Styczniowe promocje

Styczeń to miesiąc wyprzedaży. Sklepy kuszą promocjami i nie inaczej jest u nas. Wraz z początkiem roku w naszej ofercie pojawiło się wiele okazji. Wybrane projekty można kupić nawet o 1500 zł taniej.

Interesujących propozycji jest więcej. Część promocji obowiązuje do końca stycznia, inne – do końca lutego. Zamawiając w tym czasie projekt, można zyskać co najmniej kilkaset złotych. Z podjęciem decyzji nie warto jednak nadmiernie zwlekać; niektóre promocje wkrótce przestaną obowiązywać, inne z kolei będą się zmieniać – w następnych miesiącach rabat będzie mniejszy. A zatem im szybciej, tym taniej. I lepiej, zwłaszcza jeśli chcemy zdążyć z wszystkimi formalnościami i rozpocząć budowę już wiosną tego roku.

Projekt EX 8 G2 wersja B soft (131,85 m²)

   

Propozycja zapewniająca wygodę pełnowymiarowych pomieszczeń rozlokowanych na jednej kondygnacji. Prawdziwym sercem całego domu jest centralnie usytuowany salon. Po prawej stronie znajdują się pokoje prywatne, po lewej natomiast garaż oraz odseparowany od reszty pomieszczeń gabinet.

Projekt Wiliam I (137,8 m²)

   

Modnie zaaranżowany dom z poddaszem użytkowym oraz dobudowanym do bocznej elewacji dwustanowiskowym garażem. Na szczególną uwagę zasługuje komfortowy apartament gospodarzy na drugiej kondygnacji, czyli sypialnia z wyjściem na balkon, garderobą oraz łazienką.

Projekt Heweliusz PS (130,89 m²)

   

Zwarta, prosta bryła, nietrudna i niedroga w realizacji. Jej stylowym urozmaiceniem jest umieszczona od strony ogrodu lukarna z balkonem. W układzie funkcjonalnym przewidziano połączenie głównej sypialni z garderobą oraz łazienką.

Projekt AS 4 CE (131,51 m²)

   

Ciekawie rozlokowane, ergonomiczne wnętrza zawarte w eleganckiej bryle o doskonałych proporcjach. Pomieszczenia są przestronne, a dzięki przeszkleniom sięgającym od podłogi niemal do sufitu – bardzo jasne.

Projekt Calineczka Rex (99,2 m²)

   

Niewielki dom o uroku charakterystycznym dla tradycyjnego budownictwa jednorodzinnego. Wysmakowanym elementem tej architektury jest geometryczny wykusz. W środku zadbano o optymalne wykorzystanie całej dostępnej powierzchni - łącznie z miejscem pod schodami.

Projekt Sepia CE (69, 7 m²)

   

Przytulna siedziba dla trzyosobowej rodziny. Dzięki zwartej formie może zostać zbudowana w szybkim tempie i przy stosunkowo niskim nakładzie finansowym. Dom posiada klasyczny kształt, ale wykończono go w bardzo atrakcyjny sposób, białe tynki ocieplając drewnianą okładziną.

Projekt Zosia Drewniany Termo (139 m²)

   

Piękny i funkcjonalny budynek wykonany w technologii szkieletu drewnianego. Program użytkowy parteru wzbogacono o dodatkowy pokój z łazienką. Poddasze z kolei podzielono na cztery wygodne sypialnie.

Projekt Filipek II z garażem jednostanowiskowym (104,6 m²)

   

Parterowy dom z dobudowanym do bocznej elewacji jednostanowiskowym garażem. Układ funkcjonalny zaplanowano z myślą o czteroosobowej rodzinie, dzieląc wnętrza na reprezentacyjną część dzienną oraz zaciszną strefę prywatną.

Projekt Kasztan 3 (134,83 m²)

   

Stylowa willa o ponadczasowym uroku. Jej charakterystycznymi elementami są lukarny z ażurowymi balkonami, równie pięknie prezentują się duże okna ze szprosami. We wnętrzach zastosowano wiele funkcjonalnych rozwiązań – np. przejście z kuchni do garażu.

Projekt Anyżek B (110,5 m²)

   

Komfort i elegancja uniwersalnej architektury. W tym przypadku przylegający do bocznej elewacji garaż został przekryty tym samym dwuspadowym, niesymetrycznym dachem, co pozostała część budynku. Elegancką prostotę bryły urozmaica geometryczny wykusz.

Komentarze

Ten artykuł nie został jeszcze skomentowany.