Projekty w świątecznych cenach

W grudniu mamy dla Państwa specjalne promocje świąteczne. Oferty są wyjątkowo atrakcyjne, a grudzień to dobry czas na rozpoczęcie przygotowań do inwestycji, która ma ruszyć na wiosnę. Kilka zimowych miesięcy pozwoli wszystko dobrze zaplanować i przemyśleć. Na dobry początek oferujemy rabat na projekt.

Większość promocji trwa jedynie do końca grudnia, nie pozostało więc dużo czasu na skorzystanie z nich. Wybrane projekty można kupić o 50, 100, a nawet 1000 zł taniej. W niektórych przypadkach pośpiech jest szczególnie wskazany, ponieważ 15% zniżki przewidziano jedynie dla pierwszego klienta. Inna oferta dotyczy najpopularniejszych projektów – część z nich została objęta rabatem w wysokości 300 złotych. Możliwości skorzystania ze świątecznych promocji jest więc niemało. W poniższym zestawieniu prezentujemy dziesięć interesujących, specjalnie dla Państwa wybranych projektów, które w grudniu można kupić w niższej cenie. 

Projekt Szafran 6 CE (137,84 m²)

   

Piękny dom z poddaszem użytkowym oraz jednostanowiskowym garażem dobudowanym do bocznej elewacji. Układ wnętrz spodoba się zwolennikom bardziej tradycyjnych rozwiązań, kuchnia bowiem została zaplanowana oddzielnie, jako pomieszczenie zamknięte, obok salonu.

Projekt Felix I (133,4 m²)

   

Dobra oferta dla właścicieli działek z wjazdem od strony południowej. Korzystnie dla takiej lokalizacji - od strony frontowej - usytuowano salon. Dzięki zorientowaniu frontowej elewacji na południe pokój dzienny będzie doskonale oświetlony i wypełniony słoneczną energią.

Projekt Gorgiasz (98,82 m²)

   

Nieduży dom parterowy, jeden z tych, które można zrealizować przy dofinansowaniu z programu Mieszkanie dla młodych. Idealny dla czteroosobowej rodziny. Charakterystycznym elementem domu jest drewniana pergola, która uroczo zacienia taras.

Projekt D14 – Roman (150,39 m²)

   

Nietuzinkowy budynek o klasycznym z pozoru kształcie. Zwarta forma o dwóch kondygnacjach pod stromym dachem dwuspadowym zaskakuje niebanalnymi detalami. Uroku dodają jej m.in. wykusze. W jednym znajduje się klatka schodowa, dwa kolejne – przeszklone – urozmaicają przestrzeń pokoju dziennego.

Projekt Telmun (176,11 m²)

   

Komfortowa, przestronna willa w śródziemnomorskim stylu. Na dwóch kondygnacjach zaplanowano wyłącznie ustawne pokoje bez charakterystycznych dla poddaszy skosów. Wszystkie sypialnie na poddaszu posiadają własne garderoby, a apartament gospodarzy połączono również z prywatną łazienką.

Projekt Murano S (100 m²)

   

Przytulny domek o nowoczesnym wyglądzie. Współcześnie atrakcyjny rys nadają mu wysmakowane detale; prosty daszek nad strefą wejściową i podobne zadaszenie nad wyjściem na taras. Uroku całości dodają także przeszkolone balkony.

Projekt Genua (260,31 m²) 

   

Wyjątkowa rezydencja dla wymagających. Na parterze oprócz dużej kuchni i przestronnego salonu zaplanowano również dwa gabinety. Atrakcyjnym przedłużeniem pokoju dziennego jest całkowicie zadaszony taras. U góry wydzielono cztery pokoje i dwie łazienki.

Projekt AH 053 (115,84 m²)

   

Interesująca propozycja dla czteroosobowej rodziny. Jednostanowiskowy garaż nie został bezpośrednio skomunikowany z mieszkaniem. Parter to reprezentacyjna strefa dzienna, poddasze – zaciszna część prywatna.

Projekt Wróbel z garażem jednostanowiskowym (96,0 m²)

   

Nieduży, doskonale zaplanowany dom parterowy. Przed frontową elewacją umieszczono jednostanowiskowy garaż. We wnętrzach zachowano funkcjonalny podział na część prywatną oraz dzienną.

Projekt Modrzew 1 (99,85 m²)

   

Mały, biały domek. Nietrudny i niedrogi w budowie, ekonomiczny także w utrzymaniu. Na stosunkowo niedużej powierzchni udało się zaplanować bogaty i doskonale zaplanowany układ wnętrz z licznymi pomieszczeniami gospodarczymi.

Komentarze

Ten artykuł nie został jeszcze skomentowany.