowa willa z poddaszem użytkowym, urozmaicona przeszklonymi ryzalitami i gustownym wykuszem. Wzdłuż całej elewacji ogrodowej umieszczono atrakcyjny taras, a planując poddasze, nie zapomniano o balkonach.

Projekt E-170 (112,1 m²)

   

Propozycja, która pozwala na wykończenie budynku w dwóch etapach; w pierwszej kolejności parter, potem – poddasze. Na dole zaplanowano kompletny program funkcjonalny z dwiema sypialniami, u góry pozostawiono ponad 70 m² do dowolnej aranżacji.

Projekt Dobry 1 (114,9 m²)

   

Parterowa willa z doskonale zaplanowanym układem wnętrz w pięknej formie utworzonej na rzucie w kształcie litery T. W środku zachowano wyraźny podział na dzienną, prywatną oraz gospodarczą część pomieszczeń.

Projekt Koncept-31 (141,64 m²)

   

Zaprojektowany w standardzie energooszczędnym wygodny dom jednokondygnacyjny. Z frontowej elewacji występuje forma dwustanowiskowego garażu, wzdłuż którego ciągnie się zadaszony pergolą podcień. Drugą, nie mniej efektowną pergolę, znajdziemy nad tarasem.

Projekt Celebes (164,14 m²)

   

Piękny dom ze stylowymi wykuszami, dwiema lukarnami i praktycznymi podcieniami. W budynku przewidziano miejsce na obszerne zaplecze gospodarcze: dużą kotłownię, pralnię, spiżarnię, pojemne garderoby.

Projekt Salsa 2 (108,3 m²)

   

Optymalna funkcjonalność w maksymalnie prostej formie. Budynek przekrywa dach dwuspadowy, a do bocznej elewacji przylega jednostanowiskowy garaż. Doskonałe warunki wypoczynku na świeżym powietrzu zapewniają dwa balkony oraz taras.

Projekt Juliusz Mały III (110,6 m²)

   

Elegancka siedziba dla cztero-, pięcioosobowej rodziny. Zmieści się na tzw. wąskiej działce. Jej interesującym urozmaiceniem jest geometryczny wykusz, pięknie prezentują się również ażurowe balkony i elegancka lukarna.