Zimowe promocje

Istnieją różne metody optymalizacji kosztów budowy. Jedna z najbardziej popularnych polega na realizacji budowy systemem gospodarczym. Szacuje się, że przy sprawnej organizacji w ten sposób można zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt procent wyjściowej kwoty.

Budowa domu to niemałe przedsięwzięcie, które daje różne możliwości optymalizacji kosztów. O obniżeniu budżetu warto myśleć od samego początku realizacji inwestycji. Część projektów jest objęta promocjami i to właśnie od tych propozycji najlepiej rozpocząć przeglądanie bazy z projektami. To najprostszy sposób na obniżanie kosztów przedsięwzięcia od samego początku przygotowań, niektóre projekty objęte promocjami można bowiem kupić nawet o tysiąc złotych taniej. Poniżej prezentujemy kilka promocyjnych projektów. Atrakcyjna cena nie jest ich jedynym atutem. Wszystkie są interesujące i warte zrealizowania.

Projekt Ambrozja 3 CE (158,48 m²)

   

Komfortowa, parterowa willa o eleganckiej bryle zaplanowanej na rzucie w kształcie litery T, zwieńczonej reprezentacyjnym dachem wielospadowym. Lekkości budynkowi dodają efektowne przeszklenia, interesująco otwierające wnętrza na otoczenie. Na uwagę zasługuje wygodny apartament gospodarzy z garderobą oraz łazienką.

Projekt Penelope (139,59 m²)

   

Klasycznie elegancki dom jednorodzinny z dobudowanym do bocznej elewacji garażem. Interesująco wykorzystano powierzchnię na poddaszu garażu, tworząc zaplecze głównej sypialni: garderobę, łazienkę oraz pralnię.

Projekt Vitoria (127,02 m²)

   

Parterowy budynek z poddaszem oraz dużym garażem. W jego wnętrzach zaplanowano dwa pomieszczenia wypoczynkowe. Na parterze znajduje się reprezentacyjny salon z jadalnią, kuchnią oraz tarasem, nad garażem natomiast pozostawiono wnętrze, które wstępnie również przeznaczono na cele rekreacyjne.

Projekt Decyma 7 (148,53 m²)

   

Oryginalna propozycja dla pięcioosobowej rodziny. Budynek ma elegancką formę i wysmakowane wykończenie. Wyróżnia się niebanalnym układem wnętrz, w tym przypadku bowiem sypialnie rozdzielono pomiędzy parter i poddasze. Dwie umieszczono na dole, dwie kolejne – pod skosami.

Projekt Corsica (36,63 m²)

   

Niewielki domek letniskowy zaprojektowany w technologii szkieletu drewnianego. Na parterze króluje wygodny salon, na poddaszu wydzielono nieduży strych. W żadnym domku letniskowym nie może zabraknąć przyjemnego tarasu, zadaszony taras znajduje się też przy salonie w tym budynku.

Projekt Arnaldo (112 m²)

   

Jednokondygnacyjny dom, który kształtem oraz charakterystycznie zaznaczoną strefą wejściową przypomina szlachecki dworek. Jego ozdobą jest duży, geometryczny wykusz. We wnętrzach uwagę przykuwa m.in. centralnie usytuowany kominek.

Projekt Klara 2 PS (146,82 m²)

   

Komfortowy dom piętrowy - bez poddasza, bez skosów, z wyłącznie pełnowymiarowymi pomieszczeniami. Elegancki, doskonale doświetlony dużymi przeszkleniami, w tym m.in. efektownymi oknami narożnymi. Na dole króluje przestronna część dzienna, u góry nocne zacisze tworzą trzy sypialnie.

Projekt Rumianek Mały (83,09 m²)

   

Nieduży, przytulny, wygodny i ekonomiczny domek, który można zbudować przy dofinansowaniu z programu Mieszkanie dla młodych. Na jednym poziomie zaplanowano tutaj komplet pomieszczeń dla czteroosobowej rodziny.

Projekt Grażka (133, 5 m²)

   

Uroczy dom jednorodzinny zwieńczony dachem dwuspadowym z dwiema dużymi lukarnami. We wnętrzach zachowano funkcjonalny podział na część dzienną na parterze oraz nocną na poddaszu. Strych nad garażem jest dostępny za pośrednictwem garderoby.

Komentarze

Ten artykuł nie został jeszcze skomentowany.