Najlepsze wakacyjne promocje

Budowa domu to ogromne wyzwanie, przede wszystkim finansowe. Często jest to najważniejsza inwestycja w życiu rodziny. Nic więc dziwnego, że podchodzi się do niej z namysłem i szczegółowo planuje wszystkie wydatki. Ich optymalizację warto rozpocząć od starannego wyboru projektu.

Zestaw wakacyjnych promocji przygotowaliśmy specjalnie z myślą o Inwestorach, którzy doceniają korzystne oferty. Kupując projekt objęty rabatem, można zaoszczędzić nawet kilkaset złotych, a w niektórych przypadkach – dodatkowo otrzymać projekt garażu w specjalnej cenie 1 zł. Oszczędności poczynione podczas zakupu projektu z pewnością przydadzą się podczas kolejnych etapów realizacji inwestycji. Polecamy więc kilka wybranych projektów, atrakcyjnych nie tylko z powodu wyjątkowo korzystnej ceny.

Projekt EX 16 soft (138,08 m2)

   

Wygodny dom z poddaszem użytkowym, który wyróżnia się charakterystyczną, nowocześnie wykończoną bryłą z dwuspadowym dachem pozbawionym okapów. Ten minimalistyczny styl w połączeniu z modnymi materiałami elewacyjnymi daje interesujący, niebanalny efekt. W środku natomiast znajdziemy bardzo funkcjonalny układ wnętrz z wyraźnie wydzieloną częścią dzienną i prywatną.

Projekt TK 29 (136,3 m2)

   

Parterowy budynek z kompletnym programem funkcjonalnym dla czteroosobowej rodziny zawartym na jednej kondygnacji. Posiada klasyczną bryłę zwieńczoną dachem czterospadowym i urozmaiconą wykuszem. Szczególnie atrakcyjnie prezentuje się zewnętrzna część rekreacyjna - przylegający do salonu przestronny taras z kominkiem.

Projekt Swetoniusz (141,81 m2)

   

Piękna, tradycyjna willa, idealna dla cztero-, pięcioosobowej rodziny ceniącej funkcjonalność oraz ciekawą architekturę. Jej foremną bryłę z atrakcyjnym wykuszem i podcieniem tarasowym przekrywa reprezentacyjny dach czterospadowy z uroczymi lukarnami. We wnętrzach zachowano czytelny podział na strefy: dzienną i prywatną. W projekcie znajdziemy także jednostanowiskowy garaż.

Projekt As 3 CE (123,33 m2)

   

Przytulny dom o nieskomplikowanej bryle z dwuspadowym dachem. W tym przypadku kompletny układ pomieszczeń zaplanowano na parterze, aranżacji wnętrz nie utrudnią więc charakterystyczne dla poddaszy skosy. Jednostanowiskowy garaż został objęty wspólnym zadaszeniem, ale jego wnętrze nie zostało skomunikowane z częścią mieszkalną.

Projekt Dom w Luizjanie 4 z garażem (92,7 m2)

   

Jeden z projektów, który ze względu na wielkość powierzchni użytkowej pozwala na skorzystanie z dofinansowania w ramach programu Mieszkanie dla młodych. Niedrogi i nietrudny w budowie parterowy budynek o doskonale zaplanowanych wnętrzach i atrakcyjnej formie zewnętrznej.

Projekt Lenka (122,4 m2)

   

Elegancki, nowoczesny dom o oryginalnej bryle i stonowanej kolorystyce. Zapewni komfort mieszkania przy zachowaniu rozsądnej relacji pomiędzy kosztami budowy i wydatkami na eksploatację. Doskonale zaplanowany układ wnętrz uzupełniają tutaj dwa tarasy; jeden nad garażem i drugi na parterze (wyposażony w kominek zewnętrzny).

Projekt D144B (49,03 m2)

   

Mały, przytulny domek z poddaszem do adaptacji. Doskonały dla rodziny, która przewiduje, że z czasem jej potrzeby mogą wzrosnąć i w związku z tym chciałaby zachować możliwość etapowania inwestycji. Pełny program użytkowy parteru można tutaj powiększyć o ponad 30 m2 powierzchni poddasza. Prostą bryłę budynku urozmaica przeszklony wykusz, atrakcyjnym elementem jest także kominek zewnętrzny na tarasie.

Projekt Teo 4 KO (86,7 m2)

   

Idealna propozycja dla właścicieli działek z wjazdem od strony południowej. Niewielki dom ze świetnie zaplanowanymi wnętrzami i prostą, zwartą bryłą ubraną w piękne szaty nowoczesnych materiałów wykończeniowych. W projekcie przewidziano także garaż, który z częścią mieszkalną łączy zadaszone przejście.

Projekt Arnaldo (112 m2)

   

Jednokondygnacyjny dom o architekturze nasuwającej skojarzenia z dawnymi dworkami. Ten interesujący efekt osiągnięto dzięki charakterystycznie zaakcentowanej strefie wejściowej. Na uwagę zasługuje również przeszklony wykusz, urozmaicający kształt pokoju dziennego. Projekt został stworzony z myślą o codziennym komforcie czteroosobowej rodziny.

Komentarze

Ten artykuł nie został jeszcze skomentowany.