Jesiennych promocji czas

Po raz kolejny specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy przegląd najciekawszych projektów objętych promocją. Warto im się przyjrzeć uważniej, propozycje są bowiem różnorodne i niezwykle atrakcyjne. Każdy ma szansę znaleźć wśród nich ciekawą ofertę i to w wyjątkowo korzystnej cenie.

Tradycyjne wille, przytulne domy z poddaszem, wygodne budynki piętrowe – poniżej prezentujemy między innymi takie projekty. Przygotowane przez nas oferty różnią się wielkością powierzchni użytkowej czy kształtem bryły, łączy je natomiast specjalna cena, wszystkie bowiem są obecnie objęte promocją. Można zyskać od 200 do nawet 800 zł. Oszczędności z pewności przydadzą się podczas kolejnych etapów realizacji inwestycji. Zapraszamy więc do skorzystania z jesiennych promocji.

Projekt Ambrozja CE (137 m2)

   

Komfortowa willa z wyłącznie pełnowymiarowymi pomieszczeniami rozlokowanymi na jednej kondygnacji. Do frontowej elewacji przylega tutaj dwustanowiskowy garaż. Wewnątrz zachowano wyraźny podział na dzienną oraz prywatną część pomieszczeń.

Projekt Cyprysik (198,95 m2)

   

Nowoczesny dom piętrowy, który tworzą pięknie zestawione prostopadłościenne bryły. Komfortowe wnętrza zostały skupione wokół dwupoziomowego salonu ze świetlikiem. Na piętrze wyróżnia się sypialnia gospodarzy połączona z niezależną łazienką i garderobą.

Projekt Rafael III G1 (95,56 m2)

   

Przytulny budynek parterowy, w którym na stosunkowo niewielkiej powierzchni zaplanowano wszystko, co niezbędne dla zapewnienia codziennego komfortu czteroosobowej rodzinie. Nieskomplikowana konstrukcja obiektu gwarantuje, że jego budowa przebiegnie sprawnie i nie pochłonie wysokich kosztów.

Projekt E12 II Economic (97,91 m2)

   

Ekonomiczny i wygodny dom z poddaszem użytkowym. Zachwyca prostą elegancją klasycznej bryły z dwuspadowym dachem. Zmieści się nawet na niewielkiej działce. Na uwagę zasługuje m.in. centralnie usytuowany kominek, zapewniający nie tylko przyjemny klimat, ale także stanowiący dodatkowe źródło ogrzewania.

Projekt Tyberiusz 2 (151,36 m2)

   

Tradycyjna willa przekryta eleganckim dachem czterospadowym z uroczymi lukarnami. Zgrabną bryłę o doskonałych proporcjach urozmaicono półokrągłym wykuszem oraz podcieniem tarasowym. Wszystkie sypialnie na poddaszu posiadają dostęp do balkonów.

Projekt Salomon (226,55 m2)

   

Kwintesencja wygody i funkcjonalności. Swą architekturą budzi skojarzenia z budownictwem znanym z krajobrazów śródziemnomorskich. Klarowne podziały i duże przeszklenia podkreślają nowoczesny charakter wnętrz. Wśród mocnych stron projektu należy wymienić obszerny taras, a także komfortowy apartament gospodarzy.

Projekt Ares paliwo stałe (132,78 m2)

   

Uroczy, klasyczny dom z poddaszem użytkowym, przekryty nieskomplikowanym konstrukcyjnie dachem dwuspadowym. Wdzięku budowli dodaje trójkątna lukarna z balkonem, umieszczona nad wejściem głównym. Układ pomieszczeń zaplanowano z zachowaniem czytelnego podziału na dzienną, prywatną oraz gospodarczą część pomieszczeń.

Komentarze

Ten artykuł nie został jeszcze skomentowany.