10 najlepszych projektów w promocji w październiku

Co miesiąc przygotowujemy dla Państwa pulę projektów objętych atrakcyjnymi promocjami. Nie inaczej jest w październiku. Z grupy projektów, którym towarzyszą dodatkowe korzyści, nasi architekci wybrali dziesięć najlepszych propozycji.

Tym razem promocje kuszą nie tylko rabatami, ale także interesującymi dodatkami. Można na przykład kupić projekt w niższej o kilkaset złotych cenie i jednocześnie otrzymać wybrany projekt ogrodu – wypoczynkowego, ziołowo-warzywnego lub zaplanowanego wzdłuż ogrodzenia. Inna atrakcyjna oferta dotyczy projektów domów o powierzchni do 100 m², objętych dofinansowaniem w ramach programu Mieszkanie dla młodych. Wybierając projekt z tej grupy, można otrzymać rabat na jego zakup, 50% zniżki na kosztorys deweloperski oraz dwa prezenty – tablicę i dziennik budowy.

Projekt Ambrozja 3 CE (158,48 m2)

   

Komfortowa, parterowa willa o eleganckiej bryle zwieńczonej reprezentacyjnym dachem wielospadowym. Lekkości budynkowi dodają efektowne przeszklenia, interesująco otwierające wnętrza na otoczenie. Na uwagę zasługuje wygodny apartament gospodarzy z garderobą oraz łazienką.

Projekt Eryk II G1 (89,82 m2)

   

Niedrogi i nietrudny w budowie, niewielki i przytulny dom o kompletnym programie użytkowym zaplanowanym na jednej kondygnacji. Budynek wyróżnia się znakomitym połączeniem pomieszczeń z ogrodem, wszystkie pokoje posiadają bowiem przeszklone drzwi prowadzące wprost na taras.

Projekt Meander 2 (143 m2)

   

Pełna niezaprzeczalnego uroku rezydencja o tradycyjnej bryle i nowoczesnych wnętrzach. Zgrabną formę wieńczy tutaj reprezentacyjny dach czterospadowy z pięknymi, stylowymi lukarnami. Na uwagę zasługuje jasna, przestronna dzienna część wnętrz, komfortem wyróżnia się także niezależny apartament gospodarzy, w którym sypialnia łączy się z garderobą oraz łazienką.

Projekt Emi (92,9 m2)

   

Przytulny i wygodny dom zaplanowany z myślą o codziennym komforcie czteroosobowej rodziny. Na niewielkiej powierzchni zaplanowano ciekawy układ pomieszczeń, w którym nie zabrakło dużej kotłowni z wyjściem bezpośrednio na zewnątrz.

Projekt Ametyst CE (137,3 m2)

   

Idealny projekt dla właścicieli tzw. wąskich działek, minimalna szerokość posesji w tym przypadku wynosi bowiem 14,25 m. Kształtna bryła jest przy tym bardzo prosta i nietrudna w realizacji. W układzie pomieszczeń zachowano wyraźny podział na część dzienną parterze i prywatną na poddaszu.

Projekt Dom na Alasce 1 (69,55 m2)

   

Mały, przytulny, uroczy domek z dwiema sypialniami i dobudowanym do bocznej ściany garażem. Jeden z jego głównych atutów polega na możliwości adaptacji poddasza, a tym samym – na możliwości rozłożenia finansowania inwestycji na etapy.

Projekt D114 (124,36 m2)

   

Dom, który może zostać zbudowany na działce o szerokości 16 m. Zachwyca kubiczną bryłą i oszczędnym w detale, eleganckim wykończeniem. Pomieszczenia rozlokowano w mniej typowy, ale zapewniający komfort użytkowy, sposób.

Projekt Primo (108,35 m2)

   

Klasyczny budynek o nieskomplikowanej konstrukcji z dwuspadowym dachem. Do części mieszkalnej przylega tutaj jednostanowiskowy garaż. We wnętrzach najbardziej wyróżnia się otwarta część dzienna z usytuowanym pośrodku kominkiem.

Komentarze

Ten artykuł nie został jeszcze skomentowany.