Domy jak w Hollywood

Projekty gotowe to nie tylko klasyczne, średniej wielkości domy jednorodzinne, małe domki letniskowe, garaże czy inne budynki gospodarcze. Wśród projektów, które są dostępne niemal od ręki, znajduje się także cała kolekcja imponujących rezydencji – domów, których nie powstydziłoby się nawet Hollywood.

Ekskluzywne rezydencje wyróżniają się przede wszystkim przestronnością. Kilkaset metrów powierzchni użytkowej to w nich norma. Na takiej przestrzeni planuje się nie tylko komfortowe sypialnie i reprezentacyjną strefę dzienną, ale także różnego rodzaju pomieszczenia dodatkowe. W projektach luksusowych rezydencji znajdziemy na przykład rozmaite pomieszczenia rekreacyjne – sale basenowe, sauny, siłownie, pokoje zabaw i oranżerie. Poniżej prezentujemy kilka takich projektów. Każdy z nich jest stworzony w innym stylu. 

Projekt Rezydencja Parkowa 3 (259,28 m²)

   

Osadzony we współczesności elegancki dworek. Część budynku podpiwniczono. Zaplanowano w nim również poddasze, które można wykończyć w dowolnym momencie, bowiem u góry przewidziano miejsce na pomieszczenia dodatkowe. Sypialnie oraz salon znajdują się na parterze.

Projekt Willa z basenem (414,96 m²)

   

Komfortowa rezydencja, której architektura budzi skojarzenia z budownictwem znanym z krajobrazów śródziemnomorskich. Budynek składa się ze zwartej jednopiętrowej bryły, do której dobudowano dwa parterowe skrzydła. Na dole przewidziano dodatkowy apartament z osobnym wyjściem na zewnątrz, a także salę basenową z sauną.

Projekt Willa Anna Maria (294,56 m²)

   

Elegancki, klasyczny dom piętrowy, w którym zawarto bardzo atrakcyjne wnętrza. Na uwagę zasługuje zwłaszcza przestronna część dzienna z pustką nad jadalnią. U góry, obok pomieszczeń prywatnych, zaplanowano także pokój rekreacyjny, a przy łazience umieszczono saunę.

Projekt Otwarty (277,88 m²)

   

Budynek z poddaszem użytkowym oraz dwustanowiskowym garażem. Jego wnętrza zachwycają przestronnością. Pod częścią mieszkalną umieszczono pełne podpiwniczenie, które wstępnie przeznaczono na strefę rekreacyjną. Prawie wszystkie pomieszczenia zostały wyposażone w duże okna.

Projekt San Marino (466,03 m²)

   

Ekskluzywna willa o interesującej bryle składającej się z dwóch skrzydeł, które zbiegają się w centralnej części środkowej. Tutaj umieszczono imponujący hol z krętymi schodami prowadzącymi na poddasze. Program użytkowy drugiej kondygnacji wzbogacono o pomieszczenie rekreacyjne z sauną.

Projekt Cis CE (438,5 m²)

   

Reprezentacyjny budynek o rozłożystej parterowej bryle z poddaszem użytkowym. W układzie wnętrz wyróżnia się salon z dużymi przeszkleniami i pustką sięgającą sklepienia nad drugą kondygnacją. Ciekawym uzupełnieniem tego wnętrza jest oranżeria.

Projekt Flamenco (446,65 m²)

   

Atrakcyjna propozycja dla inwestorów ceniących nietypowe rozwiązania. Wyróżnia się dużymi, oryginalnymi przeszkleniami, połaciami dachowymi o różnym kącie nachylenia, łukami i opływowymi kształtami. W środku natomiast znajduje się reprezentacyjna część dzienna z antresolą, wiele pomieszczeń dodatkowych, komfortowe sypialnie i osobny pokój zabaw.

Projekt Beverly Hills (333,25 m²)

   

Jednokondygnacyjna rezydencja w amerykańskim stylu. Z daleka przykuwa uwagę okrągłą wieżyczką wejściową. We wnętrzach znajdziemy m.in. trzy wygodne sypialnie oraz kilka pomieszczeń o charakterze rekreacyjnym. We frontowym wykuszu znajduje się wyjątkowy pokój kąpielowy połączony z główną sypialnią.