Projekty w wakacyjnych promocjach

Wakacje to nie tylko najlepszy czas na urlop, ale także na zakupy. Lato obfituje w promocje, wiele z nich dotyczy projektów domów. Jedne projekty są oferowane w znacznie niższych cenach, a do innych można otrzymać atrakcyjne dodatki.

Dom w cenie mieszkania to cel, który pragnie osiągnąć wielu inwestorów. Wyboista droga, która prowadzi do jego zrealizowania, rozpoczyna się już podczas wybierania projektu. Projekt stanowi niezwykle istotną część inwestycyjnej układanki. Jego znaczenie dla dalszego przebiegu i kosztów budowy jest nie do przecenienia. Projekt musi więc zostać starannie wybrany. Przeglądanie oferty projektowej warto rozpocząć od propozycji objętych promocjami. Dziesięć projektów z poniżej zaprezentowanej listy należy do tej kategorii. Wszystkie są obecnie oferowane na specjalnych warunkach. 

Projekt Dedal (114,94 m²)

   

Nieduży, ale komfortowo zaplanowany dom parterowy. Wszystkie pomieszczenia, w tym trzy sypialnie, przestronny salon z kuchnią i dwie łazienki, znajdują się na jednej kondygnacji. Z pokoju dziennego oraz z kotłowni można wyjść na zadaszony taras.

Projekt Astrid mała G2 (139,4 m²)

   

Niebanalnie zaprojektowany dom z poddaszem. W tym przypadku część pomieszczeń prywatnych umieszczono na parterze, a pozostałe przeniesiono na górę. Do mniej typowych rozwiązań przewidzianych w tym budynku należy usytuowanie przy kuchni pomieszczenia gospodarczego z wyjściem na zewnątrz.

Projekt Prosty 1 (143,3 m²)

   

Oferta, która znakomicie nadaje się na płytką działkę z wejściem od południa. Salon znajduje się od frontu, taras natomiast zaplanowano przy bocznej elewacji. Budynek przykuwa wzrok modną i zarazem ponadczasową formą, z dwuspadowym dachem pozbawionym okapów.

Projekt Wiliam III (137,9 m²)

   

Elegancki dom z wygodnym poddaszem użytkowym i pięknie wykończonymi elewacjami. Wyróżnia się zestawieniem materiałów wykończeniowych oraz nietuzinkowymi przeszkleniami – np. umieszczonymi kolejno nad sobą poziomymi oknami doświetlającymi klatkę schodową.

Projekt Dalia CE (91,18 m²)

   

Dom zaprojektowany z myślą o bardzo wąskiej działce. Dzięki ścianie przeciwpożarowej można go usytuować nawet w granicy działki. Na uwagę zasługuje także sposób rozmieszczenia wnętrz; kuchnia znajduje się w części frontowej, salon – od strony ogrodu. Główna sypialnia na poddaszu została połączona z łazienką i garderobą.

Projekt Edgar II G2 Energo Plus (157,99 m²)

   

Prosta bryła, atrakcyjne wykończenie, znakomite parametry cieplne, energooszczędne instalacje, efektowne przeszklenia, przyjemne tarasy. To wszystko znajdziemy w tym wygodnym domu z poddaszem. W środku wydzielono cztery sypialnie, może więc w nim zamieszkać nawet pięcioosobowa rodzina.

Projekt Bartek (136,67 m²)

   

Uroczy i solidny dom o klasycznej architekturze czerpiącej z regionalnych tradycji. Powierzchnię użytkową zaplanowano na dwóch kondygnacjach: parterze oraz poddaszu użytkowym. Przy ścianie bocznej umieszczono jednostanowiskowy garaż.

Projekt Pinczer 3 z garażem (116,5 m²)

   

Ekonomiczny, wygodny, klasyczny dom o prostej konstrukcji i znakomicie zaplanowanych wnętrzach. Skromną formę urozmaica elegancki wykusz, który łączy wnętrza z tarasem i ogrodem. W budynku, obok strefy dziennej, wydzielono aż pięć pokoi.

Projekt Alexandria (133,79 m²)

   

Parterowy dom z poddaszem do adaptacji. U góry w dowolny sposób można zaaranżować ponad 40 m², a nad garażem dodatkowo urządzić strych. Na dole znajduje się kompletny program użytkowy z trzema sypialniami i otwartą przestrzenią dzienną.

Projekt Nina III Nova wersja C (97,1 m²)

   

Interesująca propozycja dla inwestorów, którzy chcieliby stosunkowo niedużym kosztem zbudować wygodny dom parterowy. Powierzchnię mieszkalną można powiększyć o poddasze. Może to nastąpić w dowolnym momencie, gdy zajdzie taka potrzeba, ponieważ komplet pomieszczeń użytkowych znajduje się na parterze.

Komentarze

Ten artykuł nie został jeszcze skomentowany.