Wakacyjne projekty lipca

Wśród lipcowych nowości dominują projekty domów parterowych. Wiele z nich przewiduje możliwość adaptacji poddasza w późniejszym czasie, co stanowi wyjątkowo atrakcyjną ofertę dla rodzin, które chciałyby rozłożyć realizację inwestycji na etapy.

W lipcu mamy dla Państwa wiele interesujących propozycji. Wśród nich można znaleźć domy parterowe lub z poddaszem, w tym także z poddaszem do późniejszej adaptacji. W tych ostatnich budynkach kompletny program pomieszczeń znajduje się na dole, ale jednocześnie istnieje możliwość wykorzystania na cele użytkowe drugiej kondygnacji. Wśród lipcowych nowości znalazły się także projekty domów o powierzchni do 100 m², na realizację których można uzyskać dofinansowanie z programu Mieszkanie dla młodych. Zapraszamy do przejrzenia wakacyjnych nowości, dziesięć najciekawszych przedstawiamy poniżej. 

Projekt Albatros 2 (127,68 m²)

   

Energooszczędny dom z poddaszem użytkowym. W jego bryłę wkomponowano duży garaż. Na parterze części mieszkalnej króluje przestronny salon z wyjściem na zadaszony taras. U góry z kolei zaplanowano sypialnie; w tym komfortowy apartament z łazienką i garderobą.

Projekt Miarodajny – wariant II – C333b (96,4 m²)

   

Interesująca propozycja dla rodziny, która chce zachować możliwość powiększenia mieszkania. Jest to dom z poddaszem do adaptacji. Na dole zaplanowano kompletny program użytkowy z trzema sypialniami, u góry pozostawiono 83,1 m² do wykorzystania na dowolne cele.

Projekt TK 233 (91,77 m²)

   

Komfortowy dom z wyłącznie pełnowymiarowymi pomieszczeniami rozlokowanymi na jednej kondygnacji. Z jego fasady występuje forma dwustanowiskowego garażu. Wnętrza zachwycają przestronnością i znakomitym wzajemnym rozlokowaniem.

Projekt Anulka z garażem z przodu (109,4 m²)

   

Parterowy, przytulny dom, w którym wygodnie zamieszka czteroosobowa rodzina. Bryła budynku posiada prostą konstrukcję, a wieńczy ją równie nieskomplikowany dach dwuspadowy. Połączenie sprawdzonych rozwiązań gwarantuje sprawny przebieg oraz niewysokie koszty budowy.

Projekt Astrid mała II G1 (99,82 m²)

   

Nowocześnie zaaranżowany parterowy dom z poddaszem do adaptacji. Jego elewacje wykończono modnym zestawieniem szarości i naturalnego drewna. Jednym z jego atutów jest doskonale zorganizowany układ funkcjonalny oraz optymalnie rozplanowane przeszklenia.

Projekt Flawia II (108,5 m²)

   

Elegancki dom parterowy, urozmaicony przeszklonym wykuszem, z zacisznym tarasem usytuowanym od strony ogrodowej. Na parterze obok części dziennej zaplanowano trzy wygodne sypialnie. Powierzchnię mieszkalną można powiększyć o poddasze, gdzie wstępnie zaproponowano podział na dwa pokoje, łazienkę i pralnię.

Projekt Helike Nowa II (136,9 m²)

   

Tradycyjna willa o ponadczasowym uroku. Doskonale sprawdzi się na działce z wjazdem od strony południowej. Jej harmonijną bryłę urozmaicają piękne lukarny z ażurowymi balkonami, geometryczny wykusz oraz zaciszny podcień.

Projekt Oli II (78,24 m²)

   

Mały, biały domek, niedrogi w budowie i eksploatacji, idealny dla czteroosobowej rodziny. Zmieści się na niewielkiej, wąskiej działce. Zachwyca doskonałym rozplanowaniem wnętrz. Udało się w nim wygospodarować m.in. miejsce na dużą kotłownię oraz dodatkowy pokój na parterze.

Projekt Dom w Michigan 2 (97,14 m²)

   

Uroczy domek o zwartej i prostej bryle. Zaplanowany na rzucie w kształcie kwadratu. Jego nieskomplikowana forma gwarantuje niewygórowane koszty budowy. Do salonu na parterze przylega przyjemny taras, dostępny także z gabinetu.

Projekt M-90 (89,33 m²)

   

Interesująca propozycja dla rodzin, które w przyszłości chciałyby przekształcić swój dom w dwulokalowy. W tym przypadku kompletny program funkcjonalny zaplanowano na parterze. Na poddaszu, gdzie dzięki lokalizacji schodów przy wejściu, można urządzić drugie – niezależne – mieszkanie.

Komentarze

Ten artykuł nie został jeszcze skomentowany.