Rabaty do końca roku

Nadchodzi zima. To nie jest zaskakująca informacja, choć niektórych czasem zaskakuje. W efekcie mogą nie zdążyć z wymianą opon w samochodzie lub z zakupem projektu w promocji. Dlatego też z góry uprzedzamy – zbliża się zima. To najlepszy moment, aby kupić projekt w niższej cenie.

Jesień to znakomity czas, aby zacząć planować budowę domu. Długie wieczory sprzyjają krystalizowaniu się planów, a jesienne promocje zachęcają do podjęcia konkretnych decyzji. Na koniec 2016 roku proponujemy promocję „Zdążyć przed zimą”. W jej ramach do końca listopada wybrane projekty oferujemy w cenie niższej o 250 zł, a do końca grudnia – w cenie niższej o 150 zł. Do końca grudnia trwa także promocja, dzięki której wybrane projekty kosztują o 100 lub 200 zł mniej. Poniżej prezentujemy dziesięć przykładów z oferty objętej promocjami. Projektom warto przyjrzeć się bliżej i zdążyć z ich zakupem jeszcze przed zimą.

Projekt Wilga 2 MC (148,4 m²)

   

Piękna willa ze stylowo zaakcentowaną strefą wejściową, dwiema uroczymi lukarnami oraz eleganckim wykuszem. Na parterze znajduje się strefa dzienna oraz dodatkowy pokój, u góry – przytulne i ustawne sypialnie.

Projekt As 3 CE (123,33 m²)

   

Wygodny dom parterowy. Wyróżnia się prostą, urozmaiconą podcieniami bryłą, zwieńczoną dachem dwuspadowym. Zastosowane w tym przypadku sprawdzone rozwiązania będą miały pozytywny wpływ na tempo i koszty budowy domu.

Projekt Alibi (128,35 m²)

   

Wysmakowany minimalizm nowoczesnej architektury w najlepszym wydaniu. Idealna propozycja dla czteroosobowej rodziny, która ceni wygodę, prostotę i funkcjonalność. W środku najatrakcyjniej prezentują się przestronny salon oraz apartament gospodarzy z łazienką i garderobą.

Projekt Flawia 2 (138,23 m²)

   

Dom jednorodzinny o tradycyjnej formie i znakomicie zaplanowanych wnętrzach. Klasyczny styl budowli podkreślają dwie lukarny, charakterystyczny jest również kolor pokrycia dachowego, który pięknie kontrastuje z jasnymi elewacjami.

Projekt Demeter 2 PS (153,44 m²)

   

Piętrowy dom z dwustanowiskowym garażem. Zachwyca gustownym wykończeniem, efektownymi przeszkleniami i doskonałymi proporcjami. Zwartą bryłę ciekawie urozmaica ryzalit, który powiększa powierzchnię salonu na parterze oraz łazienki na piętrze.

Projekt AJR 03 A1 (98,6 m²)

   

Nieduży, przytulny i wygodny dom, idealny dla czteroosobowej rodziny. Stosunkowo nietrudny i niedrogi w budowie, a także w późniejszym utrzymaniu. Jednym z jego atutów jest zadaszony taras z kominkiem. Domownikom przyda się zapewne także strych na poddaszu, dostępny za pomocą schodów opuszczanych.

Projekt Lara MC (96,5 m²)

   

Dom, który przykuwa uwagę znakomitym połączeniem wnętrz z otoczeniem. Elementem łączącym są olbrzymie przeszklenia, które sięgają od podłogi niemal do sufitu. Granicę pomiędzy domem a ogrodem pomaga zatrzeć oranżeria, która uatrakcyjnia przestrzeń dzienną.

Projekt AJR 21 (180,7 m²)

   

Komfortowy dom piętrowy w stylu budzącym skojarzenia z architekturą śródziemnomorską. Wszystkie wnętrza są jasne i przestronne. Szczególnie pod tym względem wyróżnia się zlokalizowana na parterze strefa dzienna. Na uwagę zasługuje również sypialnia gospodarzy z prywatną łazienką oraz dwiema garderobami.

Projekt Kaspian 2 (136,82 m²)

   

Elegancja, tradycyjny styl i funkcjonalność ujęte pod wspólnym dachem. Sposób, w jaki zaprojektowano ten budynek, gwarantuje, że sprosta on oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających inwestorów. Przewidziano w nim m.in. duży garaż, nad którym pozostawiono strych dostępny ze spocznika schodów.

Projekt Koliber 2 CE (111,44 m²)

   

Dom zaprojektowany z myślą o wąskich działkach. Aby mógł zostać zrealizowany, wystarczy nieruchomość o szerokości 12,15 m. W środku zaplanowano układ pomieszczeń, który zapewni codzienny komfort czteroosobowej rodzinie.

Komentarze

Ten artykuł nie został jeszcze skomentowany.