Promocje listopada – domy tanie w budowie

Dom, którego budowa okaże się porównywalna finansowo z zakupem mieszkania, to marzenie wielu inwestorów. Czy realne? Wiele zależy od tego, jaki projekt zostanie wybrany i w jaki sposób podejdzie się do jego realizacji. Na dobry początek polecamy kilka projektów niedrogich w realizacji domów, które na dodatek obecnie są objęte promocją.

Wybrane projekty można kupić nawet o 900 zł taniej. Część promocji ma charakter świąteczny i obowiązuje do końca roku, ale inne kończą się znacznie wcześniej, nie warto więc nadmiernie zwlekać z ich wyborem. Tym razem spośród propozycji objętych rabatami wybraliśmy projekty niewielkich domów, które wyróżniają się nieskomplikowaną bryłą przekrytą równie prostym dachem. Ich parametry gwarantują, że okażą się stosunkowo niedrogie w realizacji. 

Projekt Umbra KO (88 m²) 

   

Parterowy dom z programem użytkowym dla trzyosobowej rodziny. W środku kryje przestronne i doskonale zaplanowane wnętrza z atrakcyjnym przedłużeniem w postaci częściowo zadaszonego tarasu.

 Projekt D143B (89,94 m²) 

   

Przytulny dom parterowy z poddaszem użytkowym. Na stosunkowo niewielkiej powierzchni udało się zaprojektować funkcjonalne i interesujące wnętrza. Prostą bryłę urozmaicają dwa praktyczne podcienie. 

Projekt Diona Mała (124,14 m²) 

   

Uroczy i funkcjonalny dom z poddaszem użytkowym, który dzięki zwartej bryle zmieści się nawet na niewielkiej działce. Budynek zaprojektowano jako energooszczędny. Stanowi przykład bardzo udanego połączenia tradycyjnej formy z nowoczesnym sposobem wykończenia. 

Projekt Lara CE (96,5 m²) 

   

Parterowa willa z ciekawie zaplanowaną strefą rekreacyjną. Salon poprzez olbrzymie przeszklenia łączy się nie tylko z tarasem, ale także z oranżerią. Znakomite warunki wypoczynku gwarantują dwa kominki: jeden w pokoju dziennym oraz drugi – zewnętrzny.

Projekt Lars (117,6 m²)

   

Dom z poddaszem użytkowym i dwuspadowym dachem w niebanalnej aranżacji. Kilka detali sprawia, że klasyczna forma nabiera oryginalnego wyglądu. Duży wykusz z umieszczonym nad nim balkonem oraz dwa podcienie wyróżniają ten dom spośród innych, podobnych ofert.

Projekt Dom w Luizjanie (93,24 m²) 

   

Dobra propozycja do realizacji na działce z wjazdem od strony południowej. Posiada korzystnie dla takiej lokalizacji usytuowany pokój dzienny, a mianowicie od strony frontowej. Na uwagę zasługuje także centralnie umieszczony kominek oraz częściowo zadaszony taras zaplanowany przy bocznej ścianie.

Projekt Jarzębina 2 (84,54 m²) 

   

Piękny dom z geometrycznym wykuszem oraz stylowymi elewacjami. Jednym z jego charakterystycznych elementów jest elegancki daszek nad drzwiami wejściowymi. Pięknie prezentują się również drewniane elementy wykończeniowe, świetnie komponujące się ze stolarką okienną i drzwiową.

Projekt Kajtek bez garażu (70,5 m²) 

   

Mały, biały domek, idealny dla trzyosobowej rodziny. Może pełnić funkcję budynku letniskowego lub całorocznego. Jego program użytkowy został zaplanowany tak, aby optymalnie zagospodarować całą dostępną powierzchnię i jednocześnie zapewnić komfort wszystkim domownikom.

Komentarze

Ten artykuł nie został jeszcze skomentowany.