Urządzone domy

Aranżacje, które są dołączane do niektórych projektów gotowych, cieszą się wśród inwestorów bardzo dużym zainteresowaniem. Nic w tym dziwnego, bowiem wizualizacje pozwalają na znacznie dokładniejsze przedstawienie wnętrz niż obowiązkowe rysunki techniczne: rzuty i przekroje.

Na wizualizacjach zazwyczaj jest przedstawiane jedno główne pomieszczenie (przeważnie salon) lub kilka wybranych (najczęściej sypialnie i łazienki). Aranżacje pomieszczeń są oczywiście autorskimi propozycjami przygotowujących je architektów i stanowią jedynie propozycje urządzenia wnętrz, ale przeglądającym je przyszłym domownikom pozwalają na dużo dokładniejsze wyobrażenie sobie układu i ustawności poszczególnych pomieszczeń. Są więc nieocenioną pomocą dla osób planujących budowę domu. Poniżej prezentujemy kilka interesujących projektów ze specjalnie dla Państwa przygotowanymi aranżacjami wnętrz.

Projekt Alwin 3 (146,33 m²)

   

Doskonała oferta dla właścicieli nieco trudniejszych do zagospodarowania, ale bardzo popularnych na terenach zurbanizowanych tzw. wąskich działek. Budynek posiada prostą, atrakcyjnie wykończoną bryłę zwieńczoną nieskomplikowanym konstrukcyjnie dachem dwuspadowym z dwiema pulpitowymi lukarnami.

Projekt Koncept-13 (191,1 m²)

   

Budynek o niebanalnej bryle i równie oryginalnych, komfortowych wnętrzach. Jego charakterystycznym elementem jest umieszczony w zacisznej wnęce taras. Salon jest najbardziej reprezentacyjnym pomieszczeniem z eleganckim otwarciem na drugą kondygnację.

Projekt Julka III (139,29 m²)

   

Klasycznie elegancki dom z poddaszem użytkowym oraz dobudowanym do bocznej elewacji dużym garażem. Wysmakowaną bryłę o doskonałych proporcjach urozmaicają dwie stylowe lukarny, geometryczny wykusz oraz zaciszny podcień tarasowy.

Projekt Endo 2 (112,75 m²)

   

Jednokondygnacyjny dom z dobudowanym do frontowej elewacji dużym garażem. Jego wnętrza zaprojektowano z myślą o codziennym komforcie czteroosobowej rodziny, zachowując przy tym wyraźny podział na strefę dzienną oraz prywatną.

Projekt Turkus (154,9 m²)

   

Dom jednorodzinny o pełnej niewątpliwego uroku ponadczasowej architekturze, czerpiącej z najlepszych tradycyjnych wzorców. Jego najbardziej charakterystycznymi elementami są naprzeciwległe lukarny, uwagę przykuwa także frontowy, geometryczny, przeszklony wykusz.

Projekt Soprano (158,89 m²)

   

Ekonomiczny i atrakcyjny dom, w którym zaplanowano dwa mieszkania. Mniejsze składa się z sypialni, salonu z kuchnią oraz łazienki. Pozostałą część zajmuje większe mieszkanie. Obydwa lokale posiadają wyjścia na wspólny taras.

Projekt Z Charakterem 3 (144,5 m²)

   

Parterowy dom z poddaszem w nowoczesnej aranżacji. Przykuwa uwagę olbrzymimi przeszkleniami optymalnie doświetlającymi wnętrza. Nad wypoczynkową częścią salonu pozostawiono potęgującą poczucie przestronności pustkę.

Projekt Wiera wersja A z pojedynczym garażem (144 m²)

   

Oryginalny budynek o charakterystycznej bryle z niestandardowymi, pięknymi przeszkleniami oraz reprezentacyjnym dachem o różnych kątach nachylenia. W projekcie przewidziano dwa kominki: wewnętrzny i zewnętrzny. W świetnie zaplanowanym układzie funkcjonalnym wyróżnia się obniżony w stosunku do pozostałych pomieszczeń pokój dzienny z antresolowym otwarciem na drugą kondygnację.

Komentarze

Ten artykuł nie został jeszcze skomentowany.