Projekty z zaaranżowanymi wnętrzami

Każdy gotowy projekt domu składa się ze szczegółowych rysunków technicznych i wizualizacji bryły. Coraz częściej do tego zestawu architekci dołączają również aranżacje wnętrz, na których przedstawiają najważniejsze pomieszczenia – wykończone i umeblowane.

Kupując projekt, chciałoby się zobaczyć wybrany dom natychmiast w pełnej okazałości, a nie jedynie na papierze. Inwestorzy niejednokrotnie w bliższej lub dalszej okolicy szukają budynku zbudowanego według wybranego projektu. Nie każdemu jednak udaje się znaleźć osobę, która zrealizowała już ten sam projekt. Dużym ułatwieniem w wyobrażeniu sobie szczegółów przyszłego domu są wizualizacje wnętrz. Pozwalają lepiej zorientować się, co do ustawności pomieszczeń, ich wzajemnego usytuowania i funkcjonalności. Poniżej prezentujemy kilka interesujących projektów z aranżacjami wnętrz

Projekt Koncept-27 (136,58 m²)

   

Elegancki, nowocześnie zaaranżowany dom. Z zewnątrz przykuwa uwagę atrakcyjnymi elewacjami, dużymi przeszkleniami i zacisznym tarasem. Wewnątrz natomiast równych sobie nie ma imponująca przestronnością strefa dzienna.

Projekt Willa Parkowa (159,01 m²)

   

Komfortowa rezydencja, niezwykle elegancka i reprezentacyjna. Może budzić skojarzenia z dawnymi dworkami. Poczucie przestronności w części dziennej potęgują olbrzymie przeszklenia oraz otwarcie na drugą kondygnację. Częścią projektu są dwa tarasy, w tym jeden z kominkiem zewnętrznym.

Projekt Pedro G1 Energo (125,24 m²)

   

Nowocześnie wykończony i atrakcyjnie zaaranżowany dom z poddaszem. Wnętrza gwarantują codzienną wygodę oraz przytulny komfort. Bryła budynku sprzyja wykonaniu energooszczędnych rozwiązań instalacyjnych.

Projekt Umbra KO (88 m²)

   

Niezwykle udane połączenie klasycznej formy z nowoczesnym sposobem wykończenia. Zgrabna bryła zachwyca doskonałymi proporcjami, praktycznymi podcieniami i gustownym wykończeniem. Duże przeszklenia znakomicie łączą wnętrza z otoczeniem.

Projekt Z charakterem 1 (163,8 m²)

   

Interesująca propozycja dla właścicieli węższych działek. Bryła budynku jest nowocześnie zaaranżowana, a wnętrza doskonale przemyślane. Nad częścią pokoju dziennego pozostawiono pustkę, która zapewnia niebanalne połączenie dwóch kondygnacji. Wszystkie sypialnie mają dostęp do balkonów.

Projekt Przemek (176,7 m²)

   

Piętrowa rezydencja o architekturze budzącej skojarzenia z budownictwem śródziemnomorskim. Elegancką bryłę urozmaicają wykusze i balkony, a liczne przeszklenia zapewniają wnętrzom słoneczną energię. Jednym z atutów budynku jest duży garaż.

Projekt Arteo (136,93 m²)

   

Parterowa willa z programem użytkowym przewidzianym dla czteroosobowej rodziny. We wnętrzach zachowano funkcjonalny podział na część dzienną, prywatną oraz gospodarczą. Strefa dzienna oraz główna sypialnia mają połączenie z tarasem.

Projekt Agatka bez garażu (85,3 m²)

   

Uroczy dom z poddaszem. Zachwyca zgrabną bryłą, wysmakowanymi detalami oraz funkcjonalnie rozplanowanymi wnętrzami, w których optymalnie wykorzystano każdy dostępny metr kwadratowy. Na szczególną uwagę zasługuje między innymi kominek zewnętrzny.

Projekt Oregon (149,7 m²)

   

Wygodny dom o zgrabnej bryle z eleganckim dachem wielospadowym. Pomieszczenia rozplanowano na dwóch kondygnacjach: parterze oraz poddaszu. Wnętrzem, które stanowi prawdziwe serce całego budynku i łączy wszystkie pomieszczenia jest przestronny salon.

Komentarze

Ten artykuł nie został jeszcze skomentowany.