Nowoczesne projekty dla odważnych

Domy jednorodzinne nie muszą wyłącznie nawiązywać do tradycji. Jeśli tylko pozwalają na to warunki zabudowy, a nowoczesny styl trafia w nasze gusta – nic nie stoi na przeszkodzie, aby zrealizować bardziej śmiałą inwestycję.

Aby zbudować nowoczesny dom jednorodzinny, nie trzeba zamawiać projektu indywidualnego. W bazie z gotowymi projektami domów znajduje się cała kolekcja różnej wielkości budynków w nowoczesnej aranżacji. Bardziej odważni inwestorzy mogą zdecydować się na futurystyczne formy, a osoby podchodzące do nowości z umiarkowanym entuzjazmem - na jeden z interesujących budynków o nieco skromniejszym wyrazie. Zachęcamy do obejrzenia poniżej zaprezentowanych przykładów. Przedstawiają nowoczesne domy: parterowe, piętrowe i z poddaszem. To doskonały przekrój całej kolekcji projektów domów nowoczesnych

Projekt Koncept-17 (137,01 m²)

   

Nowoczesna wersja parterowego domu z poddaszem i symetrycznym dachem dwuspadowym. Urzeka minimalistycznym wykończeniem i elewacyjnym zestawieniem bieli i szarości. Jedną z jego cech charakterystycznych jest taras wcinający się pomiędzy salon i jadalnię.

Projekt Willa atrium (257 m²)

   

Imponująca siedziba dla rodziny, która ceni komfort wnętrz rozmieszczonych na jednej kondygnacji. Budynek zaplanowano na rzucie w kształvie litery C, z atrium pośrodku bryły. Sypialnię gospodarzy umieszczono z dala od pozostałych pokoi prywatnych – przy salonie. W garażu zmieszczą się aż trzy samochody.

Projekt E6 G1 Economic wersja A (149,66 m²)

   

Ekonomiczny dom o prostej bryle. Nietrudny i niedrogi w budowie. Zgrabną formę urozmaica szeroka wnęka wejściowa, z tylnej połaci dwuspadowego dachu wyłania się pulpitowa lukarna. Na ostateczny wygląd budynku niemały wpływ mają drewniane elementy okładziny elewacyjnej, które dodają całości przytulności.

Projekt Tytus (154,6 m²)

   

Projekt, który ze względu na doświetlenie dziennej części pomieszczeń ze wszystkich stron może zostać zrealizowany również na działce z wjazdem od południa. Bryła składa się z części parterowej oraz z poddaszem użytkowym. Dodatkowo przy prawej ścianie zaplanowano garaż.

Projekt Domo 07 (109,9 m²)

   

Interesujący, nieduży, przytulny dom z kompletem pomieszczeń rozlokowanych na jednej kondygnacji. Idealne lokum dla czteroosobowej rodziny. Bryła składa się z dwóch połączonych ze sobą form – jedna jest zwieńczona dachem płaskim, druga – dwuspadowym.

Projekt Vertigo (309,43 m²)

   

Ekskluzywna rezydencja dla inwestorów oczekującyh od przyszłego domu przestrzeni, komfortu i udogodnień. Jest to piętrowy dom z płaskim dachem. Na dole znajduje się część dzienna oraz apartament rodziców, u góry – pozostałe sypialnie, łazienki, pralnia i pokój rekreacyjny.

Projekt Fikus (126,96 m²)

   

Oryginalny dom składający się z trzech połączonych ze sobą form zwieńczonych prostymi dachami dwuspadowymi. Nad garażem i nad salonem przewidziano otwarcie aż po dach. Na poddaszu oprócz dwóch pokoi umieszczono także strych.

Projekt Modena (85,9 m²)

   

Przytulny, niebanalny, niewielki dom parterowy. Niedrogi w budowie. Idealny dla bezdzietnej pary, zawiera bowiem tylko jedną sypialnię. W bryłę wkomponowano garaż, a do salonu przylega przyjemny taras zacieniony pergolą.