Wakacyjne promocje w Tooba.pl

Kupując projekt w Tooba.pl, każdy klient otrzymuje m.in. komplet dokumentacji architektoniczno-budowlanej, dziennik budowy, analizę usytuowania budynku na działce oraz poradniki branżowe. Dodatkowo część projektów jest objętych specjalnymi promocjami.

Wszystko co dobre szybko się kończy. Tak jest też z wakacjami i wakacyjnymi promocjami. Zostało już niewiele czasu, aby z nich skorzystać. Jeszcze do 31 sierpnia można kupić projekty objęte zniżkami w wysokości nawet do 900 zł. W wybranych przypadkach razem z projektem są oferowane atrakcyjne dodatki – projekt altanki, kosztorys budowlany, gotowy moduł ogrodu. Poniżej prezentujemy kilka interesujących projektów, które do końca wakacji są objęte promocjami. Znajdują się wśród nich domy różnej wielkości, jedno- i dwukondygnacyjne, wolnostojące i w zabudowie bliźniaczej. Zapraszamy do skorzystania z promocji.

Projekt Astrid (mała) II G2 (99,44 m²)

   

Zgrabny dom parterowy z doskonale zaplanowanym układem pomieszczeń oraz dwustanowiskowym garażem. Kompletny program użytkowy zawarto na parterze, ale jednocześnie przewidziano możliwość adaptacji poddasza, co pozwoli na rozłożenie finansowania inwestycji na etapy.

Projekt Brzoza CE (140,2 m²)

   

Dobra oferta dla właścicieli tzw. wąskich działek. Minimalna szerokość posesji, na której może powstać ten budynek, wynosi 15,05 m. Dom posiada dwie kondygnacje – parter oraz poddasze - zaplanowane w taki sposób, aby cała dostępna powierzchnia została maksymalnie wykorzystana.

Projekt Karol B (77,79 m²)

   

Niedrogi w budowie i eksploatacji dom parterowy. Idealny dla czteroosobowej rodziny. Szeroki okap dachu chroni taras przed zbytnim nasłonecznieniem, mniejszy daszek o podobnej funkcji umieszczono również nad strefą wejściową. Przy lewej elewacji można dobudować garaż lub wiatę.

Projekt Ricco (110,52 m²)

   

Interesująca propozycja dla miłośników tradycji ceniących sprawdzone rozwiązania. Do środka tej parterowej willi z poddaszem prowadzi wejście zaznaczone kolumnami i lukarną. Zgrabną formę urozmaica geometryczny wykusz. W środku na uwagę zasługuje m.in. duża kuchnia, którą zaplanowano jako oddzielne pomieszczenie.

Projekt Peronia (142,36 m²)

   

Elegancki budynek z dobudowanym do ściany szczytowej garażem. Na uwagę zasługują doskonale rozmieszczone okna, w tym całkowicie przeszklony wykusz. Na parterze króluje jasna i przestronna część dzienna, u góry wydzielono trzy pokoje, w tym komfortowy apartament gospodarzy.

Projekt Kasztan 1 PS (136,31 m²)

   

Reprezentacyjna willa zwieńczona dachem czterospadowym z trzema pięknymi lukarnami z ażurowymi balkonami. Urozmaiceniem tej wysmakowanej formy jest stylowy podcień tarasowy, dostępny z salonu.

Projekt Renia (138,2 m²)

   

Jednokondygnacyjny dom z programem użytkowym dla czteroosobowej rodziny. Jego wyjątkowość polega między innymi na umieszczeniu w nim aż dwóch tarasów; jednego przy sypialni i drugiego przy pokoju dziennym. Interesująco przedstawia się również kształt i usytuowanie kuchni z jadalnią.

Projekt Kajtek bez garażu (70,5 m²)

   

Niewielki budynek, który może powstać zarówno na działce letniskowej, jak i pełnić funkcję obiektu całorocznego. Prosta forma ze stromym dachem dwuspadowym zawiera funkcjonalne wnętrza i będzie niedroga w realizacji.

Ester bliźniak (113,4 m²)

   

Kolejna oferta skierowana do właścicieli tzw. wąskich działek. Projekt może powstać w zabudowie bliźniaczej bądź szeregowej. W każdym z segmentów przewidziano jednostanowiskowy garaż, strefę dzienną oraz trzy sypialnie.

Komentarze

Ten artykuł nie został jeszcze skomentowany.