Ile kosztuje dom?
Mieszkanie w domu jednorodzinnym ma wiele zalet. Brak sąsiadów za ścianą, więcej prywatności, ogród, miejsce na garaż. Słowem – dom zapewnia większy komfort. Jeśli zatem koszty jego budowy są porównywalne do ceny mieszkania, wybór wydaje się oczywisty.
Często to właśnie koszty przesądzają o tym, że rodzina decyduje się na budowę domu. Gdy cena mieszkania jest zbliżona do kosztu budowy domu, ta druga inwestycja zdobywa przewagę. Aby dokładnie oszacować budżet budowy, warto zamówić profesjonalnie przygotowany kosztorys. Jest niezbędny podczas ubiegania się o kredyt, ale nie tylko. Przydaje się na wszystkich etapach planowania i realizacji inwestycji. Profesjonalny kosztorys można zamówić do każdego projektu gotowego, do niektórych jest dodawany bezpłatnie. Poniżej prezentujemy kilka wybranych projektów objętych promocją. Do każdego z nich otrzymają Państwo darmowy kosztorys inwestorski.
Projekt Malibu 2 G1 (100,05 m²)
Pełen niewątpliwego uroku niewielki dom parterowy, zaprojektowany z myślą o czteroosobowej rodzinie. Dzięki charakterystycznie zaakcentowanej strefie wejściowej może nieco kojarzyć się z dawnymi dworkami.
Projekt BW-36 wariant (99,1 m²)
Budynek, który można zrealizować przy dofinansowaniu z programu Mieszkanie dla młodych. Jest to doskonale zaplanowany, wygodny dom z poddaszem użytkowym oraz jednostanowiskowym garażem dobudowanym do lewej ściany szczytowej.
Projekt Driada 5 (120,43 m²)
Nowocześnie zaaranżowana willa z kompletnym programem funkcjonalnym zawartym na parterze oraz z możliwością adaptacji poddasza. W tym przypadku część nocna została zaplanowana z przodu budynku, salon natomiast otwiera się dużymi przeszkleniami na ogród.
Projekt Atlanta Mała (117,38 m²)
Tradycyjna willa ze stromym dachem dwuspadowym i piękną lukarną z ażurowym balkonem. Układ wnętrz stanowi udane połączenie tradycyjnych rozwiązań i nowoczesnych pomysłów aranżacyjnych. Interesująco prezentuje się centralnie usytuowany kominek.
Projekt Żabka 3 (79,01 m²)
Mały, przytulny i wygodny domek, niedrogi i nietrudny w budowie. Idealny dla czteroosobowej rodziny. Jeden z jego atutów polega na możliwości powiększenia powierzchni mieszkania o poddasze. Można to zrobić od razu, podczas budowy domu, lub odłożyć na później.
Projekt Bresso (153,53 m²)
Dobra propozycja zabudowy działek położonych na zboczu. Pod całą powierzchnią mieszkania zaplanowano podpiwniczenie, w którym obok dwustanowiskowego garażu umieszczono też zaplecze gospodarcze. Na parterze natomiast wydzielono m.in. cztery sypialnie i duży salon.
Projekt Todi (228,42 m²)
Budynek w zabudowie bliźniaczej. Obydwa segmenty zostały połączone wspólnym dachem dwuspadowym, a układ ich wnętrz stanowi odbicie lustrzane. Na dole króluje część dzienna, u góry zaplanowano sypialnie – wszystkie z dostępem do balkonów.
Projekt Biskupice 31 (143,44 m²)
Idealna oferta na działkę z wjazdem od strony południowej. Układ wnętrz zaplanowano w sposób korzystny dla takiej lokalizacji, bowiem salon wraz z dużymi przeszkleniami umieszczono od najlepiej oświetlonej strony frontowej.
Projekt Polańczyk dw (85, 89 m²)
Piękny dom z bali. Naturalny, wyjątkowy, przytulny. Z uroczo zaznaczoną strefą wejściową i zadaszonym tarasem. Kompletny program użytkowy znajduje się na parterze. W jego skład wchodzą trzy sypialnie, a także otwarta część dzienna z przyjemnym kominkiem.
Komentarze
Ten artykuł nie został jeszcze skomentowany.