Sprawdź promocje marca

Czy chcieliby Państwo zdążyć przed wiosną i kupić jeden z naszych bestsellerów z rabatem? Jeśli tak, to zapraszamy do przejrzenia marcowych promocji. Jest wśród nich wiele okazji w atrakcyjnych cenach, które raczej już się nie powtórzą.

Do końca marca najpopularniejsze projekty można kupić ze zniżką w wysokości 300 zł. Dodatkowo wybrane projekty zostały objęte rabatem wynoszącym od 100 do 200 zł. Na tym jednak nie koniec specjalnych okazji. Część projektów została objęta dodatkową promocją. Kupując jeden z nich, oprócz zniżki w wysokości 200 zł, można otrzymać dwa wybrane dodatki: projekt ogrodzenia, szamba, projekt zagospodarowania wody deszczowej lub przydomowej oczyszczalni ścieków. Dla inwestorów, którzy lubią szybko podejmować decyzje, jest kolejna oferta – 15% rabatu dla klienta, który jako pierwszy zamówi dany projekt. Poniżej prezentujemy interesujące projekty objęte promocjami. 

Projekt LIM House 07 (116,79 m²)

   

Przytulny dom z poddaszem użytkowym. Zachwyca harmonijnym połączeniem tradycyjnej formy z modnym sposobem wykończenia i interesującym detalem. Idealna propozycja dla czteroosobowej rodziny, której zależy na stosunkowo niewysokich kosztach budowy i późniejszego utrzymania budynku.

Projekt AH 058 (159,8 m²)

   

Nowocześnie zaaranżowana willa z poddaszem użytkowym. Na uwagę zasługuje przestronna część dzienna z olbrzymimi przeszkleniami oraz pustką nad jadalnią. Atrakcyjnym zewnętrznym przedłużeniem rekreacyjnej części wnętrz jest częściowo zadaszony taras.

Projekt WM14 Jackówka (173,47 m²)

   

Tradycyjna bryła skrywająca nowoczesne wnętrza, pełne przemyślanych rozwiązań funkcjonalnych. Wysoki salon został doświetlony z trzech stron. Pokoje na poddaszu zaplanowano na przestronnej antresoli, zapewniającej ciekawe połączenie salonu z pracownią.

Projekt Aster 3 CE (135,94 m²)

   

Parterowa siedziba idealna dla czteroosobowej rodziny. Bryłę budynku interesująco urozmaica garaż, usytuowany po prawej stronie i wysunięty nieco z frontowej elewacji. We wnętrzach zachowano wygodny podział na strefę dzienną oraz prywatną.

Projekt Flori III G1 Economic wersja A (116,74 m²)

   

Zgrabny dom parterowy, urozmaicony dwoma podcieniami i wyposażony w liczne przeszklenia optymalnie łączące wnętrza z otoczeniem. Nie tylko pokój dzienny, ale także wszystkie sypialnie posiadają własne wyjścia na zewnątrz. W projekcie przewidziano strych.

Projekt Alpinia B (93,7 m²)

   

Elegancki dom o prostej bryle urozmaiconej wykuszem i podcieniem tarasowym. Do części mieszkalnej dołączono tutaj jednostanowiskowy garaż. Funkcjonalność budynku podnoszą liczne pomieszczenia gospodarcze: kotłownia, schowek na rowery i narzędzia ogrodnicze, spiżarnia.

Projekt Wojtek wersja B z pojedynczym gar., paliwo stałe (106,6 m²)

   

Jednokondygnacyjny budynek z wbudowanym w bryłę garażem. Sercem całego domu jest salon. Do wnętrz prywatnych prowadzi niewielki korytarzyk. W salonie przyjemny klimat zapewni kominek, którego zewnętrzny odpowiednik znajdziemy na tarasie.

Projekt Indygo 4 CE (135,7 m²)

   

Prosta bryła, dwuspadowy dach z elegancką lukarną, a do tego przyjemny taras zacieniony pergolą. W środku natomiast - precyzyjnie zaplanowany układ wnętrz z zapleczem gospodarczym w całości umieszczonym w piwnicy.

Projekt Rozeta (136,6 m²)

   

Podmiejska willa o ponadczasowym uroku podkreślonym przez tradycyjne lukarny z balkonami. Charakterystycznymi elementami budowli są podcienie – wejściowy oraz tarasowy. Wdzięku i lekkości dodają jej liczne przeszklenia ze szprosami.

Komentarze

Ten artykuł nie został jeszcze skomentowany.