Majowe promocje w Tooba.pl

Ponoć ceny topnieją na wiosnę. Aby przekonać Państwa, że rzeczywiście tak się dzieje, przygotowaliśmy przegląd majowych promocji. Dziesięć projektów zaprezentowanych tym razem to wyjątkowo interesujące oferty, z których warto skorzystać w maju.

Kupując projekt w Tooba.pl, oprócz zgody autora na wprowadzenie zmian, zawsze bezpłatnie otrzymują Państwo dziennik i tablicę budowy, analizę warunków zabudowy i usytuowania budynku na działce, charakterystykę energetyczną oraz poradniki branżowe. W każdym kolejnym miesiącu przygotowujemy też dodatkowe promocje. Dzięki nim wybrane projekty można kupić nawet o 900 zł taniej. Optymalizację kosztów budowy domu warto więc rozpocząć już na tym etapie, wybierając projekt objęty rabatem. W niektórych przypadkach w promocyjnej cenie (1,23 zł) oferujemy także gotowy moduł ogrodu.

Projekt Alicja CE (94,65 m²)

   

Znakomita oferta dla właścicieli tzw. wąskich działek. Niewielka bryła o prostym kształcie czyni ten budynek możliwym do zrealizowania w stosunkowo szybkim tempie. Duże okna balkonowe zapewniają odpowiedni poziom nasłonecznienia funkcjonalnie rozplanowanych wnętrz.

Projekt TK 9 (73,58 m²)

   

Parterowy dom o harmonijnej bryle i nieskomplikowanej konstrukcji. Niedrogi i nietrudny w budowie. Może powstać na działce letniskowej lub pełnić funkcję obiektu całorocznego. W środku zachowano wyraźny podział na strefę dzienną oraz prywatną.

Projekt Glen II G1 Leca® Dom (120,72 m²)

   

Elegancki, stylowy i nowoczesny dom z kompletem pomieszczeń rozlokowanych na jednym poziomie. Urozmaicono go dwoma podcieniami: wejściowym oraz tarasowym. Efektownie prezentują się liczne przeszklenia, które zapewniają wnętrzom doskonałe oświetlenie.

Projekt Itamon 2 (154,33 m²)

   

Komfortowa willa z uroczą lukarną, geometrycznym wykuszem, częściowo zadaszonym tarasem i kameralnymi balkonami. Po prawej stronie zaplanowano duży garaż z zapleczem gospodarczym, a nad nim pozostawiono strych. Warto zwrócić uwagę na kształt i niemałą powierzchnię dziennej części pomieszczeń.

Projekt Przemek (176,7 m²)

   

Piętrowa rezydencja o architekturze budzącej skojarzenia z budownictwem śródziemnomorskim. Elegancką bryłę urozmaicają wykusze i balkony, a liczne przeszklenia zapewniają wnętrzom słoneczną energię. Jednym z atutów budynku jest duży garaż wygodnie skomunikowany z mieszkaniem.

Projekt Bambina (71,24 m²)

   

Mały, biały domek z wygodnym salonem na parterze i trzema sypialniami na poddaszu. Dzięki niewielkim gabarytom oraz dzięki prostej bryle niedrogi w budowie oraz ekonomiczny w utrzymaniu. Dwa pokoje posiadają wyjście na balkon, na parterze salon łączy się z niemałym tarasem.

Projekt Karol A (80,05 m²)

   

Prosta forma, dwuspadowy dach, a w środku bogaty program funkcjonalny rozlokowany na jednej kondygnacji. Kotłownia wygodnie usytuowana przy przedsionku. Kominek w salonie skutecznie ogrzeje wnętrze. Przy lewej ścianie umieszczono jednostanowiskowy garaż.

Projekt Piotr (92,7 m²)

   

Bogaty program funkcjonalny zawarty w klasycznej formie. W środku znajdziemy trzy sypialnie, salon z kuchnią i wyjściem na taras, dwie łazienki oraz duże zaplecze gospodarcze z przejściem do jednostanowiskowego garażu.

Projekt Modrzew 1 (99,85 m²)

   

Przytulny parterowy dom z poddaszem użytkowym. Uroku dodaje mu frontowa lukarna z przeszklonym balkonem. W środku na uwagę zasługuje kilka funkcjonalnych rozwiązań: centralnie usytuowany kominek, dodatkowy pokój na parterze oraz pralnio-suszarnia przy łazience na poddaszu.

Komentarze

Ten artykuł nie został jeszcze skomentowany.