W kwietniu taniej

Wiosna to czas, gdy rozpoczyna się ruch na placach budowy. Ruszają prace ziemne, gdzieniegdzie widać już nawet fundamenty. Nie wszyscy jednak wraz z nadejściem wiosny są gotowi do rozpoczęcia budowy. Tym, którzy nadal poszukują projektu, polecamy kwietniowe promocje. Wiosną wiele projektów można kupić taniej.

Promocje są różne. Korzystając z nich, można zaoszczędzić nawet kilkaset złotych. W większości przypadków cena promocyjna jest niższa od wyjściowej od 50 do 300 zł. Część promocji dotyczy wyłącznie nowych projektów. Są też oferty, w ramach których projekty domów energooszczędnych (w standardzie NF40) można kupić w cenie projektów domów standardowych. Na pewno więc warto uważnie przyjrzeć się projektom objętym promocjami. Kwota zaoszczędzona przy tej okazji z pewnością przyda się podczas kolejnych etapów budowy domu.

Projekt Sowa 4 z garażem (156,7 m²)

   

Wygodny dom z poddaszem. Zwartą bryłę urozmaica elegancki wykusz, równie pięknie prezentuje się stylowa lukarna. Na poddaszu zaplanowano cztery sypialnie, w tym jedną nad garażem. Dodatkowy pokój znajduje się na parterze.

Projekt Olszyna (92 m²)

   

Mały, parterowy domek. Nietrudny i niedrogi w budowie. Układ jego wnętrz zaplanowano w taki sposób, aby zapewnić codzienny komfort trzyosobowej rodzinie. W środku przewidziano wygodny salon, a obok umieszczono dwie sypialnie oraz łazienkę, udało się też znaleźć miejsce na pomieszczenie gospodarcze.

Projekt BW-17 wariant (123 m²)

   

Urocza willa z przyjemnym tarasem. Swoim stylem nawiązuje do tradycyjnej zabudowy jednorodzinnej, która znakomicie sprawdza się zarówno na terenach miejskich, jak i na rzadziej zabudowanych obszarach.

Projekt Antracyt CE (134,61 m²)

   

Komfortowy budynek z programem użytkowym dla czteroosobowej rodziny. Duży garaż znajduje się przed elewacją frontową. Wzdłuż jego ściany bocznej zaplanowano zaciszny podcień wejściowy. Równie przyjemnie i praktycznie usytuowano taras, który jest dostępny zarówno z salonu, jak i z sypialni.

Projekt Jak marzenie z garażem (87,51 m²)

   

Maleńki dworek z pięknym gankiem, zwieńczony dachem wielospadowym. Zawiera dobrze przemyślany układ pomieszczeń z optymalnie zagospodarowaną powierzchnią. Zewnętrznym przedłużeniem salonu jest przyjemny taras. Przytulności budynkowi dodają drewniane okiennice.

Projekt Dostępny 1 (123,4 m²)

   

Projekt na wąską działkę. Może powstać na nieruchomości o szerokości 16,91 m. Na parterze posiada zadaszony taras, a nad nim – przyjemny balkon. Garaż jest dostępny zarówno z wiatrołapu, jak i z kuchni (przez spiżarnię).

Projekt Parterowy 2 (125,4 m²)

   

Energooszczędny bungalow z płaskim dachem. Zachwyca harmonijną formą z efektownymi przeszkleniami. Podcienie – wejściowy i tarasowy – zapewniają płynne połączenie wnętrz z otoczeniem. W środku na uwagę zasługuje m.in. komfortowa sypialnia gospodarzy, a także sposób, w jaki zaplanowano spiżarnię.

Projekt Fernando (136,55 m²)

   

Projekt dla właścicieli tzw. płytkich działek. Aby go zrealizować, wystarczy dysponować nieruchomością o długości 17 m. Jest to elegancki dom z dużym garażem, nad którym zaplanowano obszerne zaplecze gospodarcze. Zgrabną bryłę urozmaica boczny wykusz.

Projekt Skrzętny (124 m²)

   

Jednokondygnacyjny budynek zwieńczony dachem wielospadowym. Prosty i elegancki. Z klarownym rozdziałem wnętrz na część dzienną oraz prywatną. Zaplanowany tak, aby można było jak najlepiej wykorzystać energię słoneczną.

Projekt Casa (166,09 m²)

   

Interesująca willa z bogatym programem funkcjonalnym rozmieszczonym na dwóch kondygnacjach. Salon zachwyca przestronnością, eleganckim wykuszem oraz dużymi przeszkleniami. Na dole znajduje się dodatkowy pokój, pozostałe sypialnie są na poddaszu.