Noworoczne nowości!

Każdego miesiąca baza z gotowymi projektami domów jednorodzinnych jest poszerzana o nowe propozycje. Pojawiają się budynki parterowe i z poddaszem, przestronne rezydencje i przytulne, niewielkie domki. Wiele interesujących i wartych zrealizowania projektów.

Specjalnie dla Państwa prowadzimy regularny przegląd nowości, a najciekawsze z nich prezentujemy w zestawieniach takich, jak poniższe. Tym razem większość projektów to budynki z poddaszem, przy czym w niektórych przypadkach poddasze przewidziano do późniejszej adaptacji, a kompletny program użytkowy zawarto na parterze. W zestawieniu pojawiło się kilka nowoczesnych form z płaskim dachem, ale jest też dworek nawiązujący dla bardziej tradycyjnej architektury. Zachęcamy do obejrzenia wybranych dziesięciu projektów, a także do zapoznania się z pozostałymi noworocznymi nowościami

Projekt Rezydencja parkowa 4 (215,15 m²)

   

Współczesny dworek o eleganckiej formie i ekskluzywnych wnętrzach. Nad strefą dzienną zaplanowano imponujące otwarcie przestrzenne, a na zewnątrz – przyjemny taras pod dachem. Zachwycająco przestronna jest główna sypialnia z ogromną garderobą oraz niewiele mniejszą łazienką.

Projekt Etno (115,69 m²)

   

Nowoczesna willa, idealna dla trzyosobowej rodziny. Z dwustanowiskowym garażem przed frontową elewacją. Przykuwa uwagę oszczędną, minimalistyczną formą i wysmakowanym wykończeniem. Centralnie usytuowany kominek wspomoże ogrzewanie wnętrz.

Projekt Filadelfia (125,3 m²)

   

Parterowy dom z możliwością adaptacji poddasza. Na dole zaplanowano kompletny program użytkowy z trzema sypialniami, u góry pozostawiono 66,1 m² do adaptacji w dowolny sposób. Główna sypialnia, podobnie jak salon, posiada dostęp do zacisznego tarasu.

Projekt BW-36 wariant 2 (99,1 m²)

   

Klasyczna forma we współcześnie atrakcyjnym wydaniu. Dom z poddaszem użytkowym oraz dołączonym do ściany szczytowej jednostanowiskowym garażem. Jeden z projektów, który umożliwia skorzystanie z dofinansowania w ramach programu Mieszkanie dla młodych.

Projekt Bakalia 3 (119,55 m²)

   

Przytulny i wygodny dom dla czteroosobowej rodziny. Na parterze króluje przestronny salon z kuchnią i jadalnią. Poddasze to typowa strefa prywatna – z trzema sypialniami oraz łazienką połączoną z pralnią.

Projekt Wergiliusz 2 PS (128,37 m²)

   

Tradycyjnie elegancka willa ze znakomicie zaplanowanym programem funkcjonalnym, w którym przewidziano wiele przydatnych pomieszczeń pomocniczych. Przy garażu umieszczono kotłownię i pomieszczenie gospodarcze, przy kuchni – spiżarnię, u góry – pralnię, a przy głównej sypialni – dwie garderoby.

Projekt Amika (91,03 m²)

   

Niewielki, znakomicie zaplanowany dom dla trzyosobowej rodziny, która ceni funkcjonalność i estetykę prostych rozwiązań. Nowoczesną formę parterowego budynku wieńczy płaski dach. Na zacieniony pergolą taras prowadzą duże przeszklone drzwi, umieszczone także w sypialniach.

Projekt Trypolis 2 (107,04 m²)

   

Gustownie wykończony dom z poddaszem użytkowym. Współcześnie atrakcyjny wygląd zawdzięcza doskonale dobranym materiałom wykończeniowym oraz subtelnym, praktycznym detalom. Charakterystycznym elementem budynku jest okno narożne w kuchni.

Projekt MD-18 (200,4 m²)

   

Komfortowa rezydencja z kompletnym programem użytkowym rozplanowanym na jednej kondygnacji. Na szczególną uwagę zasługuje niezwykle przestronny salon, który wraz z kuchnią zajmuje ponad 70 m². Na górze do zagospodarowania pozostaje strych, na który z korytarza prowadzą schody opuszczane.

Projekt Bruno (117,6 m²)

   

Budynek zaplanowany z myślą o właścicielach działek z wjazdem usytuowanym od strony południowej. W sposób korzystny dla takiej lokalizacji – w części frontowej - umieszczono salon wraz z tarasem. Z tyłu natomiast wydzielono trzy sypialnie.