Promocje kwietnia

Wybór projektu to bardzo istotny moment, który ma zasadniczy wpływ na koszty budowy, kształt domu oraz późniejszy komfort jego mieszkańców. Podczas wybierania projektu warto wziąć pod uwagę propozycje objęte promocją. Poniżej przedstawiamy 10 najciekawszych ofert kwietniowych.

Co miesiąc przygotowujemy specjalne promocje, dzięki którym część projektów można kupić w niższej cenie, niejednokrotnie otrzymując także interesujące pakiety dodatkowe. W kwietniu niektóre projekty zostały objęte rabatem w wysokości od kilkudziesięciu do kilkuset złotych. W wybranych przypadkach do projektu można otrzymać bezpłatny kosztorys inwestorski, projekt ogrodzenia, szamba, zagospodarowania wody deszczowej lub przydomowej oczyszczalni ścieków. Darmowe pakiety z pewnością okażą się przydatne podczas kolejnych etapów realizacji inwestycji.

Projekt Flo II (112,33 m²)

   

Interesująca oferta dla rodziny, która chciałaby, aby w jej domu z łatwością można było powiększyć wielkość powierzchni użytkowej. W tym przypadku na dole znajduje się kompletny program funkcjonalny z trzema sypialniami, a na górze – poddasze do adaptacji.

Projekt Jagoda CE (87,14 m²)

   

Przytulny dom, idealny na działki z wejściem od strony południowej. Na stosunkowo niedużej powierzchni zawarto bogaty i doskonale zaplanowany program użytkowy, w którym zachowano wyraźny podział na strefę dzienną oraz prywatną.

Projekt 032 Avis (150,21 m²)

   

Piękna willa z układem funkcjonalnym, w którym przewidziano możliwość wprowadzenia modyfikacji. Kuchnię z łatwością można przekształcić w zamkniętą, a dodatkowy pokój na parterze może pełnić funkcję pracowni z osobnym wejściem wprost z sieni.

Projekt E-124 (150,9 m2)

   

Rezydencja o architekturze budzącej skojarzenia z budownictwem znanym z krajobrazów śródziemnomorskich. Dom posiada dwie pełnowymiarowe kondygnacje, aranżacji wnętrz nie utrudnią więc skosy. Wnętrzom zapewniono doskonałe oświetlenie, precyzyjnie rozmieszczając liczne przeszklenia, w tym okna narożne.

Projekt Piotr II (93,1 m²)

   

Niedrogi i nietrudny w budowie dom jednorodzinny. Jednym z jego atutów jest ciekawie zaplanowana zewnętrzna część wypoczynkowa z kominkiem i praktycznym zadaszeniem. Nie mniej interesująco prezentuje się układ wnętrz z trzema sypialniami i przytulnym salonem.

Projekt Luna (183,94 m²)

   

Komfortowy dom parterowy z częściowym podpiwniczeniem, w którym umieszczono dwustanowiskowy garaż oraz kotłownię. Układ funkcjonalny zaplanowano z myślą o zapewnieniu wszystkim domownikom maksimum wygody oraz prywatności.

Projekt Primo (108,35 m²)

   

Tradycyjnie elegancki budynek o zwartej, ekonomicznej bryle. Na uwagę zasługuje centralnie usytuowany kominek, który skutecznie ogrzeje wnętrza. Innym atutem projektu jest jednostanowiskowy garaż wygodnie skomunikowany z mieszkaniem.

Projekt Bernard 2 (140,99 m²)

   

Klasyczny dom o prostej, lecz niebanalnej formie. Budynek wyposażono w atrakcyjne tarasy, a nad jadalnią pozostawiano otwarcie, które potęguje poczucie przestronności. Na parterze zaplanowano dodatkowy pokój – doskonałe miejsce na sypialnię dla gości.

Komentarze

Ten artykuł nie został jeszcze skomentowany.