W kwietniu taniej

Wiosna to czas, gdy rozpoczyna się ruch na placach budowy. Ruszają prace ziemne, gdzieniegdzie widać już nawet fundamenty. Nie wszyscy jednak wraz z nadejściem wiosny są gotowi do rozpoczęcia budowy. Tym, którzy nadal poszukują projektu, polecamy kwietniowe promocje. Wiosną wiele projektów można kupić taniej.

Promocje są różne. Korzystając z nich, można zaoszczędzić nawet kilkaset złotych. W większości przypadków cena promocyjna jest niższa od wyjściowej od 50 do 300 zł. Część promocji dotyczy wyłącznie nowych projektów. Są też oferty, w ramach których projekty domów energooszczędnych (w standardzie NF40) można kupić w cenie projektów domów standardowych. Na pewno więc warto uważnie przyjrzeć się projektom objętym promocjami. Kwota zaoszczędzona przy tej okazji z pewnością przyda się podczas kolejnych etapów budowy domu.

Projekt Sowa 4 z garażem (156,7 m²)

   

Wygodny dom z poddaszem. Zwartą bryłę urozmaica elegancki wykusz, równie pięknie prezentuje się stylowa lukarna. Na poddaszu zaplanowano cztery sypialnie, w tym jedną nad garażem. Dodatkowy pokój znajduje się na parterze.

Projekt Olszyna (92 m²)

   

Mały, parterowy domek. Nietrudny i niedrogi w budowie. Układ jego wnętrz zaplanowano w taki sposób, aby zapewnić codzienny komfort trzyosobowej rodzinie. W środku przewidziano wygodny salon, a obok umieszczono dwie sypialnie oraz łazienkę, udało się też znaleźć miejsce na pomieszczenie gospodarcze.

Projekt BW-17 wariant (123 m²)

   

Urocza willa z przyjemnym tarasem. Swoim stylem nawiązuje do tradycyjnej zabudowy jednorodzinnej, która znakomicie sprawdza się zarówno na terenach miejskich, jak i na rzadziej zabudowanych obszarach.

Projekt Antracyt CE (134,61 m²)

   

Komfortowy budynek z programem użytkowym dla czteroosobowej rodziny. Duży garaż znajduje się przed elewacją frontową. Wzdłuż jego ściany bocznej zaplanowano zaciszny podcień wejściowy. Równie przyjemnie i praktycznie usytuowano taras, który jest dostępny zarówno z salonu, jak i z sypialni.

Projekt Jak marzenie z garażem (87,51 m²)

   

Maleńki dworek z pięknym gankiem, zwieńczony dachem wielospadowym. Zawiera dobrze przemyślany układ pomieszczeń z optymalnie zagospodarowaną powierzchnią. Zewnętrznym przedłużeniem salonu jest przyjemny taras. Przytulności budynkowi dodają drewniane okiennice.

Projekt Dostępny 1 (123,4 m²)

   

Projekt na wąską działkę. Może powstać na nieruchomości o szerokości 16,91 m. Na parterze posiada zadaszony taras, a nad nim – przyjemny balkon. Garaż jest dostępny zarówno z wiatrołapu, jak i z kuchni (przez spiżarnię).

Projekt Parterowy 2 (125,4 m²)

   

Energooszczędny bungalow z płaskim dachem. Zachwyca harmonijną formą z efektownymi przeszkleniami. Podcienie – wejściowy i tarasowy – zapewniają płynne połączenie wnętrz z otoczeniem. W środku na uwagę zasługuje m.in. komfortowa sypialnia gospodarzy, a także sposób, w jaki zaplanowano spiżarnię.

Projekt Fernando (136,55 m²)

   

Projekt dla właścicieli tzw. płytkich działek. Aby go zrealizować, wystarczy dysponować nieruchomością o długości 17 m. Jest to elegancki dom z dużym garażem, nad którym zaplanowano obszerne zaplecze gospodarcze. Zgrabną bryłę urozmaica boczny wykusz.

Projekt Skrzętny (124 m²)

   

Jednokondygnacyjny budynek zwieńczony dachem wielospadowym. Prosty i elegancki. Z klarownym rozdziałem wnętrz na część dzienną oraz prywatną. Zaplanowany tak, aby można było jak najlepiej wykorzystać energię słoneczną.

Projekt Casa (166,09 m²)

   

Interesująca willa z bogatym programem funkcjonalnym rozmieszczonym na dwóch kondygnacjach. Salon zachwyca przestronnością, eleganckim wykuszem oraz dużymi przeszkleniami. Na dole znajduje się dodatkowy pokój, pozostałe sypialnie są na poddaszu.

Komentarze

Ten artykuł nie został jeszcze skomentowany.