Nowości z aranżacją wnętrza

Architekci do wielu projektów przygotowują nie tylko rzuty, wizualizacje i pozostałą dokumentację, ale także propozycje aranżacji poszczególnych wnętrz. Na załączonych obrazkach z reguły można obejrzeć salon, kuchnię, czasem też łazienkę czy którąś z sypialni. Tego rodzaju pomoce są użyteczne podczas podejmowania decyzji dotyczącej wyboru projektu, ułatwiają też zaplanowanie wyposażenia domu.

Aranżacje wnętrz cieszą się szczególnym zainteresowaniem wśród osób, które są na etapie wybierania odpowiedniego projektu. Mogą stanowić inspirację podczas urządzania domu. Ale bardziej są cenione za możliwość „zajrzenia do środka” budynku jeszcze zanim ten rzeczywiście zostanie zrealizowany. Dzięki wizualizacjom wnętrz można lepiej zorientować się w ustawności pomieszczeń, ich wzajemnej lokalizacji, sposobie oświetlenia, możliwości wyposażenia. Poniżej prezentujemy kilka projektów z aranżacjami wnętrz. Wszystkie są interesujące, choć każdy jest inny. 

Projekt Ciekawy 1 (124 m²)

   

Nowoczesna wersja parterowego domu z poddaszem użytkowym. Elegancka, minimalistyczna, wyjątkowa. W środku zachwyca jasnym i przestronnym salonem z antresolą, a także praktycznym rozmieszczeniem pozostałych pomieszczeń.

Projekt Willa Julia (134,12 m2) 

   

Elegancka rezydencja dla rodzin, które cenią urok tradycyjnego budownictwa jednorodzinnego. Dom jest murowany, przekrywa go dach wielospadowy z pięknymi lukarnami. Tę reprezentacyjną, dostojną bryłę dodatkowo urozmaica geometryczny wykusz.

Projekt Henryk II (185,33 m²)

   

Oryginalny dom z poddaszem użytkowym oraz dwustanowiskowym garażem. Wyróżnia się między innymi lukarną z rzędem umieszczonych pod sobą poziomych okien, które dekorują elewację ogrodową i jednocześnie zapewniają światło dzienne na klatce schodowej.

Komentarze

Ten artykuł nie został jeszcze skomentowany.