Energooszczędność w promocji

Nowo budowane domy są coraz bardziej energooszczędne, a inwestorzy coraz częściej decydują się na wybór rozwiązań, które wykraczają poza wymagane prawem minimum. Ostatnio energooszczędność jest nie tylko w modzie, ale również w promocji. W tekście prezentujemy projekty domów energooszczędnych w szczególnie atrakcyjnych cenach.

Dom prawdziwie energooszczędny powinien być bardzo dobrze ocieplony, szczelny (pozbawiony mostków termicznych) i wyposażony w instalacje pozwalające wykorzystać odnawialne źródła energii. Budowa takiego domu wymaga dobrego projektu i starannego wykonawstwa. W bazie z gotowymi projektami domów znajduje się wiele propozycji, które spełniają ten pierwszy warunek. Niektóre z nich obecnie można kupić w niższych cenach. Poniżej prezentujemy dziesięć projektów domów energooszczędnych, które są dostępne w promocji.

Projekt Bruno G1 (165,21 m²)

Nowoczesny dom na wąską działkę. Aby mógł zostać zrealizowany, szerokość nieruchomości musi wynosić co najmniej 17,8 m. Budynek wyróżnia się nie tylko interesującą bryłą z pulpitową lukarną, wykuszem i dużymi przeszkleniami, ale także bardzo dokładnie przemyślanymi wnętrzami.

Projekt Ambrozja 6 (165,32 m²)

Parterowa willa dla pięcioosobowej rodziny. Przed elewacją frontową znajduje się dwustanowiskowy garaż, z drugiej strony natomiast zaplanowano taras. Ten ostatni jest dostępny nie tylko z salonu, ale również z głównej sypialni.

Projekt Jagoda CE (87,14 m²)

Przytulny domek, który może powstać na działce z wjazdem od strony południowej. Parter zajmuje salon z kuchnią, u góry wydzielono trzy sypialnie. Kuchnia może pozostać częściowo otwarta lub oddzielona od pozostałych pomieszczeń.

Projekt AJR 26 A (221,35 m²)

Komfortowy dom piętrowy z dużym garażem i bardzo przestronnymi wnętrzami. Zwarta bryła prezentuje się elegancko, a przytulności dodaje jej drewnopodobna okładzina. Duże przeszklenia zapewniają znakomite oświetlenie i doskonałe połączenie z otoczeniem.

Projekt Mahoń KO (102,53 m²)

Przyjemny dom parterowy. Idealny dla czteroosobowej rodziny. Zaplanowany na rzucie w kształcie prostokąta, przekryty dachem dwuspadowym. Wszystkie pokoje posiadają wyjścia prowadzące wprost do ogrodu. Najbardziej efektowne przeszklenia umieszczono w salonie.

Projekt Jurek G1 Leca® Dom (119,44 m²)

Mały, biały domek. Wygodny, elegancki i ekonomiczny. Połączony z garażem jednostanowiskowym i zwieńczony stromym dachem dwuspadowym. Na dole obok salonu umieszczono gabinet, u góry – trzy sypialnie, a nad garażem – strych.

Projekt Eco 4 z garażem jednostanowiskowym A (104,1 m²)

Piętrowy dom, który może powstać na wąskiej działce. Minimalna szerokość nieruchomości to w tym przypadku 14,5 m. W środku znajdziemy wyłącznie pełnowymiarowe pomieszczenia, które zaprojektowano w taki sposób, aby wszystkim domownikom zapewnić maksimum komfortu.

Projekt Decyma 9 (148,5 m²)

Atrakcyjna propozycja dla zwolenników domów parterowych. Rozłożystą bryłę wieńczy dach wielospadowy. W środku znajdują się cztery sypialnie. Dzienną część pomieszczeń tworzy przestronny salon z kuchnią i wyjściem na taras.

Projekt Leosia G1 Energo (103,58 m²)

Nieduży dom o ergonomicznym układzie funkcjonalnym. Jego bryła sprzyja zastosowaniu energooszczędnych instalacji. Po lewej stronie zaplanowano garaż ze strychem, od strony ogrodowej natomiast przewidziano miejsce na efektowną pergolę zacieniającą taras.

Projekt Petra G2 (181,64 m²)

Szykowna willa zwieńczona reprezentacyjnym dachem wielospadowym z wyjątkowymi lukarnami. W środku obok standardowych pomieszczeń zaplanowano dodatkowe pokoje, które podnoszą komfort mieszkania. Na dole utworzono obszerny gabinet, u góry z kolei zaplanowano salę fitness.

Komentarze

Ten artykuł nie został jeszcze skomentowany.