Tradycyjna forma w nowym ujęciu

Efektowne wykończenie elewacji nawet najbardziej tradycyjnej bryle może nadać zupełnie nowy charakter. Najlepiej przekonać się o tym, oglądając dwa identyczne budynki wykończone w tradycyjny i nowoczesny sposób. Każdy z nich będzie prezentował się zupełnie inaczej.

Projekty domów z nowoczesną elewacją to propozycja skierowana przede wszystkim do inwestorów, którzy chcieliby, aby ich przyszły dom łączył w sobie klasykę z nowoczesnością. To zarazem doskonały pomysł dla wszystkich niezdecydowanych, którzy nie są pewni, czy bardziej chcieliby postawić na tradycję, czy może wybrać nowoczesność. Domy z nowoczesną elewacją wyróżniają się bowiem klasyczną bryłą, ale ich wykończenie ma współczesny sznyt. Na ścianach zewnętrznych często pojawia się drewniana okładzina, elementy aluminiowe i inne modne detale. Całość charakteryzuje wysmakowana elegancja i spokojne, stonowane kolory. Poniżej prezentujemy wyjątkowe projekty domów utrzymanych właśnie w tym stylu. 

Projekt Marcin II G2 (125,68 m²)

   

Prosta architektura, funkcjonalne, energooszczędne rozwiązania, a całość ubrana w modne szaty, z drewnianą okładziną podkreślającą strefy wejściowe. Do budynku przylega duży garaż, nad którym utworzono atrakcyjny taras.

Projekt Opałek II N (135, 51 m²)

   

Komfortowa willa z reprezentacyjnym dachem czterospadowym ozdobionym dwiema pięknymi lukarnami z balkonami. We wnętrzach na uwagę zasługuje przestronny salon z centralnie usytuowanym kominkiem. Dom wyróżnia się atrakcyjną, nowoczesną stylistyką.

Projekt Driada 2 (130,9 m²)

   

Parterowy budynek z doskonale zaplanowanym układem funkcjonalnym oraz dużym garażem. W tym przypadku prywatną część wnętrz umieszczono od strony frontowej, a strefę dzienną ulokowano z tyłu budynku. Eleganckie elewacje zachwycają zestawieniem ciemnego drewna z czystą bielą tynku.

Projekt Doskonały 1 EN (171,8 m²)

   

Uroczy dom z poddaszem użytkowym zachwycający doskonałym połączeniem prostej bryły z na wskroś nowoczesnymi rozwiązaniami. Charakterystycznymi elementami tego budynku są imponujące przeszklenia zajmujące dużą część elewacji. We wnętrzach na uwagę zasługuje m.in. przestronny pokój dzienny z antresolą.

Projekt Axel Neo (150,8 m²)

   

Prosta bryła z przeszklonym wykuszem oraz dwuspadowym dachem ozdobionym lukarnami, wykończona zgodnie z najnowszymi trendami. W środku zaplanowano układ funkcjonalnie rozmieszczonych pomieszczeń podzielonych na część dzienną oraz nocną.

Projekt D117 (87,99 m²)

   

Wygodny parterowy dom z układem użytkowym idealnym dla czteroosobowej rodziny. Elewacje zachwycają harmonijnym zestawieniem jasnych kolorów oraz umieszczonymi na ich fragmentach płytami z piaskowca (lub imitacji kamienia).

Projekt Atlanta (126,7 m²)

   

Propozycja, która może zainteresować właścicieli tzw. wąskich działek, minimalna wymagana szerokość działki w tym przypadku wynosi bowiem 16,5 m. Projekt zachwyca funkcjonalnością rozwiązań użytkowych. Z zewnątrz z kolei przykuwa uwagę nowoczesnym, minimalistycznym wykończeniem.

Projekt Dom przy Przyjemnej 5 (82,23 m²)

   

Przytulny dom, w którym udało się idealnie połączyć ekonomiczne rozwiązania z praktyczną wygodą użytkowania. Projekt niedrogi i nietrudny w realizacji. Jasne elewacje ocieplono drewnianą okładziną, uzyskując przyjemny w odbiorze efekt. 

Projekt Aosta IV (138,73 m²)

   

Jednorodzinny budynek z poddaszem użytkowym oraz dwoma atrakcyjnym tarasami; jednym przy salonie oraz drugim, częściowo zadaszonym, nad garażem. Na uwagę zasługują detale wykończeniowe z modną szarością podkreślającą m.in. strefę wejściową do budynku.