Zimowe promocje

Istnieją różne metody optymalizacji kosztów budowy. Jedna z najbardziej popularnych polega na realizacji budowy systemem gospodarczym. Szacuje się, że przy sprawnej organizacji w ten sposób można zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt procent wyjściowej kwoty.

Budowa domu to niemałe przedsięwzięcie, które daje różne możliwości optymalizacji kosztów. O obniżeniu budżetu warto myśleć od samego początku realizacji inwestycji. Część projektów jest objęta promocjami i to właśnie od tych propozycji najlepiej rozpocząć przeglądanie bazy z projektami. To najprostszy sposób na obniżanie kosztów przedsięwzięcia od samego początku przygotowań, niektóre projekty objęte promocjami można bowiem kupić nawet o tysiąc złotych taniej. Poniżej prezentujemy kilka promocyjnych projektów. Atrakcyjna cena nie jest ich jedynym atutem. Wszystkie są interesujące i warte zrealizowania.

Projekt Ambrozja 3 CE (158,48 m²)

   

Komfortowa, parterowa willa o eleganckiej bryle zaplanowanej na rzucie w kształcie litery T, zwieńczonej reprezentacyjnym dachem wielospadowym. Lekkości budynkowi dodają efektowne przeszklenia, interesująco otwierające wnętrza na otoczenie. Na uwagę zasługuje wygodny apartament gospodarzy z garderobą oraz łazienką.

Projekt Penelope (139,59 m²)

   

Klasycznie elegancki dom jednorodzinny z dobudowanym do bocznej elewacji garażem. Interesująco wykorzystano powierzchnię na poddaszu garażu, tworząc zaplecze głównej sypialni: garderobę, łazienkę oraz pralnię.

Projekt Vitoria (127,02 m²)

   

Parterowy budynek z poddaszem oraz dużym garażem. W jego wnętrzach zaplanowano dwa pomieszczenia wypoczynkowe. Na parterze znajduje się reprezentacyjny salon z jadalnią, kuchnią oraz tarasem, nad garażem natomiast pozostawiono wnętrze, które wstępnie również przeznaczono na cele rekreacyjne.

Projekt Decyma 7 (148,53 m²)

   

Oryginalna propozycja dla pięcioosobowej rodziny. Budynek ma elegancką formę i wysmakowane wykończenie. Wyróżnia się niebanalnym układem wnętrz, w tym przypadku bowiem sypialnie rozdzielono pomiędzy parter i poddasze. Dwie umieszczono na dole, dwie kolejne – pod skosami.

Projekt Corsica (36,63 m²)

   

Niewielki domek letniskowy zaprojektowany w technologii szkieletu drewnianego. Na parterze króluje wygodny salon, na poddaszu wydzielono nieduży strych. W żadnym domku letniskowym nie może zabraknąć przyjemnego tarasu, zadaszony taras znajduje się też przy salonie w tym budynku.

Projekt Arnaldo (112 m²)

   

Jednokondygnacyjny dom, który kształtem oraz charakterystycznie zaznaczoną strefą wejściową przypomina szlachecki dworek. Jego ozdobą jest duży, geometryczny wykusz. We wnętrzach uwagę przykuwa m.in. centralnie usytuowany kominek.

Projekt Klara 2 PS (146,82 m²)

   

Komfortowy dom piętrowy - bez poddasza, bez skosów, z wyłącznie pełnowymiarowymi pomieszczeniami. Elegancki, doskonale doświetlony dużymi przeszkleniami, w tym m.in. efektownymi oknami narożnymi. Na dole króluje przestronna część dzienna, u góry nocne zacisze tworzą trzy sypialnie.

Projekt Rumianek Mały (83,09 m²)

   

Nieduży, przytulny, wygodny i ekonomiczny domek, który można zbudować przy dofinansowaniu z programu Mieszkanie dla młodych. Na jednym poziomie zaplanowano tutaj komplet pomieszczeń dla czteroosobowej rodziny.

Projekt Grażka (133, 5 m²)

   

Uroczy dom jednorodzinny zwieńczony dachem dwuspadowym z dwiema dużymi lukarnami. We wnętrzach zachowano funkcjonalny podział na część dzienną na parterze oraz nocną na poddaszu. Strych nad garażem jest dostępny za pośrednictwem garderoby.